XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  23 czerwca 2010 (pierwszy post)

Witam;) Mam dylemat.
Ogładał z was ktoś film: dziewczyna z ekstraklasy lub Plan B? Wybieram się do kina i nie mam pojęcia który film wybrać. Który jest ciekawszy waszym zdaniem? A może jakiś inny polecacie?

diamond185
diamond185
  24 czerwca 2010

PLAN B ZAJEBISTY JEST POLECAM GORACO!!!!!!!!!!!!!

agoosiaaa
agoosiaaa
  24 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam;) Mam dylemat. Ogładał z was ktoś film: dziewczyna z ekstraklasy lub Plan B? Wybieram się do kina i nie mam pojęcia który film wybrać. Który jest ciekawszy waszym zdaniem? A może jakiś inny polecacie?

nie widzialam zadnego (szczerze mowiac, to nawet o zadnym nie slyszalam, no chyba ze po angielsku zwa sie inaczej).
nowy shrek chyba jest juz w kinach :pavarotti:
kuba92762
kuba92762
  24 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dziewczyna z ekstraklasy

Planu B nie widzialem, ale Dzewczyne z Ekstraklasy sobie obejrzyj.
Chociaz zamiast dziewczyny wzialbym Jutro Bedzie Futro, na kompie ogladalem, ale sie usmialem nawet.
Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  24 czerwca 2010

Planu B nie ogladałam ale Dzieczyne z Ekstraklasy widziałam :p i szczerze mówiać podobała mi sie :PP

"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
Alees
Alees
  25 czerwca 2010

nie widziałam żadnego z nich :mrgreen:

poike
poike
  26 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam;) Mam dylemat. Ogładał z was ktoś film: dziewczyna z ekstraklasy lub Plan B? Wybieram się do kina i nie mam pojęcia który film wybrać. Który jest ciekawszy waszym zdaniem? A może jakiś inny polecacie?

Oglądałam 'Plan B'. Muszę powiedzieć, że fabuła jest przewidywalna, ale film bardzo przyjemnie się ogląda.. Taka typowa komedia romantyczna, jeśli lubisz to obejrzyj
Zadziora
Zadziora
  27 czerwca 2010

Plan B to polskie, czy jak? :woot:
Jestem taka w plecy z kinem, że nawet nie wiem co grają :(

poike
poike
  27 czerwca 2010
Zadziora
Zadziora: Plan B to polskie, czy jak? Jestem taka w plecy z kinem, że nawet nie wiem co grają :(

nie, tam Jennifer Lopez gra :ziober2:
Patty527
Patty527
  1 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dziewczyna z ekstraklasy

Oglądałam początek, a dokładniej jakieś 30 minut początku i mogę powiedzieć, że nie jest zły. Nie skończyłam oglądać, bo głos był nierówno i źle się oglądało.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.