princeofunivers
princeofunivers
  2 stycznia 2010 (pierwszy post)

pozycja obowiazkowa dla wszystkich ktorzy nieogladali ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! YOU!!!!!!!
MUST !!!!!SEEEE !!!!

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 stycznia 2010

no fajnie
ale to nie słup ogłoszeniowy

a film polecam :tak:

...Ignorance is bliss...
DarekLosu
DarekLosu
  2 stycznia 2010

Już go kilka razy oglądałem. Niedawno leciał właściwie codziennie na Cinemaxie.

MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  3 stycznia 2010
princeofunivers
princeofunivers: pozycja obowiazkowa dla wszystkich ktorzy nieogladali ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! YOU!!!!!!! MUST !!!!!SEEEE !!!!

ciekawe czy jest ktoś kto tego nie widział
jeszcze ciekawsze ze 95% oglądających nie ma zielonego pojęcia o co w tym chodzi za to jest zafascynowana obrazem dwóch ćpunów w las vegas :lol2:
shinayo
shinayo
  3 stycznia 2010

Co tu duzo pisac, to klasyk. Jednak jak napisala osoba wyzej, dla wielu film calkowicie niezrozumialy. I dla wiekszosc zrozumialy nie bedzie nigdy :) Swietna gra Deppa i Del Toro, bardzo oddajaca to co znajdowalo sie w ksiazce. Chyle czolo

takbir27
takbir27
  7 stycznia 2010
princeofunivers
princeofunivers: pozycja obowiazkowa

czy ja wiem.dla mnie bardziej obowiązkowy wydaje się być film dokumentalny Checkpoint: Punkt kontrolny :tak:
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  7 stycznia 2010

Trochę irytuje mnie fakt że film zawdzięcza swój sukces temu że trafia zarówno do idiotów pokroju princeofunivers i do ludzi troszeczkę sprytniejszych. :woot: W każdym razie również polecam...

Perski
Perski
  12 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: princeofunivers:pozycja obowiazkowa dla wszystkich ktorzy nieogladali ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! YOU!!!!!!! MUST !!!!!SEEEE !!!! ciekawe czy jest ktoś kto tego nie widział jeszcze ciekawsze ze 95% oglądających nie ma zielonego pojęcia o co w tym chodzi za to jest zafascynowana obrazem dwóch ćpunów w las vegas


95 procent to Ty miękim wackiem robiony :) ...to film o schizach i fobiach w las vegas
:)
Perski
Perski
  12 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co tu duzo pisac, to klasyk. Jednak jak napisala osoba wyzej, dla wielu film calkowicie niezrozumialy. I dla wiekszosc zrozumialy nie bedzie nigdy :) Swietna gra Deppa i Del Toro, bardzo oddajaca to co znajdowalo sie w ksiazce. Chyle czolo


oj dak depp dał że chylę czoła
.. moim zdaniem najlepsza jego rola.. ciekawe- jak pierwszym razem i drugim oglądałem to bąbla nie poznałem :P :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.