OwocowoKolorowox3
OwocowoKolorowox3
  21 listopada 2009 (pierwszy post)

Jakie są według Was najlepsze horrory, które kiedykolwiek widzieliście? Podajcie 3 najlepsze... Jak dla mnie to Inni, Boogeyman i Nieodebrane Połączenie.
__________
Polećcie jakieś horrory, typu 13 w piątek albo Bal Maturalny, gdzie głównym tematem jest wyjazd jakiejś grupki na obóz, czy tym podobne sprawy... :)

HideInTheShadow
HideInTheShadow
  23 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie są według Was najlepsze horrory, które kiedykolwiek widzieliście? Podajcie 3 najlepsze... Jak dla mnie to Inni, Boogeyman i Nieodebrane Połączenie.

może nie pod względem poziomu strachu ale seria Piątek 13th był dobry i seria Koszmaru z ulicy Wiązów
zdygałem się trochę na Nocy Żywych Trupów z 1968 r.
PokazeCiCycki69
PokazeCiCycki69
  23 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie są według Was najlepsze horrory, które kiedykolwiek widzieliście? Podajcie 3 najlepsze... Jak dla mnie to Inni, Boogeyman i Nieodebrane Połączenie. __________ Polećcie jakieś horrory, typu 13 w piątek albo Bal Maturalny, gdzie głównym tematem jest wyjazd jakiejś grupki na obóz, czy tym podobne sprawy...

droga bez powrotu wzgorza maja oczy.rec i japonskie horrory klatwa ring nieodebrane polaczenie
innocent0kiss
innocent0kiss
  23 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: CZY ZNA KTOŚ STRONKĘ, GDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ HORROR SLEEPAWAY CAMP ONLINE ??

http://www.kino.pecetowiec.pl/video/3482/10-najbardziej-krwawych-filmów-według-Newsweeka-pl
Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  23 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Też mi się podobał :)

RexMundi
RexMundi: czar pryska gdy w połowie filmu wszystko się wyjaśnia

ale sam film jak dla mnie Ciekawy :PP
i jeszcze Kiefer Sutherland :mrgreen:

RexMundi
RexMundi: lubisz slashery ?

lubię :lol2:
-Maniak
-Narzeczona laleczki Chucky
-Zarżnięci żywcem
-Krwawy obóz Bay
to tylko jedne z wielu :PP
"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale sam film jak dla mnie Ciekawy :PP i jeszcze Kiefer Sutherland

ciekawy do połowy :)
no i zakończenie jeszcze ujdzie
...Ignorance is bliss...
takbir27
takbir27
  24 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie są według Was najlepsze horrory

Fakty o 19.00 na TVN jak mówią o wydarzeniach w Polsce :tak:

a tak na serio to w sumie klątwa podobała mi się :P ale ta japońska.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.