ikes
ikes
  9 stycznia 2010 (pierwszy post)

Wczoraj byłem na premierze filmu "Parnassus" i muszę przyznać że dawno nie było tak dobrej produkcji. Film był właśnie taki jakiego oczekiwałem, można było zauważyć styl Monty Pythona :)
Ogólnie to polecam gorąco pójście na ten film do kina. Film warty każdej złotówki :)

Jeżeli ma ktoś jakieś inne opinie na temat tego filmu to przoszę tutaj je zamieścić :)

nietzschyja
nietzschyja
  9 stycznia 2010

znakomita obsada..
H. Ledger [*]
J. Depp
J. Law
i
C. Farrell

.. to nie mogło się nie udać..
kostiumy, scenografia.. przede wszystkim magia, która wprost wypływa z tego filmu..

ciii..
nic więcej nie napiszę.. i również polecam!:)

poprostuewelinka
poprostuewelinka
  9 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: znakomita obsada.. H. Ledger [*] J. Depp J. Law i C. Farrell

i Tom Waits :zakochany:

film nie rozczarował mnie choć był bardzo bardzo pokrecony.
muszę go zobaczyć jeszcze raz!
Nimfoman69
Nimfoman69
  10 stycznia 2010
na pewno go obejrze
dagmara666666
dagmara666666
  11 stycznia 2010

Już się nie mogę doczekać kiedy go obejrzę.
Ci aktorzy.... normalnie mam dreszcze :mrgreen:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 stycznia 2010

Albo ja nie mam gustu, albo Wy :mrgreen:.

Film mi się nie podobał, tragedii nie było de facto, jednak spodziewałam się czegoś totalnie innego, czegoś co mnie porwie, zafascynuje, tak nie było, i się rozczarowalam, ba nawet zaczęłam przysypiać w pewnym momencie.

Obsada ok, i pewnie dlatego nie besztam tego filmu calkowicie.

Żałuję wydanych pieniędzy na bilet, mogłam śmiało go obejrzeć w domu :).

:ziober2:
MisPushUpek
MisPushUpek
  13 stycznia 2010

Co czytałem opinie na filmweb'ie to sama krytyka.
Ponoć zmarnowane 2 godziny, ale i tak obejrzę :D

blondyneczka100000
blondyneczka100000
  13 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo ja nie mam gustu, albo Wy . Film mi się nie podobał, tragedii nie było de facto, jednak spodziewałam się czegoś totalnie innego, czegoś co mnie porwie, zafascynuje, tak nie było, i się rozczarowalam, ba nawet zaczęłam przysypiać w pewnym momencie. Obsada ok, i pewnie dlatego nie besztam tego filmu calkowicie. Żałuję wydanych pieniędzy na bilet, mogłam śmiało go obejrzeć w domu :).

widzę, że na wszystkich filmach jesteś śpiąca:zonk:
Ilya
Ilya
  14 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: widzę, że na wszystkich filmach jesteś śpiąca

na wszystkich? Bo przeczytałaś opinię jej opinię o 2 filmach i już stwierdzasz, że wszystkie filmy ją nudzą?
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: widzę, że na wszystkich filmach jesteś śpiąca

to juz ten wiek :ziober2:

--
a tak powazniej ..nie uogólniaj, Magda i nie tylko ona przysypia na filmach jak i na innych poziom adrenaliny pozwoliłby jej na spacer z Poznania do Krakowa :)
...Ignorance is bliss...
HandOfFate
HandOfFate
  14 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Film mi się nie podobał, tragedii nie było de facto, jednak spodziewałam się czegoś totalnie innego, czegoś co mnie porwie, zafascynuje, tak nie było, i się rozczarowalam, ba nawet zaczęłam przysypiać w pewnym momencie. Obsada ok, i pewnie dlatego nie besztam tego filmu calkowicie. Żałuję wydanych pieniędzy na bilet, mogłam śmiało go obejrzeć w domu :).


Konto usunięte
Konto usunięte: Co czytałem opinie na filmweb'ie to sama krytyka. Ponoć zmarnowane 2 godziny, ale i tak obejrzę :D

Dlatego tez nie wybieram sie na to do kina i poczekam na wersje DVD, znajomi byli, rowniez nie byli mega zachwyceni, z tego co mowili film jest ok, ale nie ma przesadnej rewelacji i dokladnie tak jak piszecie, mozna spokojnie obejrzec go na TV, tym bardziej 42" ;P
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  16 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: widzę, że na wszystkich filmach jesteś śpiąca

Oł, wszechwidząca ? Ahahahah.

:rotfl:.
:ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  16 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego tez nie wybieram sie na to do kina i poczekam na wersje DVD, znajomi byli, rowniez nie byli mega zachwyceni, z tego co mowili film

Jeżeli lubisz filmy Gilliama, to istnieje duża szansa, ze ten akurat Ci się spodoba.
Ja niestety dopiero po fakcie się dowiedziałam, że Parnassus to jego reżyseria :).
Chociaż 12 małp był całkiem calkiem.
:ziober2:
fioleciara
fioleciara
  23 stycznia 2010

Film REWELACJA. Kilka razy zaliczyłam konkretny opad szczęki, a jestem fanką reżysera i byle co mnie nie zaskoczy. Niemniej uważam, że rozdmuchana atmosfera zaszkodziła filmowi. Giliam kręci filmy nie dla każdego. No, ale był kosztowny, musiał się zwrócić. Czekam aż wyjdzie na DVD, kupię sobie wypasioną wersję z wszystkimi dodatkami...
Ale przyznaję bez bicia, Imaginarium nie jest najlepszym filmem Giliama. Lepsza była "Kraina..."

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.