ohhhh
ohhhh
  16 maja 2010 (pierwszy post)

można znaleźć gdzieś te filmy w necie do obejrzenia bez ograniczeń? bo obejrzałem na megaupload, ale tam tylko 72 minuty mogę, a potem jak chce przeskoczyć do tej zatrzymanej to film zaczyna się od początku...

pomocy :(

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 maja 2010

Z RS sobie ściągnij, godzinka i po kłopocie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a potem jak chce przeskoczyć do tej zatrzymanej to film zaczyna się od początku...

:wtf:

Dziwne.
Wystarczy zapamiętać mniej wiecej czas w którym się włączyło ograniczenie i po jego upływie zacząc oglądać od tego momentu, zawsze tak robilam i nigdy nie było problemu z przeskoczeniem częsci filmu/serialu.
:ziober2:
Alucard
Alucard
  16 maja 2010
http://www.illimitux.net/
ohhhh
ohhhh
  17 maja 2010

dzieki, dzieki a teraz problem z odnalezieniem filmu medium cool :D

pomoootsssy :(

Samuraii
Samuraii
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bo obejrzałem na megaupload, ale tam tylko 72 minuty mogę, a potem jak chce przeskoczyć do tej zatrzymanej to film zaczyna się od początku...


Jak masz neostrade to nie ma zadnego problemu zeby ogladnac do konca bez zadnych ograniczen. Neostrada ma zmienne IP i wystarczy tylko rozlaczyc siec, ponownie wlaczyc i ogladac od momentu na ktorym sie skonczylo.

Ja tak zawsze robie :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.