xoxoxo3
xoxoxo3
  20 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Głos młodych już się nie liczy? Jaki jest wasz stosunek do wyborów prezydenckich? Na kogo przypuszczalnie oddacie swój głos ? Pozdrawiam.. ;-)

gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  21 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pomyslec, ze ja dalej sie na zadnym z powyzszych nie znam, wstyd

no juz prawie nikt sie nie zna... znali sie tydzien...

Konto usunięte
Konto usunięte: nie biore udzialu.

żałosne
HideInTheShadow
HideInTheShadow
  22 kwietnia 2010

dział pewnie stałby się zarzewiem konfliktów, ujściem politycznych żali i zboczeń, administracja portalu miałaby dużo pracy w tym dziale a pouczając kogoś za każdym razem musiałaby udowodnić że jest apolityczna .... jedno wielkie siedlisko zła po prostu :P :):)

xoxoxo3
xoxoxo3
  22 kwietnia 2010

eh..;-)) Czyli Jaros wskoczy na tron,jeśli wystartuje w ogóle. Będzie ciekawie. Pozostaje pakować walizki.. Kocie..

krzychu7818
krzychu7818
  22 kwietnia 2010

Napieralski kandydatem SLD w wyborach prezydenckich , ogólnie to nie będzie wielu kandydatów , góra 6-7

pastorantl
pastorantl
  23 kwietnia 2010

Nigdy nie głosowałem i póki co nie widzę takiej możliwości

pastorantl
pastorantl
  23 kwietnia 2010
xoxoxo3
xoxoxo3: MŁODZI GŁOSUJCIE! Pomyślcie przyszłościowo,zeby później znów nie było żalu,że mamy wstyd dla PL

wstyd to nie ja przynoszę krajowi tylko ci co za stołkami odstawiają cyrki do diabła z polityką do jednego wora i do Wisły
egze
egze
  23 kwietnia 2010

Jako chłopak ze wsi zagłosuję na Waldka Pawlaka.

WueRZet
WueRZet
  23 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy nie głosowałem i póki co nie widzę takiej możliwości

Więc nie masz prawa krytykować polityków jak i ich sposobu rządzenia. Proste.
Pure4
Pure4
  24 kwietnia 2010

Trzeba głosować na Partię Kobiet, o ;-)

redeyess
redeyess
  24 kwietnia 2010
xoxoxo3
xoxoxo3: Głos młodych już się nie liczy? Jaki jest wasz stosunek do wyborów prezydenckich? Na kogo przypuszczalnie oddacie swój głos ? Pozdrawiam.. ;-)

akurat ktoś na Jarosława będzie głosować, tak jak to mówisz.. jakoś mi się w to wierzyć nie chce. powiedz mi jakiego Ty kandydata byś wybrała? bo wg mnie żaden nie zasługuje na miano prezydenta.. te kampanie wyborcze są tak bardzo zakłamane, obiecują to i tamto, a co do czego przychodzi to nic z tego nie wychodzi.. Kaczyński wg mnie dobrze sprawował władzę, może nie był idealnym prezydentem, ale wśród kandydatów był najlepszy, nie to co ta szuja Tusk, dosłownie nie cierpię jego zakłamania i obłudy.. niby teraz z Putinem się zjednoczył, mówił o Kaczyńskim same superlatywy.. szkoda, że dopiero po śmierci, bo przed wyśmiewał i pokazywał go w najgorszych momentach jak i telewizja. pewnie wygra ktoś z PO.. przynajmniej ja tak twierdzę, bo ten cały wypadek to żaden zbieg okoliczności tylko sabotaż
egze
egze
  24 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: akurat ktoś na Jarosława będzie głosować, tak jak to mówisz.. jakoś mi się w to wierzyć nie chce. powiedz mi jakiego Ty kandydata byś wybrała? bo wg mnie żaden nie zasługuje na miano prezydenta.. te kampanie wyborcze są tak bardzo zakłamane, obiecują to i tamto, a co do czego przychodzi to nic z tego nie wychodzi.. Kaczyński wg mnie dobrze sprawował władzę, może nie był idealnym prezydentem, ale wśród kandydatów był najlepszy, nie to co ta szuja Tusk, dosłownie nie cierpię jego zakłamania i obłudy.. niby teraz z Putinem się zjednoczył, mówił o Kaczyńskim same superlatywy.. szkoda, że dopiero po śmierci, bo przed wyśmiewał i pokazywał go w najgorszych momentach jak i telewizja. pewnie wygra ktoś z PO.. przynajmniej ja tak twierdzę, bo ten cały wypadek to żaden zbieg okoliczności tylko sabotaż


a jak zachowywał się Kaczyński w stosunku do Tuska?
Identycznie.

