OwocowoKolorowox3
OwocowoKolorowox3
  23 stycznia 2010 (pierwszy post)

Witam. ;)
Kiedyś oglądałam taki film, gdzie facet który coś tam naprawiał, był jakby uzależniony od maszyny, ale nie pamiętam co to była za maszyna, ona mu kazała zabijać, żeby miał ją czym nakarmić... Nie mogę sobie przypomnieć tytułu a chciałabym go obejrzeć jeszcze raz. To był horror, niestety nie opiszę go dokładniej bo już nie pamiętam co tam sie dokładnie działo.
Gdyby ktoś kojarzył co to za tytuł to proszę o pomoc :) dziękuję.

Black0Dream
Black0Dream
  24 stycznia 2010

oglądałam coś podobnego. nie jestem pewna ale wydaje mi sie że mówisz o tym filmie. "Maszyna do zabijania"

agoosiaaa
agoosiaaa
  24 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. ;) Kiedyś oglądałam taki film, gdzie facet który coś tam naprawiał, był jakby uzależniony od maszyny, ale nie pamiętam co to była za maszyna, ona mu kazała zabijać, żeby miał ją czym nakarmić... Nie mogę sobie przypomnieć tytułu a chciałabym go obejrzeć jeszcze raz. To był horror, niestety nie opiszę go dokładniej bo już nie pamiętam co tam sie dokładnie działo. Gdyby ktoś kojarzył co to za tytuł to proszę o pomoc :) dziękuję.

mi sie kojarzy jedynie film ''krwiozercza roslina ''
ale to bylo o roslinie, nie o maszynie :and:
Gothiclady
Ilya
Ilya
  25 stycznia 2010

To prawie jak "Stukostrachy", ale tam była kobieta.

OwocowoKolorowox3
OwocowoKolorowox3
  25 stycznia 2010
Gothiclady
Gothiclady: Maglownica :)

Dziękuję! O to własnie mi chodziło :) Można zamknąć ;)

:bye:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.