BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  14 stycznia 2010 (pierwszy post)
"Wrota piekieł"



Film opowiada historię Christine Brown, pracującej w banku w dziale kredytów. Któregoś dnia przychodzi do niej stara cyganka z prośbą o przesunięcie terminu spłaty kredytu. Z chwilą negatywnego rozpatrzenia prośby staruszki Christine nie zdaje sobie sprawy, że to będzie początek jej koszmaru. Zrozpaczona cyganka rzuca klątwę na dziewczynę, pod pływem, której zostaje opętana przez nadprzyrodzone siły...


Pytania do Was:
1. Planujecie obejrzeć, a może już widzieliście?
2. Jeśli widzieliście to jakie wrażenia? - co się Wam podobało, a co nie?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 stycznia 2010
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: cykor

no co :and:
jestem strachliwy
oglądałem wczoraj w nocy ten Paranormal Activity i nie widziałem żadnej sceny z nagrań nocnych .. za w czasu zasłaniałem oczy :D
ale chyba sobie spojrzę teraz w dzień co tam sie działo ;p
ogólnie tylko za pierwszym razem jestem smiertelnie przerażony na horrorach ..potem już luz :D
...Ignorance is bliss...
HandOfFate
HandOfFate
  21 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: no co jestem strachliwy


RexMundi
RexMundi: jestem smiertelnie przerażony na horrorach

Kamil, 26 lat
...wstyd :lol:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Kamil, 26 lat ...wstyd

nie wstydze sie ;]
moja wyobraźnia chodzi na wysokich obrotach podczas ogladania filmów
a zwłaszcza z duchami , demonami , opetaniami w tle :)
juz slashery jestem w stanie obejrzeć :D
...Ignorance is bliss...
fiill
fiill
  21 stycznia 2010

planuję obejrzeć, lubię wszelkiego rodzaju horrory :)

RexMundi
RexMundi: moja wyobraźnia chodzi na wysokich obrotach podczas ogladania filmów a zwłaszcza z duchami , demonami , opetaniami w tle :)

mam podobnie :mrgreen:
zwłaszcza, że mieszkam w dużym dość starym domu i horrory oglądam obowiązkowo późną nocą gdy jestem sam, to działa na wyobraźnię
inaczej oglądanie horrorów nie ma sensu
HandOfFate
HandOfFate
  21 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: inaczej oglądanie horrorów nie ma sensu

ja niestety, mimo iz horrory lubie, nigdy nie potrafilem sie na nich bac, albo chocby jakis niepokoj odczuwac. A wyobraznie mam przeogromna, do tej pory mimo wieku gram w stare dobre rpg (w wersji kartkowej oczywiscie) uwielbiam literature fantasy i sci-fi, ogolnie umysl mam raczej barwny i tworczy niz klapnięty, ale na horrorach bac sie kuva nie potrafie. Szkoda, bo w sumie po to niby te horrory do cholery kręcą, no ale tak czy inaczej, oglądam je z przyjemnością :)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zwłaszcza, że mieszkam w dużym dość starym domu i horrory oglądam obowiązkowo późną nocą gdy jestem sam, to działa na wyobraźnię inaczej oglądanie horrorów nie ma sensu

ja w XIX wiecznym Pałacyku
piwnice kiedyś były lochami a w czasie wojny wiezieniem :D

Konto usunięte
Konto usunięte: ja niestety, mimo iz horrory lubie, nigdy nie potrafilem sie na nich bac, albo chocby jakis niepokoj odczuwac. A wyobraznie mam przeogromna, do tej pory mimo wieku gram w stare dobre rpg (w wersji kartkowej oczywiscie) uwielbiam literature fantasy i sci-fi, ogolnie umysl mam raczej barwny i tworczy niz klapnięty, ale na horrorach bac sie kuva nie potrafie. Szkoda, bo w sumie po to niby te horrory do cholery kręcą, no ale tak czy inaczej, oglądam je z przyjemnością :)

może to zależy od podejścia ?
Ja po prostu jestem w stanie uwierzyć że takie coś ma / miało / może miec miejsce
wierzę ( lubię wierzyć ) w różne pierdoły .. duchy , kosmici itd. to może i łatwiej mi się wczuć w klimat filmu
nie nastawiam się w sposób .. to tylko film, nie ma żadnych głupich duchów ... bo zaraz do głowy przychodzi mi myśl że jakis duch może mi udowodnić że jednak jestem w błędzie :D
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.