ForeverWhatever
ForeverWhatever
  17 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Chciałabym obejrzeć filmy online. do tej pory robiłam to na serwisie filmio, ale ten został tymczasowo zamknięty, jest też kilka innych serwisów, ale one zazwyczaj oferują oglądanie filmów z limitem 72 minut. Chciałabym się dowiedzieć czy serwis seans24 jest portalem darmowym? Oczywiście widzę napis "Zarejestruj się aby uzyskać darmowy dostęp do całego serwisu", ale bywały przypadki, że pod taką obietnicą kryło się tzw. "drugie dno". Regulamin jest dosyć obszerny i prześledziłam go tylko pobieżnie więc, nie byłam w stanie wyłapać haczyków. Moje pytanie brzmi. Czy serwis ten jest rzeczywiście darmowy, czy po rejestracji filmy można oglądać bez limitu, jeśli limit jest to czy istnieje opcja wykupienia możliwości oglądania filmów bez limitu za pomocą SMS-a?

A może znacie jakieś serwisy gdzie można oglądać filmy bez limitu, lub wykupić pakiet bez limitu? :>

Z góry dziękuję za odpowiedź.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  17 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zy po rejestracji filmy można oglądać bez limitu

jest limit

Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli limit jest to czy istnieje opcja wykupienia możliwości oglądania filmów bez limitu za pomocą SMS-a?

nie wiem ale masz filmik instruktażowy
http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/jak-ominac-limit-na-seans24-pl
...Ignorance is bliss...
CrashDriv3r
CrashDriv3r
  18 kwietnia 2010

wejdz na iplex.pl masz tam trochę tego ale nie za dużo bo musza chyba wykupować licencję na filmy ;P
sam oglądasz jakieś 40-50 min. dalej musisz poczekać ok. 30 min. aby obejrzeć dalej jesli nie chcesz czekac płacisz jakoś 5 zł i tj. chyba za mies. ;P
pewnie gdyby nie to że, kase mają w wiekszości za reklamy trzeba by bylo płacić na starcie ;P
ale tak jest wszędzie ;P

WojciechuJestCool
WojciechuJestCool
  19 kwietnia 2010

Sciągaj filmy albo szukaj na Youtube podzielony na 10 partów; D

Pure4
Pure4
  19 kwietnia 2010

A ja polecam playtube.pl :-)
zawsze tam oglądam filmy.

TheSlimak
TheSlimak
  20 kwietnia 2010

zalukaj.pl

gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  21 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałabym obejrzeć filmy online.

spadnij do mnie :MRGREEN:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.