OwocowoKolorowox3
OwocowoKolorowox3
  22 grudnia 2009 (pierwszy post)

Cześć :)
Ostatnio oglądałam film "Krwawy Obóz" (ang. Bay Of Blood). Co prawda oglądałam film w oryginale bez napisów i niektórych rzeczy nie rozumiałam ale ogólnie dawało radę :)
Chciałabym poznać Waszą opinię o tym filmie... Podobał Wam się?
Moim zdaniem to chyba najbardziej kiczowaty film jaki widziałam :P No, może jeszcze oprócz filmu "Sleepaway Camp". Mimo wszystko kocham oglądać stare filmy z lat '80 i nie tylko :)
Nie zrozumiałam zakończenia, kiedy ta parka objęła się i nagle dzieciaki do nich strzeliły... Ogólnie film miał bardzo dziwne zakończenie według mnie i nie potrafiłam go zrozumieć.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co prawda oglądałam film w oryginale bez napisów

po włosku :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobał Wam się?

ciezko to tak oceniać czy podobał czy nie
horrory i ich styl zmieniaja się na przestrzeni lat
lata 70-80 ro czasy panowania wszelakich slasherów i tego podobnych filmów
no i jeszcze pytanie kiedy sie ogladało dany horror
dziś wiekszość "starych" horrorów - smieszy (chociaż lubie realizm w tych filmach)
widziane te filmy jako dziecko zazwyczaj przerażały niemiłosiernie
...Ignorance is bliss...
OwocowoKolorowox3
OwocowoKolorowox3
  22 grudnia 2009
RexMundi
RexMundi: po włosku

Niby mówili chyba w większości po angielsku, ale z tego co zauważyłam na tym filmie to włosi mają strasznie łamany angielski. Nie udało mi się wszystkiego zrozumieć, w niektórych momentach mówili bardzo niewyraźnie. Ten film jest na stronce Kina Pecetowiec to możesz sobie porównać :) Zresztą to chyba jedyne miejsce w necie gdzie ten akurat film można obejrzeć, akurat nie dali napisów,a z tego co zauważyłam to na większości serwisów nie ma tych starszych filmów, szkoda :/

RexMundi
RexMundi: dziś wiekszość "starych" horrorów - smieszy (chociaż lubie realizm w tych filmach) widziane te filmy jako dziecko zazwyczaj przerażały niemiłosiernie

mi w tym filmie zapadła w pamięć scena gdzie akurat kogoś zabili i krew miała strasznie nienaturalny odcień... Mogliby się z tym bardziej postarać :D Ale mimo słabych efektów specjalnych uwielbiam te stare filmy, wolę je niż te wszystkie 'Piły', pomimo że zwykle mają prostą fabułę i czasem są wręcz kiczowate ;)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Niby mówili chyba w większości po angielsku, ale z tego co zauważyłam na tym filmie to włosi mają strasznie łamany angielski. Nie udało mi się wszystkiego zrozumieć, w niektórych momentach mówili bardzo niewyraźnie.

takie filmy to tragedia :)
to jak oglądać filmy z niemieckim dubbingiem
(niby wiesz o co chodzi a nic nie kapujesz :D )

Konto usunięte
Konto usunięte: Ten film jest na stronce Kina Pecetowiec to możesz sobie porównać :)

nie mogę oglądać filmów

Konto usunięte
Konto usunięte: mi w tym filmie zapadła w pamięć scena gdzie akurat kogoś zabili i krew miała strasznie nienaturalny odcień... Mogliby się z tym bardziej postarać :D Ale mimo słabych efektów specjalnych uwielbiam te stare filmy

a mi własnie się to podoba w starych horrorach
braki zaawansowanych efektów specjalnych i tego podobnych rzeczy
i wszystko robione samemu ..dla mnie to dodaje dużo realizmu

np. scena z Piątku 13 ( chyba początek) jak kolesiowi wbijają nóz w głowe :szok:
może kiczowate..ale takie prawdziwe :D
...Ignorance is bliss...
Transcendencja
Transcendencja
  23 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kocham oglądać stare filmy z lat '80

A ja z lat 50 i 60tych , na święta mam przygotowanego już Moby Dicka z 56roku :ziober2:
OwocowoKolorowox3
OwocowoKolorowox3
  23 grudnia 2009
RexMundi
RexMundi: nie mogę oglądać filmów

a to czemu? :D :woot:

RexMundi
RexMundi: np. scena z Piątku 13 ( chyba początek) jak kolesiowi wbijają nóz w głowe może kiczowate..ale takie prawdziwe :D

Piątek Trzynastego to moje ulubione filmy :D Mam na kasecie od babci (kiedyś, dawno już nagrywała) część 1 i 2, oglądałam je już chyba 50 razy... ta nowa co teraz wyszła też daje radę, ale ja jednak wolę te stare, ten klimat i w ogóle :zakochany: Szkoda że nikt nie wrzuca już tych starych filmów, nawet w wypożyczalni pewnie by nie było.

RexMundi
RexMundi: takie filmy to tragedia :)

Mówili po angielsku, ale akcent mieli włoski. :wtf: Włosi mają taki charakterystyczny, strasznie przeciągają i czasem przez to się zastanawiałam czy to jeszcze angielski czy już włoski :D Do tego jeszcze w niektórych momentach cicho mówili i już całkiem się nie dało zrozumieć ;)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a to czemu? :D

szybkość mojego netu nie pozwala mi na to

Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda że nikt nie wrzuca już tych starych filmów, nawet w wypożyczalni pewnie by nie było.

teraz to najlepiej szykac w gazetach :)
czasami mozna trafić na całkiem dobre filmy :)
...Ignorance is bliss...
OwocowoKolorowox3
OwocowoKolorowox3
  23 grudnia 2009
RexMundi
RexMundi: teraz to najlepiej szykac w gazetach :) czasami mozna trafić na całkiem dobre filmy :)

zawsze w sklepie przeglądam te gazety z filmami, ale zwykle dodają te 'nowsze', jakiś dłuższy czas temu dostałam w prezencie gazetę z filmem 'Od zmierzchu do świtu'. Takich starszych filmów to jeszcze nie widziałam, wydaje mi się że nie dawają :-) Jedyne co mi zostaje to czekać na to aż coś puszczą w TV...

RexMundi
RexMundi: szybkość mojego netu nie pozwala mi na to

ano chyba że tak;-)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zawsze w sklepie przeglądam te gazety z filmami, ale zwykle dodają te 'nowsze', jakiś dłuższy czas temu dostałam w prezencie gazetę z filmem 'Od zmierzchu do świtu'. Takich starszych filmów to jeszcze nie widziałam, wydaje mi się że nie dawają :-) Jedyne co mi zostaje to czekać na to aż coś puszczą w TV...

trzeba dobrze szukać :)
czasami wydają jakieś serie :tak:
tak jak np. kompletuje sobie filmy z Clintem Eastwoodem czy Złota Kolekcja Hollywood
czasami od czasu do czasu z jakiś innych serii jakiś film kupię albo w gazecie się coś trafi :)
często na stacjach benzynowych czy w koszach w Tesco można znaleźć ciekawe tytuły prawię za darmo
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.