BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  20 stycznia 2010 (pierwszy post)
Sherlock Holmes




Nikomu chyba nie jest obca postać Holmes'a...

Tym razem Sherlock Holmes wraz ze swoim wiernym przyjacielem dr Watson'em będzie zmuszony wykorzystać swoje nieprzeciętne umiejętności oraz owiany legendarną sławą intelekt, aby zdemaskować potężny spisek mogący doprowadzić do zniszczenia kraj...

Osobiście miałam okazję już obejrzeć...
Film zrobiony całkiem nieźle, a niektóre sceny wręcz sprawiają, że uśmiech sam pojawia się na twarzy ;)...

Pytania do Was:
1. Lubicie tego typu filmy?
2. Planujecie wybrać się do kina i obejrzeć? - a może już widzieliście?
3. Jeśli juz widzieliście - jakie wrażenia?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
PrezesWaszegoKlubu
PrezesWaszegoKlubu
  20 stycznia 2010
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: 2. Planujecie wybrać się do kina i obejrzeć? - a może już widzieliście?

Nie dla mnie to będzie popierduła.Od Kiedy Holmes walczy??
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 stycznia 2010
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: 1. Lubicie tego typu filmy?

lubię , z chęcią zobaczę Holmesa w nowym wydaniu tak jak i Robin Hooda
jestem ciekawa jak się spisze takie zdarzenie stereotypu owych bohaterów w nowym świetle ( szkoda ze Robin Hood jednak nie bedzie tym złym :and: )
tak jak np. Bond .. "nowy" wydaje mi się fajniejszy od poprzedniego Bonda " Inspektor Gadżet"

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: 2. Planujecie wybrać się do kina i obejrzeć?

do kina raczej wybieram sie spontanicznie wiec nie wiem czy planuję
jak będę na mieście i akurat będzie seans to może pójdę
...Ignorance is bliss...
Ichabod
Ichabod
  20 stycznia 2010
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: 3. Jeśli juz widzieliście - jakie wrażenia?


Dobre kino akcji z elementami komediowymi - film warty obejrzenia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Od Kiedy Holmes walczy??


Jak mnie śmieszą takie osoby, które w większości przypadków nie przeczytały żadnej powieści Doyla, a powtarzają zasłyszany stereotyp mówiący, że Holmes był jedynie dobry w rozwiązywaniu zagadek. Jakbyś przeczytał powieści z Sherlockiem w roli głównej to wiedziałbyś, że był on uzdolnionym bokserem i często brał udział w zarówno walkach na ringu jak i zwykłych rozróbach - wspomina o tym Watson jak i sam Holmes. Następnym razem nie wypowiadaj się w kwestii, o której nie masz zielonego pojęcia.
HandOfFate
HandOfFate
  20 stycznia 2010
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: 1. Lubicie tego typu filmy?

Tak, nawet bardzo, i jesli Robert Downet Jr. zagral tak fajnie, jak zrobil to w Ironmanie, to bede bardzo mile zaskoczony.

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: 2. Planujecie wybrać się do kina i obejrzeć? - a może już widzieliście?

Dzis wieczorem kino :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dla mnie to będzie popierduła.Od Kiedy Holmes walczy??


Konto usunięte
Konto usunięte: Jak mnie śmieszą takie osoby, które w większości przypadków nie przeczytały żadnej powieści Doyla, a powtarzają zasłyszany stereotyp mówiący, że Holmes był jedynie dobry w rozwiązywaniu zagadek. Jakbyś przeczytał powieści z Sherlockiem w roli głównej to wiedziałbyś, że był on uzdolnionym bokserem i często brał udział w zarówno walkach na ringu jak i zwykłych rozróbach - wspomina o tym Watson jak i sam Holmes. Następnym razem nie wypowiadaj się w kwestii, o której nie masz zielonego pojęcia.

No wlasnie drogi kolego...jesli nie czytales, a widac ze do ksiazek Ci daleko, to nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych pojecia nie masz, jesli bys czytal, wiedzialbys doskonale ze Holmes parał sie boksem :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  20 stycznia 2010
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: 1. Lubicie tego typu filmy? 2. Planujecie wybrać się do kina i obejrzeć? - a może już widzieliście? 3. Jeśli juz widzieliście - jakie wrażenia?

1. w sumie to czemu by nie.
2. juz widzialam.
3. oczekiwalam czegos wiecej po tych wszystkich trailerach.
chich
chich
  20 stycznia 2010

Obejrzę na bank.
Oglądałam ostatnio ciekawy wywiad z głównymi aktorami i mnie przekonali, bo jakoś tak sceptycznie byłam nastawiona :woot:

JacknaStar
JacknaStar
  21 stycznia 2010

znaczy nie oglądałam, ale dużo osób gorąco poleca, to chyba się przekonam ;P

HandOfFate
HandOfFate
  21 stycznia 2010

Byłem wczoraj w kinie
Film baaardzo przyjemnie mi się oglądało i mam nadzieje że Guy Richie niebawem popełni sequel.
Tak jak myślałem, świetna rola Downeya Jr. bardzo lubię gościa za taką specyficzną lekkość jaką wnosi do swoich ról. No i ten wiktorianski Londyn. Nie no, kawał super komedii przygodowej jak na mój gust i tyle. Polecam.

cwaniak912
cwaniak912
  22 stycznia 2010

Dobre kino, 8/10

heo
heo
  23 stycznia 2010

"Lock, Stock and Two Smoking Barrels"
To do tej pory był jedyny film Ritchiego, który byłem w stanie strawić..
Nie mogłem ścierpieć "Rock'N'Rolla" , czy "Snatch'a"

Sherlock to jak by nie Guy..
Zdecydowanie najlepszy jego film. Może nie powinien się więcej zabierać za scenariusz?

HandOfFate
HandOfFate
  25 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mogłem ścierpieć "Rock'N'Rolla" , czy "Snatch'a"

naprawde?
a mnie sie podobaly wszystkie 3 :)
ale fakt, sherlock jest jego szczytowym dokonaniem na ta chwile, to zdanie podzielam.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  26 stycznia 2010
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Jeśli juz widzieliście - jakie wrażenia?

W niedzielę bylam na tym filmie w kinie, i wrażenie pozytywne.
Jednak do najukochańszych tytułów nie zaliczam.
:ziober2:
JacknaStar
JacknaStar
  27 stycznia 2010

ojjjjjjaaaa weźcie mnie kurna, obejrzałam, iiii jest świetny no, nie inaczej !! ;DD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.