Gnojek
Gnojek
  14 stycznia 2010 (pierwszy post)

Słyszałem, że w więzieniu, toaleta jest w celi za zasłoną.

Dlaczego tam jest taki zwyczaj, że w czasie, jak ktoś korzysta z toalety, to nie można jeść i pić?

agoosiaaa
agoosiaaa
  14 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego tam jest taki zwyczaj, że w czasie, jak ktoś korzysta z toalety, to nie można jeść i pić?

a wyobrazasz sobie jak ktos wali cuchnacego klocka, a ty w tym czasie jesz bulke?
przypuszczam, ze chca sobie zaoszczedzic czyszczenia rzygow.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego tam jest taki zwyczaj, że w czasie, jak ktoś korzysta z toalety, to nie można jeść i pić?

Nie wiem, idź i się przekonaj.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Ichabod
Ichabod
  14 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego tam jest taki zwyczaj, że w czasie, jak ktoś korzysta z toalety, to nie można jeść i pić?


Jakiś czas temu w programie Cejrowskiego poruszono tematykę więzienną i niepisanych zasad obowiązujących każdego więźnia. Odnośnie korzystania z toalety to panuje odwrotny zwyczaj, jeżeli ktoś je, to nie można z niej korzystać - domyśl się dlaczego.
mariolina
mariolina
  14 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałem, że w więzieniu, toaleta jest w celi za zasłoną. Dlaczego tam jest taki zwyczaj, że w czasie, jak ktoś korzysta z toalety, to nie można jeść i pić?


sam sobie odpowiedziales na pytanie...
:zonk:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakiś czas temu w programie Cejrowskiego poruszono tematykę więzienną i niepisanych zasad obowiązujących każdego więźnia. Odnośnie korzystania z toalety to panuje odwrotny zwyczaj, jeżeli ktoś je, to nie można z niej korzystać - domyśl się dlaczego.

tez oglądałem :tak:
dobry odcinek
...Ignorance is bliss...
andrzejlisek
andrzejlisek
  15 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: Ichabod:Jakiś czas temu w programie Cejrowskiego poruszono tematykę więzienną i niepisanych zasad obowiązujących każdego więźnia. Odnośnie korzystania z toalety to panuje odwrotny zwyczaj, jeżeli ktoś je, to nie można z niej korzystać - domyśl się dlaczego. tez oglądałem dobry odcinek

Czy możesz podać tytuł tego odcinka? Mnie to zainteresowało, poszukam i obejrzę.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy możesz podać tytuł tego odcinka? Mnie to zainteresowało, poszukam i obejrzę.

Boso przez Świat - Areszt
...Ignorance is bliss...
Carlsb
Carlsb
  16 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego tam jest taki zwyczaj, że w czasie, jak ktoś korzysta z toalety, to nie można jeść i pić?


z tego samego powodu z jakiego przed każdym posiłkiem idziesz do łazienki umyć rączki
AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  17 stycznia 2010

nawet jak to prawda to co z tego to nie hotel tylko więzienie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.