OwocowoKolorowox3
OwocowoKolorowox3
  10 czerwca 2010 (pierwszy post)

Witam :)
Jakie nowości są przewidywane na najbliższy czas w kinach? Co warto obejrzeć?
Chodzi mi głównie o filmy typu horrory/thrillery.

btw. Koszmar z ulicy Wiązów już oglądałam, dlatego szukam czegoś innego :tak:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: filmy typu horrory

Saga zmierzch - Zaćmienie :ninja:
Istota - horror sci-fi

Konto usunięte
Konto usunięte: thrillery.

Czwarty stopień
Incepcja

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie nowości są przewidywane na najbliższy czas w kinach? Co warto obejrzeć?

Green Zone
Drużyna A :rock:
Shrek Forever
Predators
Uczeń czarnoksiężnika
...Ignorance is bliss...
CzekooladowyMuss
CzekooladowyMuss
  11 czerwca 2010
RexMundi
RexMundi: Uczeń czarnoksiężnika

To mi ciekawie wygląda i chętnie na to pójdę. :ziober2:
Ichabod
Ichabod
  12 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co warto obejrzeć?


Adjustment Bureau;
Inception;
Splice;
The Last Airbender;
Jonah Hex (coś w stylu Wild Wild West - jak obejrzy się go z przymrużeniem oka to będzie okej);
The Last Exorcism
Alucard
Alucard
  12 czerwca 2010
Istota
Najnowszy cud nauki to największe zagrożenie dla ludzkości... Twórcy „Labirybtu Fauna” i „Cube” łączą swe talenty w genialnym filmie grozy.

Clive (Brody) i Elsa (Polley) są parą młodych, błyskotliwych i ambitnych naukowców. Dzięki nowemu gatunkowi zwierzęcia, który stworzyli laboratoryjnie, stali się super gwiazdami świata naukowego.

Pasja badaczy i arogancja współczesnych demiurgów sprawia, że w swej pracy przekraczają niebezpieczne granice, wprowadzając w tajemnicy ludzkie DNA do eksperymentu. W rezultacie ich działań powstaje zwierzęco-ludzka hybryda rodzaju żeńskiego, która może okazać się stopniem wiodącym w górę na drabinie ewolucji.

Clive i Elsa sądzą, że być może stworzyli organizm doskonały, aż do momentu, gdy przechodzi on końcową szokującą metamorfozę…



Koszmar z ulicy Wiązów 2010

Grupa nastolatków jest prześladowana przez Freddy’ego Kruegera - potwornie oszpeconego zabójcę, który poluje na swoje ofiary podczas snu. Dopóki młodzi ludzie czuwają, mogą siebie ochronić. Gdy zasną - nie ma dla nich ratunku…

Remake filmowej wersji z 1984 roku.



Predators

Nowy rozdział sagi o niesamowitym przybyszu z kosmosu, wyprodukowany przez Roberta Rodrigueza, twórcę "Sin City - Miasta grzechu" i "Od zmierzchu do świtu".

Jeszcze nic z najnowszej odsłony 'Predatora' nie przedarło się do informacji publicznej. Treść filmu trzymana jest przez producentów w ścisłej tajemnicy.



Uczeń czarnoksiężnika

Oto epicka opowieść o czarodzieju i jego uczniu, który zostaje wplątany w antyczną walkę między dobrem a złem.

Balthazar Blake (Nicolas Cage) jest współczesnym mistrzem magii, który próbuje chronić Manhattan przed siłami zła i przeciwnikiem z przeszłości, Maximem Horvathem (Alfred Molina).

By go pokonać, Balthazar musi jednak mieć sprzymierzeńca, szkoli więc Dave’a Stutlera (Jay Baruchel). Niczym niewyróżniający się młodzieniec nie ma jednak ochoty mu pomagać, chociaż czarodziej widzi w nim ukryty magiczny potencjał.

Razem, trochę wbrew sobie, spróbują uratować miasto przed siłami zła.

Aivalar
Aivalar
  19 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Uczeń czarnoksiężnika Oto epicka opowieść o czarodzieju i jego uczniu, który zostaje wplątany w antyczną walkę między dobrem a złem. Balthazar Blake (Nicolas Cage) jest współczesnym mistrzem magii, który próbuje chronić Manhattan przed siłami zła i przeciwnikiem z przeszłości, Maximem Horvathem (Alfred Molina). By go pokonać, Balthazar musi jednak mieć sprzymierzeńca, szkoli więc Dave’a Stutlera (Jay Baruchel). Niczym niewyróżniający się młodzieniec nie ma jednak ochoty mu pomagać, chociaż czarodziej widzi w nim ukryty magiczny potencjał. Razem, trochę wbrew sobie, spróbują uratować miasto przed siłami zła.


Zapowiada się ciekawie :tak:.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: The Last Airbender;

widziałem niedawno zwiastun
zapowiada się dobre kino i jeszcze film robi M. Night Shyamalan :w00t: ( oby nie poszedł w stronę Zdarzenia)
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.