Paulina2801
Paulina2801
  29 maja 2010 (pierwszy post)

Ta strona zarobi dla Ciebie od 6000 zł do nawet 25000 zł (!) w miesiąc. Nie przejmuj się że tekst jest troszkę długi! To tylko 5 minut czytania Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 25000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 7 zł a po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 10 - 25 minut jednorazowo (nie musi być to dziś, może być to np. jutro. Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 25000 zł w okrągły miesiąc! (mi udało się zarobić 21 890 zł w miesiąc, bo poświęciłem 15 a nie 25 minut! I tak się opłaciło). Ten sposób wymyślił bliski przyjaciel Roberta T. Kiyosakirego - najbogatszego inwestora na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak rozgłosił ten sposób aż trafiło do mnie i do Ciebie! Tak więc pomyśl czy warto sie troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 25000 zł lub więcej).

To zależy od Ciebie. Gdy pierwszy raz opowiedziałem o tym sposobie znajomym wyśmiali mnie... A jednak zaryzykowałem(z reguły nie wierzę w tak łatwy zarobek). Pomyślałem sobie: przecież wystarczy jedna osoba abym odzyskał te marne 7 zł. A potem to już czysty zysk nie robiąc przy tym nic. Moi znajomi są w szoku do tej pory jak pokazałem im moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to hehe. Jak sobie przypomne ich miny kiedy ujrzeli moje konto. Zresztą mi też kopara opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto dalej rośnie. Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoją rodzinę lub po prostu zbiera na samochód lub wyjście gdzieś do klubu ze znajomymi. I jak tak o tym myślę to dziękuje teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten sposób, bo widzę że zainwestowane pieniądze pracują dla mnie - a nie ja pracuję na te pieniądze Nigdy nie udało mi się zarobić takiej kasy i to w miesiąc

Teraz krótko opowiem jak tą kasę zarobić. Nie potrzebujesz niczego sprzedawać!. W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć kontaktu z drugim człowiekiem. Po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To dla Ciebie szansa na wielkie pieniądze i na spełnienie marzeń!

To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia dużych pieniędzy przez internet i to w tak krótkim czasie. OK. to zaczynamy, bo sie rozpisałem(ale to z emocji ) . Ten system działa i nie ważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz, nie ważne ile masz lat. I na dodatek nie potrzebujesz specjalnej wiedzy żeby zarobić kase. Wszystko czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie), - Około 10-25 minut twojego czasu jednorazowo!

KROK 1 Prawo natury jest takie, że żeby zarobić musisz coś od siebie dać! Wiec pierwsze co musisz zrobić to zainwestować te 7 zł. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "Jeśli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą sie rzeszą ludzi! Tak wiec, przelej 7 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notką (tytułem): "Proszę, dodaj mnie do swojej listy e-mail." lub "Dobrowolna wpłata na system Easy Cash" Jest to ważne ponieważ pozwoli to utrzymać ten system jako całkowicie legalny

To bardzo proste! Gdy przelejesz 7zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz juz się uśmiechnąć, bo właśnie Twoje pieniądze zaczną się powiększać Oto obecna lista:

1. Nr konta: 66 1140 2004 0000 3702 6080 2926
2. Nr konta: 59 2030 0045 1130 0000 0727 1200
3. Nr konta: 87 1940 1076 5501 8698 0000 0000
4. Nr konta: 58 1160 2202 0000 0000 7354 7100
5. Nr konta: 86 1140 2017 0000 4902 1024 5936

Pamiętaj! Wpłać 7 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, (każdy ceni sobie prywatność) a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą! KROK 2 Gdy juz przelałeś 7 zł na konto znajdujące sie na 1. miejscu listy (wraz z tą dodatkowa notką (tytułem) - To Ważne!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to skopiowanie tego tekstu, później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2, 3, 4, 5 do przodu.

I uwaga! Co najważniejsze to to abyś przez pomyłkę nie wpisał swojego numeru konta na 1.pozycję, ponieważ sam na tym stracisz i system nie zadziała! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki e-mailowej albo reklamować sposób na różnych forach czy też wśród znajomych tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (mi udało się dojść do 60 przez co miałem większą szansę i pamiętaj, że 40 osób to też dobra liczba do wzbogacenia sie, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie (fora,gg,czaty) przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić! Tutaj są przykładowe 4 osoby( konkretnie moi znajomi), oczywiście nie są to wszyscy, którzy brali udział w tym sposobie i którzy zainwestowali nic innego jak tylko 7 zł i 20 minut swojego czasu.

