BartekGrajek
BartekGrajek
  10 grudnia 2009 (pierwszy post)

Właśnie obejrzałem ostatni odcinek w TV. :nielapie:

Ryczałem jak bóbr. Już mogę umrzeć.

Co by nie był off-topic, to kto oglądał/ogląda The Scrubs/Hoży Doktorzy?
Podoba Wam się?
I jak myślicie, jak się skończy? (pytanie do osób z Europy, bo u mnie własnie się skończyła emisja ostatniego odcinka, ostatniego sezonu)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 grudnia 2009

jak już się wypowiedziałem na HYDE
wole Grey's Anatomy

...Ignorance is bliss...
Kalida
Kalida
  11 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to kto oglądał/ogląda The Scrubs/Hoży Doktorzy?

ja ogladam to :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba Wam się?

tak :)

Konto usunięte
Konto usunięte: jak myślicie, jak się skończy?

nie dla wszystkich ze szczesliwym zakonczeniem ?

Konto usunięte
Konto usunięte: własnie się skończyła emisja ostatniego odcinka, ostatniego sezonu)

szkoda ze sie skonczy
BartekGrajek
BartekGrajek
  11 grudnia 2009
Kalida
Kalida: szkoda ze sie skonczy

W Polsce jeszcze dwa lata emitować to będą, zanim zakończą.
Kalida
Kalida
  11 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W Polsce jeszcze dwa lata emitować to będą, zanim zakończą.

to malo :(
shamaramorgan
shamaramorgan
  11 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ryczałem jak bóbr. Już mogę umrzeć.

Ktoś umarł?

Konto usunięte
Konto usunięte: Co by nie był off-topic, to kto oglądał/ogląda The Scrubs/Hoży Doktorzy?

oglądam jak nie ma nic ciekawego w TV. Nie wciągnął mnie az tak, by oglądac wszystkie odcinki w internecie...
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co by nie był off-topic, to kto oglądał/ogląda The Scrubs/Hoży Doktorzy?

ja, ale ja ogladam na rowno z ameryka, widzialam je juz pare miesiecy temu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba Wam się?

tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: I jak myślicie, jak się skończy? (pytanie do osób z Europy, bo u mnie własnie się skończyła emisja ostatniego odcinka, ostatniego sezonu)

taki fakt jest, ze w ameryce wyszly juz 3 odcinki (czy tam dwa) nowej serii, wcale sie nie konczy na tej serii, co ja widziales wlasnie na e4. przeciez nawet caly czas jak lecialo byly reklamy, ze to nie jest ostatnia seria, tylko ostatnia z sam wiesz kim (nie bede rujnowac zakonczenia tak kompletnie).
BartekGrajek
BartekGrajek
  12 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: by oglądac wszystkie odcinki w internecie...

Wystarczy Comedy Central. Ja nie obejrzałem ani jednego on-line i nie daj boże, nie ściągałem :and:

Ale za to mam oryginalne, wydane na 26 płytach 7 sezonów + 2 płyty suplementu, czyli wszystkie 9 sezonów. :P

Jak któś chce obejrzeć, to zapraszam. :P Niestety po angielsku, ale to chyba nie problem? :P

Konto usunięte
Konto usunięte: taki fakt jest, ze w ameryce wyszly juz 3 odcinki (czy tam dwa) nowej serii, wcale sie nie konczy na tej serii, co ja widziales wlasnie na e4. przeciez nawet caly czas jak lecialo byly reklamy, ze to nie jest ostatnia seria, tylko ostatnia z sam wiesz kim (nie bede rujnowac zakonczenia tak kompletnie).


Nom. Ale polecam obejrzeć wszystkie od 1 sezonu jeszcze raz.
A kiedy obejrzałem ten ostatni sezon i ostatni odcineek...
I cried deeply. :smutny:
EraGangstera
EraGangstera
  12 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba Wam się?

Podoba.
Lubię go zarówno jako serial komediowy jak i serial obyczajowy. ;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nom. Ale polecam obejrzeć wszystkie od 1 sezonu jeszcze raz.

powtarzaja je w tv na e4 caly czas, juz chyba milion razy widzialam wszystkie serie.

Konto usunięte
Konto usunięte: A kiedy obejrzałem ten ostatni sezon i ostatni odcineek... I cried deeply.

:rotfl:
w sumie nie masz za czym plakac, 9ta seria zaczela sie 1szego grudnia, mozesz sobie sciagnac przez neta :P w poniedzialek chyba juz 4ty odcinek bedzie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.