kesjaa
kesjaa
  22 listopada 2009 (pierwszy post)

CZEŚĆ ;)
Wszędzie można usłyszeć ostatnio na temat filmu ''Księżyc W Nowiu'', jednakże będąc w piątek w kinie rozczarowałam się. Pierwsza część była o wiele lepiej zrobiona, a niżeli KWN, pewnie ze względu na zmianę reżysera...
Widownia prawie non stop śmiała się w momentach, które powinny u człowieka wywołać takie emocje jak wzruszenie. Scena wizji Alice, pokazująca Bellę i Edwarda na pierwszym polowaniu-tutaj było na prawdę dużo śmiechu, wyglądało to jak urywek z filmu ''Pan Tadeusz'', gdyż Bella wyglądała jak ta cała Zosia, a nie jak seksowna wampirzyca
Aktorzy lepiej grali, lepiej byli ucharakteryzowani...

A wy, byliście już w kinie na KWN??? Jeżeli tak to napiszcie swoje odczucia przed obejrzeniem i po obejrzeniu
A jeśli nie, to czy się wybieracie???

Zapraszam do dyskusji

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A jeśli nie, to czy się wybieracie???

obejrzę ale najpierw muszę przeczytać do końca książkę

po zwiastunach odniosłem wrażenie że jest przedobrzone już w filmie i jednak zmiana reżysera nie zawsze jest dobrym pomysłem

Konto usunięte
Konto usunięte: CZEŚĆ ;) Wszędzie można usłyszeć ostatnio na temat filmu ''Księżyc W Nowiu'', jednakże będąc w piątek w kinie rozczarowałam się. Pierwsza część była o wiele lepiej zrobiona, a niżeli KWN, pewnie ze względu na zmianę reżysera... Widownia prawie non stop śmiała się w momentach, które powinny u człowieka wywołać takie emocje jak wzruszenie. Scena wizji Alice, pokazująca Bellę i Edwarda na pierwszym polowaniu-tutaj było na prawdę dużo śmiechu, wyglądało to jak urywek z filmu ''Pan Tadeusz'', gdyż Bella wyglądała jak ta cała Zosia, a nie jak seksowna wampirzyca Aktorzy lepiej grali, lepiej byli ucharakteryzowani...

ufff i tak mało zdradziłaś
...Ignorance is bliss...
kesjaa
kesjaa
  22 listopada 2009
RexMundi
RexMundi: obejrzę ale najpierw muszę przeczytać do końca książkę

Masz rację, lepiej na początku przeczytać, a potem oglądać... Ale lepiej nie porównywać jej z filmem, bo o wiele się różni... Wiele ważnych informacji zawartych w książce po prostu zostaje w filmie pominiętych

RexMundi
RexMundi: po zwiastunach odniosłem wrażenie że jest przedobrzone już w filmie i jednak zmiana reżysera nie zawsze jest dobrym pomysłem

A ja po zwiastunach miałam nadzieję, że właśnie ta część będzie lepsza, ze względu na muzykę zawartą w zwiastunach... Lecz tej w ogóle w filmie nie było, Muzyka była marna

RexMundi
RexMundi: ufff i tak mało zdradziłaś

To się ciesz ;)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz rację, lepiej na początku przeczytać, a potem oglądać... Ale lepiej nie porównywać jej z filmem, bo o wiele się różni... Wiele ważnych informacji zawartych w książce po prostu zostaje w filmie pominiętych

zawsze tak jest

Konto usunięte
Konto usunięte: To się ciesz ;)

a ciesze się
nie lubie jak ktoś zdradza szczegóły filmów ( zwłaszcza tych "nowych" )

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja po zwiastunach miałam nadzieję, że właśnie ta część będzie lepsza, ze względu na muzykę zawartą w zwiastunach... Lecz tej w ogóle w filmie nie było, Muzyka była marna

ocenie jak zobaczę :)
...Ignorance is bliss...
kesjaa
kesjaa
  22 listopada 2009
RexMundi
RexMundi: ocenie jak zobaczę :)

Dobrze. Ale dziwię się, że Ty jako facet czytasz takie książki. Pierwszy raz się z tym spotykam ;)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale dziwię się, że Ty jako facet czytasz takie książki.

nie tylko takie
a czytam bo siostra kupiła całą serię... to co się będą kurzyć na półce
...Ignorance is bliss...
4Pure
4Pure
  22 listopada 2009

Dlatego wolę książki... pierwsza część filmu również mnie rozczarowała.
Nie ma to jak książka! ;-)

innocent0kiss
innocent0kiss
  23 listopada 2009

Nie oglądałam pierwszej części i nie mam zamiaru.
Wszystkim odbija na punkcie tego, a mnie to w ogóle nie kręci.

HideInTheShadow
HideInTheShadow
  23 listopada 2009

Może się wybiorę na seans aczkolwiek co rusz słyszę "nuda i zasnąłem, poszedłem bo mnie laska zaciągnęła na to i itp" .... oprócz 2012 to już drugi film o którym tyle złego się nasłuchałem także nie wiem co mam myśleć, będę miał zdanie po obejrzeniu filmiku.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.