| Fotka.com
blackdragon911
blackdragon911
  2 December 2009 (pierwszy post)


Witajcie !

Jako że jest grudzień i zbliżają się mikołajki, z tej okazji Qfant.pl startuje z nową akcją pt ?Karuzela Książkowa? dzięki której będzie mogli wygrać w grudniu dużą ilość nagród (m.in. Książki, Gadżety, oraz wiele innych) cała akcja jest dosyć prosta co tydzień przez cały grudzień ogłaszamy nowy konkurs jego zasady są tak proste jak on, wystarczy że dostosujecie się do wytycznych a nagroda jest praktycznie w zasięgu ręki. I tak oto przedstawiam pierwszy konkurs z tej edycji (Na rozgrzewkę) w którym to możecie wygrać
?Bohuna? Jacka Komudy (Specjalną limitowaną edycje)

oraz
?Antologią twórczości przerażającej? Jacka Komudy
(Więcej informacji na stronie [url="http://qfant.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=519:wygraj-falkonowego-bohuna)"]http://qfant.pl/index.php?option=com_k2&am...onowego-bohuna)
Ale to nie wszystko, jako że Qfant przechodzi małe zmiany (24 grudnia nasza strona przejdzie metamorfozę) mam dla was parę atrakcji, m.in.


[url="http://www.qfant.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=500:jebn-dech-od-trumny-konrad-t-lewandowski"]Klik Wywiad
Nowe recenzje
Zapowiedzi
Możliwość publikacji swoich prac (graficznych,pisanych) na łamach naszego kwartalnika. (Dla tych którzy czują w sobie żyłkę pisarza lub plastyka a chcieli by się pochwalić swoimi dziełami)
Możliwość rozmowy z Artystami (Na naszym forum)

www.qfant.pl

Zapraszamy serdecznie ! (1 Stycznia kolejny numer Qfant)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.