"Siemasz X. Ten sposób co mi wysłałeś to na serio on działa Zrobiłem wszystko co tam było napisane jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi sie uzbierać 25 000 o których tam pisało tylko 16 400 złotyszy i nadal siedzę w szoku przez ciebie hehehe

Karol Jankowski, Wrocław ;Hej tu Mariolka! Tamto co mi wysyłałeś kiedyś ten sposób na kase czy coś takiego to nie uwierzysz ale na serio działa I zgodnie z obietnicą wiszę Ci buziaka bo system działa a ja w niego wątpiłam hehe :/ wysłałam coś koło 50 maili i wiadomości na gg i sobie pomyślałam : aaa niech strace te 7 zł to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale potem jak looknełam na konto po 4 dniach to sie popłakałam ze szczęścia haha! Było tam prawie 2 000 złotych! I wreszcie mam na te buty co zbierałam na nie miesiąc I za 2 tygodnie będę mieć tej kasy więcej! Juupiiii Dziękuje Bejbe ! Kocham Cię normalnie wariacie :*:*

Mariola Stachelska, Wrocław "Ej koleżko ty nie robiłeś sobie jaj wtedy ze mnie z tą szybką kasą. Zwracam ci honor i sorry że Ci nie wierzyłem a w sobotę lecimy gdzieś całą paczką poszaleć i Ciebie też tam widzimy i to migiem a32; Dzięki wielkie jestem Twoim dłużnikiem !"

Bobek, Wałbrzych. "X a ja wtedy tak się z Ciebie śmiałem jak mi wysłałeś ten sposób na kasę, a teraz jak poszedłem do bankomatu to mało nie padłem na zawał tam jak zobaczyłem ile mam kasy haha. Miałem 30 zł a teraz mam prawie 19 tysięcy i to w niecałe 3 tygodnie. W szoku jestem heher17;r17; Paweł Kliszcz, Warszawa. Kilka tygodni temu, każdy z moich znajomych robił dokładnie to samo co Ty teraz w tej chwili, czytał to i nie wierzył a teraz są mi wdzięczni do końca życia

A tutaj jak to działa: Kiedy wyślesz swoje maile (lub opowiesz o tym sposobie w inny sposób (forum,gg ) będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja bo pozwoli Ci zarobić poważną kasę! Żaden inny sposób nie daje tak wysokich pieniędzy z różnych powodów, które wyjaśnię niżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani sposobem, możesz spodziewać sie, że odpowie na nie np. 25% ludzi. Ale patrzmy realnie i załóżmy, że tylko 12,5%, dla utrudnienia.

Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać sie że 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie sie na 4 pozycje. Wtedy już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi, udzieli sie 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać sie, że udzieli sie 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje na liście. A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udzielą (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie twój numer konta na 1 POZYCJE! I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać sie, że 3125 z nich odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu! Więc dostaniesz: 21 875 złotych! (3125 x 7zł).

Kiedy Twój numer będzie na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas na zarabianie pieniędzy! Przez 30 dni, ta kasa będzie wysyłana przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś! Życzę powodzenia i nawet jeśli sie nie zdecydowałeś(aś) jeszcze, nie wyrzucaj adresu tej strony. Mało, kto wierzy że można tyle zarobić bo, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a ty z 7 zł będziesz miał kilkanaście tysięcy. I pamiętaj, że zaczynając od miejsca 5 zbierasz coraz więcej osób i na miejscu 1 będziesz miał ich już tyle że zostaniesz posiadaczem 25 000 złotych !

Bardzo proszę podejść do sprawy poważnie bo w końcu 7 zł to żaden majątek, a w zamian można naprawdę wiele zyskać! Miłego zarabiania i powodzenia

Aivalar
Aivalar
  29 maja 2010
:ziew: Przeczytałam połowę i daje mi się nie chce.
Nikt się na to nie nabierze.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.