IIAtracadorPerraII
IIAtracadorPerraII
  24 czerwca 2010 (pierwszy post)

Hej ;)
Chciałam zapytać jakie książki polecacie? Jakie są wasze No.1?
Czekam na propozycje.

p.s. taaak, tak, wiem. temat zapewne już był, ale nie mam zamiaru przeszukiwać całego forum.

z pozdrowieniami, adieu.

Ichabod
Ichabod
  24 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie są wasze No.1?


Nie mam ulubionej, bo jest ich po prostu za dużo i ciężko wybrać tą najfajniejszą.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałam zapytać jakie książki polecacie?


Mag, Fowles
Manuskrypt Chancellora, Ludlum
Miasteczko Salem, King
Nekroskop, Lumley
Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet, Larsson

Thriller psychologiczny, thriller, horror, horror, kryminał.
FallenAngel72
FallenAngel72
  24 czerwca 2010

Mi sie podobał "Harry Potter" , "Władca Pierścieni" oraz "Hobbit czyli tam i z powrotem"
Fajne książki ma też Thomas Harris trzyma w napięciu i ogólnie fajnie pisze ;)):mrgreen:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  24 czerwca 2010

Np.:
King - Miateczko Salem
Koontz - Mąż
Coben - W głębi lasu

itd, itd...

:ziober2:
wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  24 czerwca 2010

Ksiazki S.Kinga :) i polska fantastyka np. dzieła A. Pilipiuk

Yuui
Yuui
  24 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet, Larsson

Ehh... Właśnie czytam. Zaraz skończę... jak dla mnie strata czasu. Nie warto czytać kilkuset stron nudy dla 4 czy 5 stron jako takiej akcji... imo ofc ^^^^^

Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałam zapytać jakie książki polecacie? Jakie są wasze No.1?

Polecam opowieści i powieści Daphne Du Maurier.
Chrisophet Moore też pisze całkiem ciekawie i zabawnie... na swój chory i pokręcony sposób ^^^^
Numerem jeden ostatnimi czasy jest Carrie S. Kinga.
Ichabod
Ichabod
  24 czerwca 2010
Yuui
Yuui: Ehh... Właśnie czytam. Zaraz skończę... jak dla mnie strata czasu. Nie warto czytać kilkuset stron nudy dla 4 czy 5 stron jako takiej akcji... imo ofc ^^^^^


Momentami akcja się ciągnie, ale sama fabuła jest genialna i zakończenie wbija w fotel. Podobnie jest zresztą z całą trylogią, a sama postać Lisbeth oraz jej tajemnice popychają do dalszego poznawania jej historii. W sumie to jest jeden z najciekawszych thrillerów ostatnich lat i warto go przeczytać jeżeli lubi się ten gatunek, ale jak sama napisałaś nie każdemu się spodoba (:
Niezwyklepusto
Niezwyklepusto
  26 czerwca 2010
Inny chłopiec,
Stowarzyszenie umarlych poetow,
Zona podrozujacego w czasie,
Lot nad kukulczym gniazdem,
Corka marnotrawna,
Buszujacy w zbozu


Np.
michalm88
michalm88
  27 czerwca 2010

to może tak chronologicznie: "hobbit", "władca pierścieni" (ach ten pierwszy raz kiedy je czytałem:D), Karol Maj(nie miałem jednej ulubionej-po prostu uwielbiałem winnetou:D), "Trylogia Sienkiewicza", "pięć lat kacetu" i "boso ale w ostrogach" Grzesiuka, no i Sergiusz Piasecki; "trylogia złodziejska" i "kochanek wielkiej niedźwiedzicy" - oczywiście inne jego książki też są godne polecenia:D

korsyka7
korsyka7
  27 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałam zapytać jakie książki polecacie? Jakie są wasze No.1?

"wyspa tajemnic"świetna
WhisperOfHope
WhisperOfHope
  28 czerwca 2010

Kolorowe sny,
Imię i nazwisko zastrzeżone
Magda doc, a takze 2 czesc paulina.doc. ;)

MOWmiANIELE
MOWmiANIELE
  5 lipca 2010

jedną z moich ulubionych jest "Kwiat pustyni", niedawno zrobili nawet film.Niesamowita książka.Na pewno warta uwagi.

Wookush
Wookush
  16 lipca 2010

"Trylogia" Sienkiewicza, przeczytałem wszystko od A do Z dopiero po maturze, ale do tego trzeba być lekko zboczonym :D
Trylogia "Nocarza" Magdaleny Kozak, mocna męska książka o wampirach napisana przez kobietę :D
Jacek Komuda wszystkie książki o XVII wiecznej Polsce
Andrzej Pilipiuk saga o Wendrowyczu

Endzi
Endzi
  17 lipca 2010

Każdy lubi coś innego. Z tego co tu zawsze widzę, to większość jest za Kingiem. Ja jednak lubię poczucie humor Grocholi :zakochany:

ida89
ida89
  20 lipca 2010
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.