PrezesWaszegoKlubu
PrezesWaszegoKlubu
  18 stycznia 2010 (pierwszy post)

Własnie obejżałem ten film i tak se mysle film bez konkretu.Ludzie się nim zachwycają a zakonczenie nijakie.Człowiek zabija całą rodzine poczym się wiesza i cała wina idzie na nie winną osobę.Ale co z zakonczeniem?? Czemu takie??
I czasem odgłosy były nie do przyjęcie przez uszy.
Pisze bo szłysze od wielu osób najlepszy polskie film 2009.A ja chyba powiem że u Pana Boga Za Miedza lepsze o niebo.Szkoda Mi Bartosza Żukowskiego bo gdy widze go w Filmie już mysle mój aktor w koncu coś gra atu taką mu role dali ech.Wesele było o 100 razy lepsze,ten sam reżyser można powiedzieć ci sami aktorzy ale to szału nie robi.
A wy jak się wypowiecie ??

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz co, gdzies czytalem ze "dom zly" faktycznie jest zly i nie warto na niego isc, jakis wlasnie celebryta sie wypowiadal na ten temat, cholera nie pamietam jaka strona, ale na pewno jakis internetowy wywiad to byl.

mnie czasami skręca jak czytam recenzje jakiegoś filmu w programie TV
nie wiem co oni za ludzi zatrudniają :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: A jesli chodzi o madrzejsze kino? Jest genialna symetria, jest swietne moim zdaniem jasminum, plac zbawiciela, dlug, ile wazy kon trojanski i pewnie jeszcze kilka innych pozycji. Generalnie jako calosc polskie kino nie jest zle bo sa filmy ciekawe i godne uwagi, doceniane zreszta na roznych festiwalach.

chyba Lejdis było ostatnim filmem z serii DLA MAS jaki oglądałem ( oczywiście polskiej produkcji) stanowczo przejadłem się tymi produkcjami
i właśnie bardziej skupiam się na tym "mądrzejszym" kinie polskim wymieniłeś tytułu naprawdę dobrych filmów :tak: i dzięki takim filmom jeszcze coś nasze kino jest warte
i nadal są ludzie którzy uważają że Cichopek ani bracia Mroczek to najlepsi aktorzy :)
ale każdy ocenia filmy jak mu się podoba i Ja np. po obejrzeniu filmu Dom Zły raczej już więcej po niego nie sięgnę :) a lubię sobie obejrzeć coś kilka razy
może to zabrzmi prostacko ale.. film obejrzałem i tyle .. żadnych przemyśleń po obejrzeniu; - nie lubię tego

Konto usunięte
Konto usunięte: I mala dygresja, czekam niecierpliwie na nowa komedie Machulskiego "kołysanka", polska rodzina Addamsow to moze byc naprawde ciekawa sprawa...premiera 12 lutego, chyba skusze sie na kino, a na polskie filmy wyjatkowo rzadko do kina chodze :D

a widziałeś Wszystko co kocham ?
na to planuje właśnie się teraz wybrać

Konto usunięte
Konto usunięte: a Buzkową nigdy nie przepadałem, ale tutaj zagrała ponadprzeciętnie jak na siebie :)


Konto usunięte
Konto usunięte: ak ją widzę, to mam ciarki, bynajmniej nie z podniecenia

też jej nie lubie :)
ciekawe ile w tym naturalnej niechęci a ile wpływ znanego taty :D
...Ignorance is bliss...
HandOfFate
HandOfFate
  19 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: mnie czasami skręca jak czytam recenzje jakiegoś filmu w programie TV nie wiem co oni za ludzi zatrudniają

A to nie wiem, kartkowy program tv mialem ostatnio w reku pewnie jakas dekade temu :)

RexMundi
RexMundi: a widziałeś Wszystko co kocham ? na to planuje właśnie się teraz wybrać

Nie, nie widzialem. Poczekam na premiere na dvd, jakos mnie do tego nie ciagnie specjalnie. Zobacze napewo, ale nie planuje w kinie.

RexMundi
RexMundi: ciekawe ile w tym naturalnej niechęci a ile wpływ znanego taty :D

Hahaha, nie no, tato swoja droga, ale jak ja widze to brrrr...i wyobrazic sobie ze ona jest modelka i sa ludzie ktorzy uwazaja ja za piekna kobiete, masakra jakas :D
Po okladce rewersu mozna wnioskowac ze to jakis horror w stylu Orphanage, a Buzek to nawiedzona opiekunka dzieci :lol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.