Konradziq
Konradziq
  27 lutego 2010 (pierwszy post)

tu trajler na jutjubie

:ninja:

Twoim zdaniem, która produkcja doczekała się zupełnie niepotrzebnie sequela/kontynuacji? (z różnych względów)

A którą z chęcią byś obejrzał(a), ale jeszcze nie powstała?

I co w ogóle myślisz o sequelach? (np. Piła, Straszny film, Wysyp żywych trupów, itp.)

(nie rozchodzi się jedynie o film fabularny, bardziej ogólnie - serial, anime, ot nawet w porywach można podciągnąć pod książki, czy komiksy)

***
Z innej beczki. Możecie polecić jakiś film z ostatnich dwóch lat (który już wyszedł na DVD)? Chciałbym coś wypożyczyć. (jakiś inny, niż z podklejonego tematu; tematyka każda - nie można się ograniczać do jednego/dwóch gatunków)
Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  27 lutego 2010
Konradziq
Konradziq: I co w ogóle myślisz o sequelach? (np. Piła, Straszny film, Wysyp żywych trupów, itp.)

zupełnie zbędne.. jedna czy dwie cześci wg mnie zupełnie wystarczą.. bo czesto jest tak że kolejna kontynuacja jest gorsza .. a po co ciagnać film w nieskonczoność?
ile można ogladać Piłe? czy American Pie ?
Konradziq
Konradziq: Z innej beczki. Możecie polecić jakiś film z ostatnich dwóch lat (który już wyszedł na DVD)? Chciałbym coś wypożyczyć. (jakiś inny, niż z podklejonego tematu; tematyka każda - nie można się ograniczać do jednego/dwóch gatunków)

Katyń, Kolejny Piątek, Spadaj!, Juno, 300, Plan Doskonały, Tajemnica Brokeback Mountain, Pachnidło, Wierny ogrodnik, 21 gramów,
"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
shamaramorgan
shamaramorgan
  27 lutego 2010
Konradziq
Konradziq: tu trajler na jutjubie

ale jaja :D

oglądałam trailer, ale bez głosu, wyjaśnili więc jak to się stało, że ciało Jacka (o dziwo jako jedyne) mimo wszystko się nie rozłożyło przez te kilkadziesiąt lat?
Z jednej strony film zakrawa o sc-fi, którego nie znoszę z drugiej trailer mnie nawet zaintrygował.
szkoda tylko, że to James Cameron nie podjął się nakręcenia drugiej części Titanica :)

Konradziq
Konradziq: A którą z chęcią byś obejrzał(a), ale jeszcze nie powstała?

nie przepadam za sequelami. Za każdym razem mnie zawodzi. No, chyba, że powstaje on na długo po wyjściu pierwowzoru, w tedy kiedy już ten szał na pierwszą część (bo przecież sequele powstają tylko tych filmów, które osiągnęły ogromne zyski i- nie oszukujmy się- dalsze części robione są na odwal się- tylko dla kasy) bo wtedy produkcja i scenariusz jest bardziej przemyślany.

Konradziq
Konradziq: I co w ogóle myślisz o sequelach? (np. Piła, Straszny film, Wysyp żywych trupów, itp.)

Powinni zakończyć na pierwszej części. chodzi mi tu głównie o "Piłę". Bo to był taki powiew świeżości wśród amerykańskich horrorów, w których przeważały zombie i fruwające mózgi.

Konradziq
Konradziq: Z innej beczki. Możecie polecić jakiś film z ostatnich dwóch lat (który już wyszedł na DVD)? Chciałbym coś wypożyczyć. (jakiś inny, niż z podklejonego tematu; tematyka każda - nie można się ograniczać do jednego/dwóch gatunków)

pokuta, ciekawy przypadek Benjamina Buttona, lektor, dzieci Ireny Sendlerowej, Mirrors
Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  28 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mirrors

Kocham ten horror :PP
Lustra z Kieferem Sutherlandem :zakochany:
"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
Transcendencja
Transcendencja
  28 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawy przypadek Benjamina Buttona, lektor

:zakochany:
Dodałbym jeszcze Assassination of Jesse James
wiceq
Posty: 5427 (po ~85 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
wiceq
  28 lutego 2010
Konradziq
Konradziq: Titanic 2

Pięknie posklejał ktoś... Naprawdę wiarygodnie wygląda. :and:
I ta wstawka na koniec z Romeo i Julii... :ninja:

Jak na smoka przystało, zbieram na dnie groty klejnoty jakich mało...

shamaramorgan
shamaramorgan
  28 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Pięknie posklejał ktoś... Naprawdę wiarygodnie wygląda. I ta wstawka na koniec z Romeo i Julii...

a ja uwierzyłam :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kocham ten horror :PP Lustra z Kieferem Sutherlandem

o dziwo remake lepszy od azjatyckiej wersji :)
MisPushUpek
MisPushUpek
  28 lutego 2010
Konradziq
Konradziq: tu trajler na jutjubie

Bueeheheheheh ktoś z tym trailerem zrobił sobie jaja. Jest to sklejka paru filmów takich jak "Człowiek Demolka" jak rozmrażali jego ciało, "Siedem" i pare innyc filmów co nie znam tytułu :and:
Nie będzie drugiej części, a jak już to na pewno kaszanka :tak:

Konradziq
Konradziq: I co w ogóle myślisz o sequelach?