Polityka to gra na wyniszczenie, a akurat w tym najlepszą partią jest Prawo i Sprawiedliwość.

Co do obietnic wyborczych to jak cokolwiek obiecywać może Prezydent skoro on ma sprawować głównie władzę wykonawczą, a nie ustawodawczą. Rola prezydenta w dzisiejszej Polsce powinna opierać się głównie na godnym reprezentowaniu nas na forum światowym, a w tym Kaczyński mistrzem nie był, często doprowadzając do różnych scysji.
W zasadzie prawdziwie przyjacielskie stosunki utrzymywał jedynie z prezydentami Czech i Gruzji.
Poza tym wszystko o co ubiegał, wszystkie jego główne plany oprócz sprawy katyńskiej, pod koniec kadencji pozostały niewypełnione.
Polska nie oduzależniła się od Rosji, na Ukrainie górą prorosyjski Janukowycz, na Litwie też dano mu policzek w postaci nie przyjęcia uchwały o polskiej pisowni nazwisk Polaków tam mieszkających.
Jak więc można inaczej ocenić tą prezydenturę niż jako pasmo wielu niepowodzeń i niezrealizowanych zamierzeń?
Oczywiście cieniem na wszystko położy się sprawa tragicznej śmierci, ale nie można np. nawoływać teraz np. Jarosława by kontynuował to co zaczął Lech, bo Lech swych zadań w wielu przypadkach nie wykonywał najlepiej.
Może i był dobrym człowiekiem i patriotą, ale to nie wystarcza do tego by być wspaniałym prezydentem.

Z jednym się zgodzę, spośród kandydatów na prezydenta nie ma w zasadzie żadnego dobrego kandydata na to stanowisko, ale na pewno w interesie Polski jest to, by nie objął go znów kandydat rodem z PiS-u, co pewnie się nie stanie, gdyż opozycja względem tej partii jest zbyt liczna.
redeyess
redeyess
  24 kwietnia 2010
egze
egze: Z jednym się zgodzę, spośród kandydatów na prezydenta nie ma w zasadzie żadnego dobrego kandydata na to stanowisko, ale na pewno w interesie Polski jest to, by nie objął go znów kandydat rodem z PiS-u, co pewnie się nie stanie, gdyż opozycja względem tej partii jest zbyt liczna.

wiesz, szczerze mówiąc to ja cały czas byłam za PO, ale po tej katastrofie jakoś moje uczucia się zmieszały i nie wiem co o tym sądzić.. niby zadaniem patrioty jest to by iść na głosowanie, bla bla.. ale jak tu głosować, skoro jeden kandydat nie lepszy od drugiego?
egze
egze
  24 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, szczerze mówiąc to ja cały czas byłam za PO, ale po tej katastrofie jakoś moje uczucia się zmieszały i nie wiem co o tym sądzić.. niby zadaniem patrioty jest to by iść na głosowanie, bla bla.. ale jak tu głosować, skoro jeden kandydat nie lepszy od drugiego?


oddać pusty głos :woot:
xoxoxo3
xoxoxo3
  25 kwietnia 2010

;-)) No proszę, jak się rozwinął mój wątek. Hm, skoro chcesz wiedzieć to głosuję na Komorowskiego. A najważniejszy powód mojej decyzji jest taki- bitwa będzie się rozgrywać między Jarosem ,a Komorowskim , reszta kandydatów nie ma szans w wyborach. Chyba,że coś mnie zaskoczy..ale niemożliwe żeby statystyki się tak nagle zmieniły. Chyba,że znów spadnie jakiś samolot. ;-)Dlatego ratuję swój tyłek i głosuję na Komorowskiego, gdyż Jarek mnie przeraża. Szalony człowieczek,który chce zdobyć świat. Zresztą jak wygra skutki na pewno będą zauważalne..Ja już nic więcej nie dodaję. Polacy to śmieszny naród. Zero jakiegokolwiek przekonania do swoich poglądów. Tyle było anty głosów na PiS przed katastrofą, a po katastrofie nagle większość społeczeństwa jest pro PiS.. Czy nagle zmienił się program partii? Co ma katastrofa do działań partii i jej poglądów? .. ;) Nic,lecz naród oszołomiony jak po dużej dawce koki. ;P.. Niech każdy głosuje zgodnie ze swoim sumieniem.. Ja zagłosuję.

WueRZet
WueRZet
  26 kwietnia 2010
xoxoxo3
xoxoxo3: Zresztą jak wygra skutki na pewno będą zauważalne..

Zgadzam się.
Jak wygra Bronek, poseł na Sejm od 20 lat, minister w 4 rządach(sic!) to nic się nie zmieni.
Przez 20 lat nie zrobił nic, cholerny karierowicz :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.