MisioPrzytulanka
MisioPrzytulanka
  11 stycznia 2010 (pierwszy post)

Powiem tak Boję się iść spać.Zawsze po horrorze na luzie było,tym razem to coś innego.Nie da się opisać.Kto nie widział a nie ma mocnych nerwów niech nie ogląda.

Jak oceniacie film/.??
Jak się po nim czuliscie?

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  14 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwazam ze nie da sie zrobic filmu, ktory spowodowalby ze ludzie beda sie autentycznie bac najprawdziwszym strachem podczas seansu, beda miec potem problemy z zasnieciem etc.

Najprawdopodobniej masz rację, stwierdzajac to...
Ale z całością da się zrobić film, który będzie lepszy od tego...

Konto usunięte
Konto usunięte: Paranormal Activity jest zdecydowanie przereklamowany, hasla pt."najstraszniejszy horror ever" itd...masakra, tak samo bylo z Blair Witch, do tego cala ta otoczka ze dzialo sie to naprawde itp, niby doskonaly chwyt marketingowy, ale poza tym lipa. Mimo iz Blair Witch podobal mi sie, moze nie jakos mega bardzo, ale podobal...to nadal nie uwazam zeby tego typu filmy mogly mnie wystraszyc. na pewno sa ludzie ktorzy po takich filmach maja problemy ze spokojnym snem, natomiast uwazam ze trzeba by bylo o wieeeele wiecej zeby mnie wystraszyc filmem, jesli w ogole by sie to udalo, w co szczerze watpie.

Ja osobiście ogladnęlam większość filmu objadając się popcornem z nadzieją, że w końcu się czegoś przestraszę...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  16 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nudny hehe chyba nie llubisz filmówa lbo wolisz tanie popierdułki

No nudny, nudny.
Kocham kino, te tanie czasem okazuje się o wiele lepsze niż mega drogie produkcje.
To jest tylko i wyłącznie moja opinia, nie musisz się z nią zgadzać.

RexMundi
RexMundi: Madzia ma dobry gust :)

O! Dziękuję Kamil :mrgreen:.
:ziober2:
Gothiclady
Gothiclady
  16 stycznia 2010

za 2 h obejrzę, to dam znać ale widzę, że zdania są podzielone :) póki co, po obadaniu trailera, wydaje mi się iż może wymiatać :)

kuba92762
kuba92762
  16 stycznia 2010

Tragiczny film...
Nie doszukalem sie zadnych pozytywow.
Jedyna scena ktora mnie przestraszyla to jak sie przebudzila ze snu...Moze nie tyle scena co halas w sluchawkach.
2/10 za checi.

Gothiclady
Gothiclady
  17 stycznia 2010

obejrzałam i troche się zawiodłam... skoro facet wiedzia, że coś sie dzieje w miejscach których kamera nie widzi, to kurde powinien załatwić sobie drugą :) poza tym zakończenie też głupawe z lekka... dzisiaj obejrzę jeszcze raz ale na innym kompie, bo na wczorajszym nic nie było widać, taki ciemny monitor :)

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  17 stycznia 2010
Gothiclady
Gothiclady: poza tym zakończenie też głupawe z lekka..

Są bodajże 2 lub 3 alternatywne zakończenia - obejrzyj trailer do wersji kinowej - tam jest inne zakończenie niż w wersji DVD.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.