krygierbonk
krygierbonk
  21 marca 2010 (pierwszy post)

Witam :mrgreen::piwo: Z racji tego że już wszystkie Horrory widziałem od 2000 - 2009 roku i nie mam już co ściągać zwracam się z prośbą o podanie mi tytułu jakiegoś dobrego Horroru ewentualnie thriller który jest godny obejrzenia ?? Fabuła jak i akcja ma być ciekawa ( nie nudna ) Propozycja na jakieś nowości ??

Jesteście mnie wstanie zaskoczyć jakimś dobrym filmem bo mi juz brak pomysłu na dobry film a mój dysk twardy jak i moje oczy by ucieszyło coś konkretnego i ciekawego ??

Wszystkie klany już obejrzałem i nawet górny temat ale nie ma nic ciekawego :zonk: same starocie :zonk:

Dziekuję za uwagę :mrgreen:

krygierbonk
krygierbonk
  21 marca 2010

normalnie szacun wielki wymiatacie postami w tym temacie :zonk::mrgreen:

shamaramorgan
shamaramorgan
  21 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: normalnie szacun wielki wymiatacie postami w tym temacie

skoro obejrzałeś wszystkie horrory sprzed ostatnich 9 lat, to boimy się doradzic cokolwiek :D

na dniach jest premiera "wyspy tajemnic". czekałam na film chyba 5 lat :D
Nie wiem co jeszcze.
Może poszukaj coś w produkcjach Korei płd oraz Tajlandii? :)
krygierbonk
krygierbonk
  21 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Może poszukaj coś w produkcjach Korei płd oraz Tajlandii? :)

ciężko jest znaleść dobry horror czasami bylo tak że filmy sciągalem a potem pół filmu musiałem przewijać bo nudne były :mrgreen: czekam na jakieś nowości za granicy ale jeszcze nie ma w stanach premier a lubie czytać bez lektora :tak:
krygierbonk
krygierbonk
  21 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: doradzic cokolwiek :D

nie no tak żle nie ma walcie najwyżej napisze żę WIDZIAŁEM :lol:
shamaramorgan
shamaramorgan
  24 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ciężko jest znaleść dobry horror czasami bylo tak że filmy sciągalem a potem pół filmu musiałem przewijać bo nudne były czekam na jakieś nowości za granicy ale jeszcze nie ma w stanach premier a lubie czytać bez lektora

amerykańskie horrory to nie horrory. Większość to produkcje, gdzie po ekranie latają flaki albo seria "...żywych trupów"
Może podaj jakie konkretne horrory Ci się podobały, może w tedy coś ciekawego sobie przypomnę :)
Madnessi
Madnessi
  24 marca 2010

ale jakie horrory lubisz? bo są horrory i horrory
jedni lubią syf gdzie maszerują stada zombie a keczup leje im sie z mordy
inni wolą horrory z wapirami, jeszcze inni horrory, które tworzą ludzie "Hostel" "Piła"
a ja bardzo lubie horrory since-fiction ("The Thing" "Aliens") i ostatnio podobał mi się "Pandorum"
http://www.filmweb.pl/f478458/Pandorum,2009

krygierbonk
krygierbonk
  24 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Może podaj jakie konkretne horrory Ci się podobały, może w tedy coś ciekawego sobie przypomnę :)

Dead.Silence

egzorcyzmy dorothy mills

insanitarium

wrota do piekieł

patologia - pathology

martyrs

uciec przeznaczeniu - open graves 2009

seed - skazany na śmierć
dancewithme20
dancewithme20
  1 kwietnia 2010

Ja uwielbiam horrory psychologiczne. Takie, gdzie nie leje się krew, ale reżyser próbuje przestraszyć widza w inny, bardziej inteligentny sposób;) Z ostatnio obejrzanych polecam szczególnie "Sierotę".

Gothiclady
Gothiclady
  2 kwietnia 2010

obejrzyj sobie Sierociniec :)

bw może Unborn, Devil's Chair, the Eye, hmm a Udręczeni?

Gothiclady
Gothiclady
  2 kwietnia 2010

btw bedę w domu to zobaczę co mam na kompie, bo nie pamietam :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.