beatkaaa119922
beatkaaa119922
  23 października 2009 (pierwszy post)

Witam, poszukuję filmu galerianki w necie. Są jakieś linki ale koles wystawia je na wielu forach i hasła s=nie podaje... widział juz kots z was ten film w necie? nie chodzi mi o ten z 2006 tylko ten pełnometrazowy z 2009. Dajcie link do niego jak juz kots to widzial.
Wiem ze jest juz temat o tym jedn jedyny a wszystkie inne są blokowane w sumie nie rozumiem dlaczego... nie chodzi mi o wasze wrazenia tylko o to czy jest w necie!!!

Alafis
Alafis
  23 października 2009

Piractwu mówimy NIE.
Do kina albo jak wyjdzie na DVD.

beatkaaa119922
beatkaaa119922
  23 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Piractwu mówimy NIE. Do kina albo jak wyjdzie na DVD.

a czy ty wszystkie folmy ogladasz w kinie, zapewne nieraz cie sie zdarzyło sciagać i ogladac w domu... :) bo niby po co wydawac pieniadze?
Alafis
Alafis
  23 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a czy ty wszystkie folmy ogladasz w kinie, zapewne nieraz cie sie zdarzyło sciagać i ogladac w domu... :) bo niby po co wydawac pieniadze?

Każdy kupiłem lub oglądałem w kinie lub w TV.
Przecz piractwu.
Nimfoman69
Nimfoman69
  23 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, poszukuję filmu galerianki w necie. Są jakieś linki ale koles wystawia je na wielu forach i hasła s=nie podaje... widział juz kots z was ten film w necie? nie chodzi mi o ten z 2006 tylko ten pełnometrazowy z 2009. Dajcie link do niego jak juz kots to widzial. Wiem ze jest juz temat o tym jedn jedyny a wszystkie inne są blokowane w sumie nie rozumiem dlaczego... nie chodzi mi o wasze wrazenia tylko o to czy jest w necie!!!

z tego co wiem jeszcze nie wyszlo
MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  23 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, poszukuję filmu galerianki w necie.

a moze bys tak do kina polazla mala zlodziejko co?
mama jest pewnie dumna z tego ze jej coruchna kradnie... :zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.