kasiueczka
kasiueczka
  3 stycznia 2010 (pierwszy post)

Co myślicie o "Gwiezdnych wojnach"? Filmy,książki,komiksy,gry etc.

HandOfFate
HandOfFate
  3 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o "Gwiezdnych wojnach"? Filmy,książki,komiksy,gry etc.

Arcydzieło jeśli chodzi o starą trylogię, arcydzieło jeśli chodzi o gry Knights of the Old Republic 1 i 2, świetne gry jeśli chodzi o Jedi Knight, Jedi Academy, Dark Forces, Star Wars the force unleashed i kilka innych
Książek czytałem kilka, czesc byla super, czesc srednia, nie pamietam juz tytulow bo troche tego bylo, komiksow akurat nie mialem okazji czytac, gralem w system rpg ktory bardzo mi sie podobal

Nowa trylogia filmowa niestety nieco odstaje od starej, no ale wiadomo...musiala sie zmierzyc z legenda kina a takie pojedynki nigdy nie koncza sie wygrana.
Ogolnie swiat jaki zostal wykreowany przez Lucasa to cos niesamowitego, rownac sie z nim moze chyba tylko śródziemie Tolkiena :)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o "Gwiezdnych wojnach"?

"stara" trylogia to cudowne widowisko
swietna historia i ciekawe odniesienia do różnych kultur i religii ( np. buddyzm)
bardzo lubię ta trylogie

nowa trylogia
- mroczne widmo - dla dzieci
- atak klonów - ..jakis taki bajkowy
- zemsta sithów momentami mroczna ..ale nic po za tym .. najwazniesze w tym filmie było "powstanie" Darth Vadera

Konto usunięte
Konto usunięte: książki

mam jedna ale nie czytałem

Konto usunięte
Konto usunięte: komiksy

nie czytałem
w komiksie zatrzymałem się na seri FANTASTYKA

Konto usunięte
Konto usunięte: gry

nie przepadam za "kosmicznymi" grami
...Ignorance is bliss...
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  3 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Gwiezdnych wojnach"? Filmy,książki,komiksy,gry etc.


nie mój klimat zupełnie a filmy mnie usypiały :/ wole Fantasy
:zakochany:
ziombel437
ziombel437
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o "Gwiezdnych wojnach"?

Nigdy nie ogladalem ani jednej czesci, mimo ze kilka razy probowalem. Zawsze nudzilo mnie od samego poczatku filmu.
Tym bardziej nie czytalem ksiazek, komiksow, nie gralem w gry.

Nie wiem kto to Skajłokier czy DarkVajder :ziober2:
HandOfFate
HandOfFate
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy nie ogladalem ani jednej czesci, mimo ze kilka razy probowalem. Zawsze nudzilo mnie od samego poczatku filmu. Tym bardziej nie czytalem ksiazek, komiksow, nie gralem w gry. Nie wiem kto to Skajłokier czy DarkVajder

wspolczujemy :mrgreen:
kasiueczka
kasiueczka
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ziombel437: Nigdy nie ogladalem ani jednej czesci, mimo ze kilka razy probowalem. Zawsze nudzilo mnie od samego poczatku filmu. Tym bardziej nie czytalem ksiazek, komiksow, nie gralem w gry. Nie wiem kto to Skajłokier czy DarkVajder wspolczujemy


Masz racje nie wiesz co tracisz, ale zawsze możesz to nadrobić:)
HandOfFate
HandOfFate
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz racje nie wiesz co tracisz, ale zawsze możesz to nadrobić:)

Jak ktos nie ma wyobrazni to na nic mu takie filmy, ale to trzeba miec naprawde ubogi tryb myslenia...bo znam ludzi ktorzy nienawidza sci-fi, a gwiezdne wojny znaja od deski do deski i kochaja tam ze masakra
kasiueczka
kasiueczka
  6 stycznia 2010

HandOfFate masz racje, ale to trzeba kochać :zakochany: każdy lubi i kocha co innego...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.