Jak jedynka była fajna to warto w podobnym klimacie nakręcić drugą część. Kasa dla producentów i rozrywka dla widzów. Straszny film był zabawny, a 3 część była innego reżysera i również był niezły brecht :D
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 lutego 2010
Konradziq
Konradziq: Twoim zdaniem, która produkcja doczekała się zupełnie niepotrzebnie sequela/kontynuacji? (z różnych względów)

trochę w inna stronę
Młode Wilki 1/2

a tak to
Zły Skręt 2
kolejne części Piły
Adrenalina 2 :zonk:
i pewnie masę innych produkcji

Konradziq
Konradziq: A którą z chęcią byś obejrzał(a), ale jeszcze nie powstała?

Forrest Gump 2 :tak:
miał kiedyś powstac film Gump i spółka - ( powiązana z druga częścią książki no ale jak widac nie powstał)
z tych nowszych .. może Holmes 2 :woot:
nic innego na razie nie przychodzi do głowy

Konradziq
Konradziq: I co w ogóle myślisz o sequelach? (np. Piła, Straszny film, Wysyp żywych trupów, itp.)

raczej nie przepadam
chyba że sa to komedie to jeszcze jakoś można to przeboleć o ile trzymają poziom
z poważniejszych filmów to jednak nie porywałbym się na kolejne sequele bo mało kiedy się zdarza by film był równie dobry czy lepszy od "jedynki"

Konradziq
Konradziq: Możecie polecić jakiś film z ostatnich dwóch lat (który już wyszedł na DVD)? Chciałbym coś wypożyczyć. (jakiś inny, niż z podklejonego tematu; tematyka każda - nie można się ograniczać do jednego/dwóch gatunków)

a nie wiem
...Ignorance is bliss...
Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  28 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Pięknie posklejał ktoś... Naprawdę wiarygodnie wygląda. I ta wstawka na koniec z Romeo i Julii...

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja uwierzyłam

ja prawie też :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: o dziwo remake lepszy od azjatyckiej wersji :)

oj tak tak :D
"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
fenacious
fenacious
  1 marca 2010
Konradziq
Konradziq: tu trajler na jutjubie

dramat, kto wpadł na ten 'genialny' pomysł.? :and:
niedobrychlopak
niedobrychlopak
  2 marca 2010

Jack będzie straszył tą panienke co z nim była:mrgreen:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  2 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jack będzie straszył tą panienke co z nim była

Nie będzie. Jak Ty trailer oglądałeś... Ona nie żyje :D

Konradziq
Konradziq: Twoim zdaniem, która produkcja doczekała się zupełnie niepotrzebnie sequela/kontynuacji? (z różnych względów)

American Pie 3 - chodzi mi o dalsze części.

Konradziq
Konradziq: A którą z chęcią byś obejrzał(a), ale jeszcze nie powstała?

Avatar ;]
Konradziq
Konradziq
  3 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a po co ciagnać film w nieskonczoność? ile można ogladać Piłe? czy American Pie ?

Ale widzisz. Często jest tak, że rodzą się pytania - co dalej z tymi bohaterami mogło się stać, bądź co się z nimi działo wcześniej. Czysta ciekawość :>.

Konto usunięte
Konto usunięte: oglądałam trailer, ale bez głosu, wyjaśnili więc jak to się stało, że ciało Jacka (o dziwo jako jedyne) mimo wszystko się nie rozłożyło przez te kilkadziesiąt lat? Z jednej strony film zakrawa o sc-fi, którego nie znoszę z drugiej trailer mnie nawet zaintrygował. szkoda tylko, że to James Cameron nie podjął się nakręcenia drugiej części Titanica :)

Konto usunięte
Konto usunięte: dramat, kto wpadł na ten 'genialny' pomysł.?

Mamy Cię (Was, w tym przypadku :ninja:)! ;-P

Konto usunięte
Konto usunięte: Pięknie posklejał ktoś... Naprawdę wiarygodnie wygląda. I ta wstawka na koniec z Romeo i Julii...

Konto usunięte
Konto usunięte: Bueeheheheheh ktoś z tym trailerem zrobił sobie jaja. Jest to sklejka paru filmów takich jak "Człowiek Demolka" jak rozmrażali jego ciało, "Siedem" i pare innyc filmów co nie znam tytułu Nie będzie drugiej części, a jak już to na pewno kaszanka

No i zepsuliście :and:.

RexMundi
RexMundi: Forrest Gump 2

30 lat później? :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja prawie też

Naiwneś dziewcze ;-P.

Konto usunięte
Konto usunięte: Avatar ;]

Toż to dopiero powstał :>. Spokojnie, pewnie się doczeka :ninja:.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 marca 2010
Konradziq
Konradziq: 30 lat później?

no teraz Hanks się juz zbyt bardzo postarzał
ale druga część książki opowiada o przygodach Gumpa i jego synka
ale nadal można by na siłe to zrobić chociaż już chyba by nie bawił jak pierwszy a jak mieliby zrobić z kimś innym lub już ogólnie na odpieprz to lepiej niech nie robią wcale :tak:
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.