MlimKa
MlimKa
  28 października 2009 (pierwszy post)

Mam prośbę . Otóż nie mam oryginalnego pomysłu na scenariusz na temat walki z uzależnieniami . Kompletnie nie mam pojęcia jak to ma wyglądać . Podsuniecie mi jakiś pomysł ? Byłabym bardzo wdzięczna , w głowie mam totalną pustkę .
Pozdrawiam :)

Alafis
Alafis
  28 października 2009

Dziewczyna z dobrego domu idzie na dyske zapala jointa , potem na nastepnych wciaga kreche , potem dostaje tablete do drina i gwalci ja 10 gosci zapada w ciaze i rodzina ja wypedza z domu , potem zaczyna brac here , poronila oddala sie za kompot a pewnego dnia poznaje 2 narkomana i spia razem w kartonie i on zalatwia jej klientow i staje sie najlepszym alfonsem z zalatwiania najlepszych dziewczyn , po czasie otwiera swoj sex shop i wychodzi z uzaleznienia i staje sie porzadnym obywatelem a dziewczyna z poczatku opowiesci umiera na aids

MlimKa
MlimKa
  28 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczyna z dobrego domu idzie na dyske zapala jointa , potem na nastepnych wciaga kreche , potem dostaje tablete do drina i gwalci ja 10 gosci zapada w ciaze i rodzina ja wypedza z domu , potem zaczyna brac here , poronila oddala sie za kompot a pewnego dnia poznaje 2 narkomana i spia razem w kartonie i on zalatwia jej klientow i staje sie najlepszym alfonsem z zalatwiania najlepszych dziewczyn , po czasie otwiera swoj sex shop i wychodzi z uzaleznienia i staje sie porzadnym obywatelem a dziewczyna z poczatku opowiesci umiera na aids

:crylol: Tak , na pewno przejdzie ;D
ProjectSMITH
ProjectSMITH
  28 października 2009

Wiesz co, ludzie piszący scenariusze czytają dość dużo książek na temat pod kątem którego chcą napisać coś ciekawego. Szukaja informacji wszędzie.
Może powinnaś zaczerpnąć jakichś informacji na temat, na który chcesz coś napisać.
Najlepsze scenariusze pisze życie!

Alafis
Alafis
  28 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepsze scenariusze pisze życie!

i wyobraźnia.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Podsuniecie mi jakiś pomysł ?

połącz kilka motywów z kilku "historii"

zaczyna się niewinnie, lekkie dragi później ciężkie, wina towarzystwa w jakie popadła osoba ( przy okazji np. nowa szkoła - osoba ze wsi smakuje miastowego życia)
uzależnia się coraz bardziej, kłopoty z rodzicami, kradzieże, by miec za co kupic towar, przypadkowy seks powoli stacza sie na dno, zawala szkołę,
decyduje się na odwyk po tym jak umiera znajomy po złotym strzale lub jakas inna tragedia ( w przypadku dziewczyny np. poronienie ) albo jakas choroba... mobilizuję się
i tu dopiero zaczyna sie prawdziwy koszmar i tragedia..
męczarnie na odwyku , głód , bóle, halucynacje ( można by zastosowac motyw anioła i diabła ... jedna postać karze walczyć , druga kusi do dragów )
w końcu wychodzi na prosta ..zakłąda rodzinę wydaje sie że zaczyna nowe życie
i ostatnia scena.. znajduję dragi w kieszeni swojego dziecka

:ninja:

dzielimy się pół na pół z dochodów
...Ignorance is bliss...
KRETMAISTER001
Posty: 1796 (po ~124 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 28
KRETMAISTER001
  31 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam prośbę . Otóż nie mam oryginalnego pomysłu na scenariusz na temat walki z uzależnieniami . Kompletnie nie mam pojęcia jak to ma wyglądać . Podsuniecie mi jakiś pomysł ? Byłabym bardzo wdzięczna , w głowie mam totalną pustkę . Pozdrawiam :)

eeee.... i tutaj szukasz czegoś oryginalnego ?

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moim produktami kulinarnymi. Jeśli chcesz chapsnąć naprawdę dobry sernik rafaello to znajdziesz go właśnie tu! www.smacznieitanio.pl/sernik-rafaello-na-zimno/ Polecam także inne moje przepisy www.smacznieitanio.pl

kesjaa
kesjaa
  2 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Podsuniecie mi jakiś pomysł ?

Obejrzyj sobie kilka filmów takich jak ''Pamiętnik Nimfomanki'', ''Requiem dla snu'', ''My dzieci z dworca ZOO''
I wyciągnij odpowiednie wnioski po obejrzeniu. na pewno coś wtedy przyjdzie Ci do głowy
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.