AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  15 listopada 2009 (pierwszy post)

Witajcie :piwo:, mam pytanie, a mianowicie który film bardziej polecacie na późniejszy wieczór :pavarotti:
Numer jeden:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystko zaczyna się nagle, bez ostrzeżenia ? w ciągu kilku minut wielkie amerykańskie miasta ogarnia epidemia dziwnych, przerażających samobójstw. Co jest przyczyną tak drastycznych zmian w ludzkich zachowaniach? Czy to atak terrorystyczny? eksperyment, który wymknął się spod kontroli? nieznana dotąd broń biologiczna? nowa odmiana śmiercionośnego wirusa?


Albo numer dwa:

Konto usunięte
Konto usunięte: Clay wiedzie dostatnie życie u boku swojej pięknej i oddanej narzeczonej Sam. Jego doskonale rozwijająca się kariera zawodowa pozwala obojgu z entuzjazmem patrzeć w przyszłość. Sielankę tę burzy ciężka choroba serca Claya. Jedynym dla niego ratunkiem okazuje się przeszczep. Nad skomplikowanym zabiegiem czuwać ma serdeczny przyjaciel i znany chirurg Jack Harper. Spokój i ufność pacjenta znikną jednak tuż przed zabiegiem. Clay zorientuje się, że nie został całkowicie uśpiony, a lekarze za chwilę przystąpią do transplantacji. Uwięziony w swoim ciele bohater przeżyje piekło?


Bo zaraz do roboty a wieczorem film :mrgreen: tylko właśnie zastanawiam się. Dzięki za odpowiedzi :piwo: a dla nabijaczy :ssh:

Miłego wieczoru :piwo:
Konradziq
Konradziq
  15 listopada 2009

Jako że widziałem tylko jeden z nich, to właśnie ten mogę polecić.
Przebudzenie.

Ileż tam zwrotów akcji. W pewnym momencie byłem tak zdezorientowany, że myślałem... ale nie będę zdradzał :ninja:.
Mi się podobał ;).

Bas
Bas
  15 listopada 2009
tego pierwszego nie oglądałam, ale przebudzenie tak i mogę śmiało polecić :)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mianowicie który film bardziej polecacie na późniejszy wieczór

z tych dwóch ... Przebudzenie

Zapowiedź zaczyna się od mocnego uderzenia..ale im dalej w film..tym coraz bardziej zaczyna się żałować że się go ogląda :)
Film kusi reżyserem M. Night Shyamalan ( Osada, Znaki, 6 zmysł ) - czyli ..zaskakującym finałem, ale to chyba jego najsłabszy film ( o ile nie Kobieta w błękitnej wodzie)

co do Przebudzenia .. ciekawy , są zwroty akcji ..ale w sumie liczyłem na coś więcej
jednak podobał mi się bardziej dla tego że motyw Świadomej narkozy jest prawdziwy
Konto usunięte
Konto usunięte: Świadomość podczas operacji występuje u około 20.000 - 40.000 pacjentów na 20 mln. W tym stanie pacjent może odczuwać ból lub presję podczas operacji, słyszeć rozmowy. Pacjent może być niezdolny do zakomunikowania swojej sytuacji, ponieważ zostały mu podane paraliżujące mięśnie środki.
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko właśnie zastanawiam się

zdecydowanie wybierz Przebudzenie:)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  16 listopada 2009

oglądnełam najpierw ,,Przebudzenie'', dobry film, często mnie zaskakiwał, a ten drugi oglądałam ale zasnełam przy końcówce bo była zbyt przewidująca. :)

x00
x00
  16 listopada 2009
Przebudzenie zdecydowanie :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.