NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 lipca 2010 (pierwszy post)

Witka:ziober2:

Ja przeciwny wszystkim serialom stwierdzam, że z nudów pobrałem sobie jeden z nich.
Ostatnio emitowany na HBO ( 10 odcinków )

Serial PACYFIK



Oglądam 3 odcinek i przyznam, że spoko jest.

Oglądał ktoś?
Znacie jakieś podobne seriale ?

I jakie jeszcze inne polecacie, tylko takie dobre i wciągające?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 lipca 2010
Kalida
Kalida: mam laptopa


Miałem Cię za biedną :crylol:

Oka, zabiorę Ci baterię :lol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

shamaramorgan
shamaramorgan
  26 lipca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Oglądał ktoś?

mój chłopak mi to polecał (wręcz nagrał mi parę odcinków na dysk), ale ja mam uprzedzenia do amerykańskich filmów wojennych.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Znacie jakieś podobne seriale ?

Czas honoru :mrgreen:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mój chłopak mi to polecał (wręcz nagrał mi parę odcinków na dysk), ale ja mam uprzedzenia do amerykańskich filmów wojennych.

Dlaczego uprzedzenia?

Konto usunięte
Konto usunięte: Czas honoru

Dzięki, sprawdzę to sobie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

shamaramorgan
shamaramorgan
  27 lipca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dlaczego uprzedzenia?

amerykanie, tak jak Polacy uwielbiają opowiadać o swoich zasługach wojennych z patosem. Z tą różnicą, że amerykanie robią z siebie superbohaterów. Zdarzają im się błędy, a jesli ja je zauważam, to co dopiero znawcy.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dzięki, sprawdzę to sobie.

Polski serial, ale szczerze wciągnął mnie niemilosiernie. Zwłaszcza pierwszy sezon.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: amerykanie, tak jak Polacy uwielbiają opowiadać o swoich zasługach wojennych z patosem. Z tą różnicą, że amerykanie robią z siebie superbohaterów. Zdarzają im się błędy, a jesli ja je zauważam, to co dopiero znawcy.

Właśnie zauważyłem to samo po Pacyfiku.

Konto usunięte
Konto usunięte: Polski serial, ale szczerze wciągnął mnie niemilosiernie. Zwłaszcza pierwszy sezon.

O jak wciąganie to fajnie bo teraz będę miał więcej czasu na dyżurach w pracy :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.