nietzschyja
nietzschyja
  9 stycznia 2010 (pierwszy post)

Witajcie, chciałam zapytać o wasze wrażenia po obejrzeniu musicalu w t. muzycznym Roma..(?)
Premiera była bodajże w marcu, tudzież kwietniu ubiegłego roku, także mam nadzieję, że ktoś z Was zdążył się już zachwycić.
pozdrawiam!:)

Ichabod
Ichabod
  9 stycznia 2010

W marcu.
Za duży szum jest wokół tego musicalu, co za tym idzie wiele osób się na niego wybiera tylko dlatego, że jest to modne i faux pas byłoby nieznanie jego treści. Mnie wystarczyło obejrzenie tego spektaklu z CD - do teatru wybiorę się dopiero jak ludzie przestaną się tak interesować Upiorem.

tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  13 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Witajcie, chciałam zapytać o wasze wrażenia po obejrzeniu musicalu w t. muzycznym Roma..(?) Premiera była bodajże w marcu, tudzież kwietniu ubiegłego roku, także mam nadzieję, że ktoś z Was zdążył się już zachwycić. pozdrawiam!:)


j.w. strasznie to modne ostatnio :) i jeśli nie byłeś na miusicalu jesteś totalnym ciemniakiem ignorantem itd. swoją drogą to dobrze że kultura się robi "modna"

Ja w teatrze ostatnio byłem jak miałem 14 lat więc na temat nie wiele mam do powiedzenia. Po za tym jakoś nigdy szczególnie nie interesowały mnie przedstawienia teatralne. musicale itp rzeczy. może jeszcze nie ten wiek a może po prosu wolę mniej ambitną rozrywkę typu kino :P
:zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.