| Fotka.com
MrMtv1
MrMtv1
  17 March 2010 (pierwszy post)

Zauważyłem, że na forum jest luka, która umożliwia pisanie na forum po usunięciu konta. jak to się robi? Dlaczego twierdzisz, że to jest powszechnie znane, a Wujek Google tego nie zna?

Dlaczego konto MrMtv2 zostało niesłusznie zablokowane? Dlaczego przy blokowaniu dostałem e-mail z datą 30 grudnia 2009 z informacją, że blokada jest za używanie automatów, a ja nie znam automatów? Co trzeba zrobić, żeby odblokować konto MrMtv2?

Ponoć istnieje 60 osób, które mogą zablokować konto. Tutaj http://www.fotka.pl/info/team.php jest mniej niż 40 osób.

Dlaczego niektórzy twierdzą niesłusznie, że ja wysyłam spam, podczas, gdy nie wysyłam spamu. Spam to niechciana reklama, a ja nic nie reklamuję. A jeżeli coś reklamuję, to napisz, co reklamuję.

Dlaczego po każdym założonym temacie tradycyjnie dostaję ban i to stało się regułą. Jakie tematy można zakładać, żeby nie dostać bana?

Dlaczego niektórzy w opisach stosują bezsensownie kolorowe czcionki obrazki i glittery, które tylko utrudniają czytanie opisu?

Co trzeba zrobić, żeby człowiek mógł działać przez 24 godziny na dobę bez spania? Moderatorzy muszą znać jakiś sposób, skoro oni nigdy nie śpią.

Dlaczego na czacie wystarczy napisać kilka słów, a już dostaje się blokadę na pisanie na czacie?

Dlaczego, mimo mojej prośby o nie zamykanie tematu, moderator zamyka temat? Każdy temat zakłada się po to, żeby czegoś się dowiedzieć, a moderator utrudnia życie. Zamyka temat, daje ban i wtedy trzeba przeczekać ban i założyć nowy temat o tym samym.

Dlaczego Fotka Przyjaciele nie dostają pieniędzy za swoją pracę? To jest powód, dla którego FP jest za mało. Wystarczy, żeby dostawali wynagrodzenie, to będzie więcej chętnych na stanowisko FP.

Ile FT dostają do kieszeni i dlaczego nie inwestują tego w sensowny rozwój Fotki lub na Fotka Przyjaciół?

Niech nikogo nie zdziwi liczba pytań. Przez czas trwania długiego bana nazbierało się trochę.
Proszę nie zamykać tematu, a po ewentualnym zamknięciu tematu odpowiedzi udzielać na PRIV.

agoosiaaa
agoosiaaa
  17 March 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego Fotka Przyjaciele nie dostają pieniędzy za swoją pracę? To jest powód, dla którego FP jest za mało. Wystarczy, żeby dostawali wynagrodzenie, to będzie więcej chętnych na stanowisko FP.

:crylol:
kandydatow sa setki i bez tego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego konto MrMtv2 zostało niesłusznie zablokowane? Dlaczego przy blokowaniu dostałem e-mail z datą 30 grudnia 2009 z informacją, że blokada jest za używanie automatów, a ja nie znam automatów? Co trzeba zrobić, żeby odblokować konto MrMtv2?

zostalo zablokowane najprawdopodobniej za twoje debilne tematy zakladane na kazdym z forum.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zauważyłem, że na forum jest luka, która umożliwia pisanie na forum po usunięciu konta. jak to się robi? Dlaczego twierdzisz, że to jest powszechnie znane, a Wujek Google tego nie zna?

jak czegos wujek google nie zna to znaczy ze nie istnieje.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ponoć istnieje 60 osób, które mogą zablokować konto. Tutaj http://www.fotka.pl/info/team.php jest mniej niż 40 osób.

pozostale 20 to tajni agencji, ktorych twarzy znac nie musisz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego niektórzy twierdzą niesłusznie, że ja wysyłam spam, podczas, gdy nie wysyłam spamu. Spam to niechciana reklama, a ja nic nie reklamuję. A jeżeli coś reklamuję, to napisz, co reklamuję.

Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne.
nie tylko reklama.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego po każdym założonym temacie tradycyjnie dostaję ban i to stało się regułą. Jakie tematy można zakładać, żeby nie dostać bana?

takie ktore wnosza do zycia cos sensownego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego niektórzy w opisach stosują bezsensownie kolorowe czcionki obrazki i glittery, które tylko utrudniają czytanie opisu?

spytaj ich, to sie dowiesz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co trzeba zrobić, żeby człowiek mógł działać przez 24 godziny na dobę bez spania? Moderatorzy muszą znać jakiś sposób, skoro oni nigdy nie śpią.

ta wciagaja nosa lub koke.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego, mimo mojej prośby o nie zamykanie tematu, moderator zamyka temat? Każdy temat zakłada się po to, żeby czegoś się dowiedzieć, a moderator utrudnia życie. Zamyka temat, daje ban i wtedy trzeba przeczekać ban i założyć nowy temat o tym samym.

:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ile FT dostają do kieszeni i dlaczego nie inwestują tego w sensowny rozwój Fotki lub na Fotka Przyjaciół?

bo liczy sie kasa, jakby chcieli dawac innym to niech lepiej zainwestuja w jakas fundacje ratujaca zycie niz ten portal.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.