grzywa10
grzywa10
  15 stycznia 2010 (pierwszy post)

Witam borykam sie z pewnym problemem a mianowicie ze znalezieniem napisów do filmu 30 dni do sławy ang.(30 Days Until I'm Famous) szukałem ich programem napiprojekt na innych serwisach i w googlach ale nie ma czy może ktoś posiada te o to napisy do tego filmu lub wie gdzie one są w internecie niech mi pomoże z góry dziękuje :)

HandOfFate
HandOfFate
  15 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam borykam sie z pewnym problemem a mianowicie ze znalezieniem napisów do filmu 30 dni do sławy ang.(30 Days Until I'm Famous) szukałem ich programem napiprojekt na innych serwisach i w googlach ale nie ma czy może ktoś posiada te o to napisy do tego filmu lub wie gdzie one są w internecie niech mi pomoże z góry dziękuje :)

http://allegro.pl/item858417590_30_dni_do_slawy_unikat_lektor.html
:woot:
loFFciamSerEk
loFFciamSerEk
  15 stycznia 2010

Masz może program BestPlayer? Jeżeli nie to pobierz go, on wyszukuje napisy. Jeżeli nie wyszuka to znaczy, że napisów nie ma :)

MisioPrzytulanka
MisioPrzytulanka
  16 stycznia 2010

Użyj Napi Project on sam szuka napisów myślisz że juz nigdzie ich nie ma a on znajduje.

MisioPrzytulanka
MisioPrzytulanka
  16 stycznia 2010

A już szukałeś tym programem.Jesli on nie znalazł to nie ma jeszcze poczekaj.Oblukaj coś co już ma napisy: )

obsordine
obsordine
  16 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Użyj Napi Project on sam szuka napisów myślisz że juz nigdzie ich nie ma a on znajduje.

jak wyżej.
Najlepszy program jeśli chodzi o napisy.
Gothiclady
Gothiclady
  16 stycznia 2010

do Dark Prince też nie ma napisów (szukane napiproject), chociaż jak miałam ten film kilka lat temu na płytce to napisy były. ot, ironia :)

heo
heo
  16 stycznia 2010

Napiprojekt wyszukuje napisy do danej wersji a nie tytułu..
I jeśli rozmiar pliku z filmem, rozdzielczość się nie zgadzają z "wzorem" to program napisów nie pobierze..
Jak bym zripował swój film z dvd do avi, to napisów by nie znalazł..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.