Mll
Mll
  26 listopada 2009 (pierwszy post)

Serial "Rodzina zastępcza plus" zniknie z Polsatu po dziesięciu latach obecności na antenie stacji.

Obsada serialu "Rodzina zastępcza"/ fot. Paweł Przybyszewski/ mwmedia
Polsat zdecydował, że nie nakręci kolejnej serii "Rodziny zastępcza plus". Oficjalne przyczyny tej decyzji nie są jeszcze znane. Kierownictwo stacji i producenci serialu zastanawiają się obecnie nad formą zakończenia produkcji.

"Rodzina zastępcza" pojawiła się na antenie w 1999 roku. Pięć lat póżniej zmieniono jej tytuł na "Rodzina zastępcza plus". Największą popularnością serial cieszył się w latach 1999- 2001, kiedy oglądało go średnio cztery miliony widzów - wynika z danych AGB Nielsen Media Research. Ostatnio przed telewizorami zasiadało średnio 1,36 miliona osób.

Uzi
Uzi
  28 listopada 2009

No i mnie to jakoś nie rusza. Nudny serial i tyle.

tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  28 listopada 2009
margotka
margotka: bo seriale sa po to, by tłumaczyć społeczeństwu aktualne zjawiska..


Czyli mamy mega nudne społeczeństwo :P

margotka
margotka: i do tego jednym z stotniejszych ogniw...


:wtf:

margotka
margotka: seiarl wbrew pozorom wywiera wpływ na masy...


dla tego ludzie są kretynami bez własnych poglądów i stylu życia :)
:zakochany:
takbir27
takbir27
  29 listopada 2009

i dobrze. niech lepiej wykupią więcej filmów pełnometrażowych.. jakieś hity, a nie kevina samego w domu puszczać co święta... a kto dziś ogląda seriale.. jeszcze o porze jak nikogo nie ma w domu :and:

aui
aui
  29 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Samo życie

To to jeszcze leci :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: Swoją drogą pamiętam jak na ekran wchodziły Rodzina Zastępcza, Graczykowie i Świat wg Kiepskich. Pokazano po 3 pilotowe odcinki każdego z nich i widzowie mieli zdecydować, który jest najlepszy. Okazało się jednak, że wszystkie trzy cieszyły się dużą popularnością i wszystkie zostały kontynuowane. Z perspektywy czasu można ocenić, że najlepszą z tych produkcji okazał się Świat wg Kiepskich, nie dość, że najdłużej utrzymuje się na antenie, to jeszcze nikt nie zmieniał jego nazwy.

Ale i tak 13 posterunek był najlepszy :tak:
A z tej całej 3 to Kiepscy :ziober2:
no ale ileż można też to oglądać :nie:
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  29 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale i tak 13 posterunek był najlepszy


może 200 lat temu ogladając to teraz czuje się zażenowany :/

Konto usunięte
Konto usunięte: A z tej całej 3 to Kiepscy no ale ileż można też to oglądać


w nieskończoność
:zakochany:
innocent0kiss
innocent0kiss
  29 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To to jeszcze leci

Niestety tak.
Porażka totalna. :nie:
margotka
margotka
  30 listopada 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: dla tego ludzie są kretynami bez własnych poglądów i stylu życia :)


po to swtorzono pojęcie "indywidualizmu" "outsidera" etc.:]
Mll
Mll
  30 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale i tak 13 posterunek był najlepszy

no to było dobre :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety tak. Porażka totalna.

ale ktoś to ogląda, jak dla mnie strata czasu to już wolę fotkę :P

może nie byłem jakimś wielkim fanem rodziny zastępczej ale jakieś 5 lat temu jak nie miałem co robić to zdarzyło mi się oglądać :) Moim zdaniem z początku było bardziej ciekawe niż późniejsze odcinki :P już trochę to beznadziejne to było dlatego już nawet czasami tego nie oglądałem co i tak było rzadkością ;]]
SP3maq
SP3maq
  3 grudnia 2009
Mll
Mll: ale ktoś to ogląda, jak dla mnie strata czasu to już wolę fotkę :P

No no dobry pomysł... Może powinien powstać serial o przygodach Teamu Fotka.pl. Takie coś w stylu wielkiego brata, ale z kamerami tylko w miejscu pracy i żadnych kamer w ubikacji :D

Mll
Mll: Serial "Rodzina zastępcza plus" zniknie z Polsatu po dziesięciu latach obecności na antenie stacji.

I dobrze :D bo to taka sama tragedia jak M jak murarz, PozłacaniPolscy, Moda na porażkę i przede wszystkim Kran... To ja już wolę "święta wojna", ale tylko jak już mi się naprawdę nudzi.

Wogóle TV schodzi na psy :D, gdyby nie pakiet Discovery, Nationa Geographic i TVN Turbo to bym mógł całkiem z niej zrezygnować...
Metaluga
Metaluga
  3 grudnia 2009

No i co z tego?
Bardzo dobrze, czas najwyższy.
Lepiej coś zakończyć gdy ma dobrą opinię, niż kontynuować i tracić widzów.

DoktorHouse
DoktorHouse
  5 grudnia 2009

A niech idzie to w pi..
Niech zostawią moją kochaną plebanie :ziober2:

agasta
agasta
  19 grudnia 2009

A niech znika, bo pewnie z czasem stala by sie tak nudna jak moda na sukces:tak:

smencik
smencik
  19 grudnia 2009

Nareszcie... już żadne dzieci nie chcą w tym grać :ziew:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.