loFFciamSerEk
loFFciamSerEk
  15 stycznia 2010 (pierwszy post)

Witam.
Wiem, że zakładałam już parę takich tematów, ale mam potrzebę obejrzenia jakiegoś ciekawego filmu :ziober2:

Więc tak, szukam dobrym filmów, z dobrą obsadą, najlepiej horrory, komedie, thilery.
Inne mnie nie interesują.
Z roku 2007-2009.
Jakieś godne polecenia?

Google już całe przeszukałam, nic ciekawego nie znalazłam prawdę pisząc, ale może Wy widzieliście jakiś, to możecie się podzielić :>

A żeby nie było, że tylko po to temat założyłam to pytanie.
Q: Na jakie premiery filmowe roku 2010 czekacie z niecierpliwością? :>

Ja czekam na Resident Evil: Afterlife. Poprzednie 3 części były dobre moim zdaniem, ogólnie filmy z Millą Jovovich są dobre, przypadły mi do gustu. Choć chyba wszystkich nie widziałam.
Legion też bym chętnie obejrzała.
A także When in Rome i Salt z Angeliną Jolie :)

Pozdrawiam serdecznie.

agoosiaaa
agoosiaaa
  15 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja czekam na Resident Evil: Afterlife. Poprzednie 3 części były dobre moim zdaniem, ogólnie filmy z Millą Jovovich są dobre, przypadły mi do gustu. Choć chyba wszystkich nie widziałam.

robia czwarta czesc?
no naprawde, nie wiedza kiedy przestac, z czesci na czesci coraz gorzej, jeszcze troche i zeby podratowac resident evil stworza resident evil: zombie vs alien and predator.
pewnie bedzie klapa jak to sie stalo z american pie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Na jakie premiery filmowe roku 2010 czekacie z niecierpliwością? :>

moze nie premiera, bo juz jest w kinach, ale nie moge sie doczekac, kiedy zobacze sherlocka holmesa.
no i poniedzialku, kiedy wyjdzie dorian gray na dvd i blue rayu i bede go mogla w koncu poogladac, bo ominelam okres jak go puszczali w kinie :(
wampiry :w00t:
loFFciamSerEk
loFFciamSerEk
  15 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: robia czwarta czesc?

Chyba już zrobili nawet, nie wiem.
Przeglądałam kiedyś premiery 2010 roku i był ten film, chyba w sierpniu ma być.

Konto usunięte
Konto usunięte: moze nie premiera, bo juz jest w kinach, ale nie moge sie doczekac, kiedy zobacze sherlocka holmesa.

Widziałam trailer tego filmu, nie spodobał mi się, ale może kiedyś obejrzę.
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba już zrobili nawet, nie wiem. Przeglądałam kiedyś premiery 2010 roku i był ten film, chyba w sierpniu ma być.

no to moge powiedziec ze to jeden z filmow, ktore moim zdaniem nie powinny byc nigdy stworzone :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Widziałam trailer tego filmu, nie spodobał mi się, ale może kiedyś obejrzę.

no a ja musze, praktycznie kazdy film co zobacze trailer to ogladam, takie zboczenie :rotfl:
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  15 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakieś godne polecenia?


Gran Torino, Invictus,
:zakochany:
loFFciamSerEk
loFFciamSerEk
  15 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no to moge powiedziec ze to jeden z filmow, ktore moim zdaniem nie powinny byc nigdy stworzone :)

a mnie się bardzo spodobał ten film, no ale kto co lubi :)

Konto usunięte
Konto usunięte: no a ja musze, praktycznie kazdy film co zobacze trailer to ogladam, takie zboczenie

też tak czasem mam, jak zobaczę reklamę w tv albo przypadkowo trailer i mi się spodoba dany film to muszę na niego iść, koniecznie ! :D
chociaż nie zawsze mam okazję to muszę ściągać :and:
loFFciamSerEk
loFFciamSerEk
  15 stycznia 2010
tomekkolarz
tomekkolarz: Gran Torino, Invictus,

Dramaty mnie nie interesują, ale dzięki :)
shamaramorgan
shamaramorgan
  15 stycznia 2010

jeśli szukasz dobrych horrorów to obowiązkowo azjatyckie produkcje, ewentualnie amerykańskie remake'i tychże filmów

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Na jakie premiery filmowe roku 2010 czekacie z niecierpliwością? :>

na wyspę tajemnic of course :D
Sherlocka Holmesa
Alicję w Krainie Czarów (mile widziana w kinie w 3D)
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna
i wiele wiele innych
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakieś godne polecenia?

sprawdź tu = > http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=24&t=32174&p=18

Konto usunięte
Konto usunięte: Google już całe przeszukałam, nic ciekawego nie znalazłam prawdę pisząc, ale może Wy widzieliście jakiś, to możecie się podzielić :>

proszę:
= > http://www.filmweb.pl/szukaj/film?q=&type=0&genreIds=12&startYear=2007&endYear=2009&startRate=&endRate=&startCount=&endCount=&sort=COUNT&sortAscending=false --- horrory
http://www.filmweb.pl/szukaj/film?q=&type=0&genreIds=13&startYear=2007&endYear=2009&startRate=&endRate=&startCount=&endCount=&sort=COUNT&sortAscending=false = > komedia
http://www.filmweb.pl/szukaj/film?q=&type=0&genreIds=24&startYear=2007&endYear=2009&startRate=&endRate=&startCount=&endCount=&sort=COUNT&sortAscending=false == Thrillery

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Na jakie premiery filmowe roku 2010 czekacie z niecierpliwością? :>

http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=24&t=36748&p=1

Konto usunięte
Konto usunięte: moze nie premiera, bo juz jest w kinach, ale nie moge sie doczekac, kiedy zobacze sherlocka holmesa.

zapowiada się nieźle :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam serdecznie.


Pozdrawiam
...Ignorance is bliss...
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  16 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Na jakie premiery filmowe roku 2010 czekacie z niecierpliwością? :>

Wybiorę się na Sherlocka Holmesa i na Złodzieja Pioruna.
Alicja w 3d może być również godna zobaczenia.
Salt z czystej ciekawości.

O, może jeszcze Księga Ocalenia i Wilkołak(ale na ten mnie kolezanka wyciąga, ja jestem średnio do tego filmu przekonana).

Póki co tyle :).
:ziober2:
heo
heo
  16 stycznia 2010

Najlepszy film jaki widziałem w ciągu ostatnich 2 lat - "Let the right one in"
Jeśli chodzi o wycieczkę do kina to słyszałem od mojego ulubionego recenzenta filmowego, na którym baaaardzo rzadko się zawodzę, że warto na Sherloka ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.