xoxoxo3
xoxoxo3
  20 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Głos młodych już się nie liczy? Jaki jest wasz stosunek do wyborów prezydenckich? Na kogo przypuszczalnie oddacie swój głos ? Pozdrawiam.. ;-)

xoxoxo3
xoxoxo3
  20 kwietnia 2010

Zaszaleje sobie i wypowiem się na tym forum.. ;-) .. Każdy ma wole prawo do osądu,więc... Nie plujcie na mnie za bardzo...;-)Apelik do tych inteligentniejszych..;P
Chociażby grad padał wielkości piłki nożnej mohery niczym armia zmierzą w kierunku urn! .. Tak jest co każde wybory, największy procent głosujących stanowią ludzie powyżej 60 roku życia. Wiemy,że mohery będą głosować na PiS..Niech wygra głos młodych..!!! Przypomnijcie sobie czasy jak premierem był Jarek.. teletubisie,Samoobrony i Giertych z amnestią, a później oszczerstwa i wzajemna inwigilacja. Co dopiero jeżeli będzie on prezydentem. Po śmierci brata powienien wycofać się z polityki ,a on zażeruje na tragedii.. Powiem jedno. Nawet jeśli głosujecie na Jarka idzcie na wybory, niech o Polsce decydują ludzie,którzy są jej przyszłością!!! Niech nie będzie gadania,że 'i tak nie wygra mój prezydent', mój głos nic nie znaczy. Prezydent był dobrym człowiekiem,należy mu się szacunek,ale zanalazł się na nieodpowiednim stanowisku. Tylko dzięki pierwszej damie jest teraz pozytywnie ceniony, stał się symbolem, ale symbolem jest jego śmierć .. do której brzydko mówiąc,umyślnie się nie przyczynił.. MŁODZI GŁOSUJCIE! Pomyślcie przyszłościowo,zeby później znów nie było żalu,że mamy wstyd dla PL. Ja głosuję na..... :-) Ale jest to mój prywatny wybór. Pozdrawiam..

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 kwietnia 2010
xoxoxo3
xoxoxo3: głosuję na.....

nie wiedziałem że ..... startuje w wyborach
też zagłosuje

xoxoxo3
xoxoxo3: Głos młodych już się nie liczy?

młodzi nie mogą głosować :D
ale ogólnie fakt młodym się nie chcę , nie chcę bo mają dość tej całej polityki i ludzi któży tam są
a co zmieni ich głos ? jedynie tyle ze to oni sami tych ludzi tam posadzili
teraz nie głosowałem - bo nie miał na kogo - pierwszy raz odkąd mogłem głosować nie byłem
czy teraz pójdę ..nie wiem kwestia tego kogo wystawią
co do Kaczyńskiego już wczesniej o tym pisałem na forum że prawdopodobnie będzie odcinał kupony po tragedii brata a co gorsza widząc przez tydzień tą narodową obłudę ludzie oddadzą na niego głos

chociaż przechlapali sobie ( PiS) koalicją z Samoobroną i LPR
jednak to wybory prezydenckie, a nie do sejmu
...Ignorance is bliss...
xoxoxo3
xoxoxo3
  20 kwietnia 2010

Tak wybory prezydenckie, ale przede wszystkim partia kierowała się głosem szefa przy swoich wyborach.. i mieliśmy okazje podziwiać tę szopkę. A z tym co 'da jeden głos'? Jak milion ludzi siedząc przed telewizorem tak powie,drapiąc się w tyłek i nie pójdąc na wybory to milion głosów-niezależnie od preferncji politycznych pójdzie na marne.. A później będą tylko narzekania. Jak wspomniałam moherki rusząąą ostro do boju chociażby im grad z nieba spadał. Więc apelik- młodzi tzn. od 18 do 30. Ruszać tyłki i głosować. :-) Nawet jeśli chcecie mieć kota za pierwsza damę....

xoxoxo3
xoxoxo3
  20 kwietnia 2010

Pomyłka.. 'Tak wybory do sejmu.. '

WueRZet
WueRZet
  20 kwietnia 2010

Na pewno nie zagłosuje na kandydata z PO, czy to z PiS-u.

xoxoxo3
xoxoxo3
  20 kwietnia 2010

Każdy głosuje na kogo ma ochotę. Ale faktem jest,iż tylko 2 osoby będą się liczyć. Jeśli J.potwierdzi swój start. Więc nie podzielam wielkim entuzjazmem ostatnio PO,lecz wybieram można powiedzieć mniejsze zło. Mam już dosyć teletubisiów i wstydu na skalę globalną.

TheSlimak
TheSlimak
  20 kwietnia 2010

nie głosuję bo nie mam 18

gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  21 kwietnia 2010
xoxoxo3
xoxoxo3: Dlaczego na tym forum nie ma działu 'polityka'?

bo nie codziennie samolot prezydencki sie rozbija... teraz naglepolityka sie wszyscy interesują... żenada
gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  21 kwietnia 2010
xoxoxo3
xoxoxo3: należy mu się szacunek

bo umarł?

xoxoxo3
xoxoxo3: analazł się na nieodpowiednim stanowisku

to na pewno :LOL:

PS. ja jestem komuchem z czerwonej armii.. precz z kosciolem.....
xoxoxo3
xoxoxo3
  21 kwietnia 2010

;-))) heh skąd wiesz ,że moje zainteresowanie polityką nastąpiło po tej tragedii? ;-)) Nie masz racji ..Kotku;)

gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  21 kwietnia 2010
xoxoxo3
xoxoxo3: ;-))) heh skąd wiesz ,że moje zainteresowanie polityką nastąpiło po tej tragedii? ;-)) Nie masz racji ..Kotku;)

nie mówiłem tylko o Tobie...
- szał na kubicę - wszyscy znawcami formuly 1
- mistrzostwa w pilce recznej - masa znachorów od szczypiornistow
- mistrzostwa w kosza- nagle wszyscy wiedza o koszu wiecej niz jordan
- katastrofa/zamach w smolensku - no kur..... cala polska polityką żyje!!!

tak się tylko składa, że SZAŁ jest to coś czemu grupa ludzi oddaje sie czemuś , w krótkim czasie z entuzjazmem, po upływie czasu szał uważany jest za nudny i na jego miejsce wkracza coś nowego... kocico:)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 kwietnia 2010
xoxoxo3
xoxoxo3: A z tym co 'da jeden głos'? Jak milion ludzi siedząc przed telewizorem tak powie,drapiąc się w tyłek i nie pójdąc na wybory to milion głosów-niezależnie od preferncji politycznych pójdzie na marne.. A później będą tylko narzekania.

kwestia polega na tym że nie ma na kogo oddac głosu
...Ignorance is bliss...
gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  21 kwietnia 2010
RexMundi
RexMundi: kwestia polega na tym że nie ma na kogo oddac głosu

spytaj sie babci, pewnie Ci poleci jarka....

RexMundi
RexMundi: ...Któregoś dnia rzucę to wszystko...

i wyjde rano niby po chleb....
agoosiaaa
agoosiaaa
  21 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: - szał na kubicę - wszyscy znawcami formuly 1 - mistrzostwa w pilce recznej - masa znachorów od szczypiornistow - mistrzostwa w kosza- nagle wszyscy wiedza o koszu wiecej niz jordan - katastrofa/zamach w smolensku - no kur..... cala polska polityką żyje!!!

:lol:
pomyslec, ze ja dalej sie na zadnym z powyzszych nie znam, wstyd :rotfl:

xoxoxo3
xoxoxo3: Jaki jest wasz stosunek do wyborów prezydenckich?

nie biore udzialu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.