BrokulowaKrolewna
BrokulowaKrolewna
  22 listopada 2009 (pierwszy post)
Większość z nas chce pamiętać, to, co zrobiło na nas największe wrażenie. Chcemy pamiętać najlepsze spektakle teatralne, jakie mieliśmy okazję zobaczyć, najlepsze książki, jakie mieliśmy okazję przeczytać czy też najlepsze filmy, jakie mieliśmy okazję oglądać.

W pamięci pozostają również te spektakle, książki i filmy, które bardzo nas zaciekawiły - skłoniły do obejrzenia lub przeczytania, ale, którymi się rozczarowaliśmy, zawiedliśmy. Które okazały się czymś innym niż się spodziewaliśmy... - co was najbardziej rozczarowało - jaki spektakl, książka, film? :woot:

Najmniej pamiętamy i mówimy, o tym, co kompletnie nie przypadło Nam do gustu. Najgorszy spektakl jaki mieliśmy okazję zobaczyć, najgorsza książka jaką mieliśmy okazję przeczytać, czy najgorszy film jaki mieliśmy okazję obejrzeć. - no właśnie, co Wam się najbardziej nie spodobało? :woot:
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  27 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Quo vadis

Fakt, jeden z najnudniejszych i najgorzej wykonanych filmow jakie ogladalam :ziober2:
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.