xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  21 października 2009 (pierwszy post)

Dziś porozmawiamy o filmie:Wzgórza stają się Czerwone [The Hills Run Red]
a po krótce,troche opisałem go mniej więcej......

Film przedstawia sceny sadyzmu oraz morderstw, został szybko usunięty z kin.Wszystkie znane odbitki zaginęły, a obsada filmu, nie została nigdy odnaleziona.Historycy filmowi próbowali odnaleźć film, ale jedyne, co pozostało to brutalna zapowiedź filmu...
Film opowiada o grupie przyjaciół, którzy uwielbiają filmy grozy. Decydują się oni na podróż do miejsca, w którym jakiś czas temu kręcono ujęcia do filmu [The Hills Run Red]. Obraz ten nigdy nie ujrzał światła dziennego, gdyż osoby nad nim pracujące zginęły w niewyjaśnionych okolicznościach.

A teraz pare pytań odnośnie tego filmu:
1-Widzieliście już ten film,czy dopiero zamierzacie obejrzeć?
2-Czy coś was przeraziło w tym filmie,czy raczej sceny były na tyle słabe że się da obejrzeć?
3-Dlaczego tak bardzo ten film nawiązuje do gatunków horrów takich jak:Wzgórze Mają Oczy,oraz Wrong Turn ?
4-Czy po tym filmie możecie powiedzieć że jest jednym z lepszych horrorów jakie do tej pory mieliście szanse obejrzeć?
5-Pytanie ostatnie do tych kieruje którzy się przyjrzeli idealnie koncówce filmu
czy podejrzewacie że nastąpi kolejna cześć,czy raczej odwzoruwujecie się na kontynuacji wzgórz mają oczy-i myślicie że to jest zakończenie całej sagi o legendarnych kanibalach-czy wręcz odwrotnie?-wybór pozostawiam wam.




czy podoba wam się ta dziewczyna,czy kojarzycie ją czasem z innych filmów?
jeśli tak to z jakich?
HandOfFate
HandOfFate
  21 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1-Widzieliście już ten film,czy dopiero zamierzacie obejrzeć?

nie widzialem, nie zamierzam. szkoda czasu na kolejny "cudowny" pseudo horror jadacy na wyklepanym do bolu temacie.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2-Czy coś was przeraziło w tym filmie,czy raczej sceny były na tyle słabe że się da obejrzeć?

jak juz nadmienilem, filmu nie widzialem natomiast nie wydaje mi sie zeby jakakolwiek scena zrobila na mnie wrazenie...ot kolejny powielony "Wzgorza maja oczy" itd.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3-Dlaczego tak bardzo ten film nawiązuje do gatunków horrów takich jak:Wzgórze Mają Oczy,oraz Wrong Turn ?

Bo tworcom nie chce sie ruszyc glowa tylko jada na sprawdzonych schematach byle latwo zarobic jakis pieniadz.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4-Czy po tym filmie możecie powiedzieć że jest jednym z lepszych horrorów jakie do tej pory mieliście szanse obejrzeć?

Nie widzialem, natomiast pewien jestem ze to bylaby ostatnia rzecz jaka bym o tej producji powiedzial :)

Konto usunięte
Konto usunięte: czy podoba wam się ta dziewczyna,czy kojarzycie ją czasem z innych filmów? jeśli tak to z jakich?

naprawde tak trudno poszukac? :woot:
http://www.filmweb.pl/o290810/Sophie+Monk
nie, nie podoba mi sie owa kobieta.
MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  21 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Film przedstawia sceny sadyzmu oraz morderstw, został szybko usunięty z kin.Wszystkie znane odbitki zaginęły, a obsada filmu, nie została nigdy odnaleziona.Historycy filmowi próbowali odnaleźć film, ale jedyne, co pozostało to brutalna zapowiedź filmu... Film opowiada o grupie przyjaciół, którzy uwielbiają filmy grozy. Decydują się oni na podróż do miejsca, w którym jakiś czas temu kręcono ujęcia do filmu [The Hills Run Red]. Obraz ten nigdy nie ujrzał światła dziennego, gdyż osoby nad nim pracujące zginęły w niewyjaśnionych okolicznościach.

to bylo moze i chwytliwe przy pierwszej czesci blair witch project...
ale patrzac po kadrze ktory wkleiles watpie czy ktos sie wczuje w klimat zekomo "autentycznego" filmu gdzie glowny antybohater wrecz pozuje przed fullproff. kamera :ziew:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1-Widzieliście już ten film,czy dopiero zamierzacie obejrzeć?

nie widziałem / raczej nie zamierzam oglądać/ - być może zobaczę przy okazji

Konto usunięte
Konto usunięte: 3-Dlaczego tak bardzo ten film nawiązuje do gatunków horrów takich jak:Wzgórze Mają Oczy,oraz Wrong Turn ?

slashery przechodzą teraz druga młodość

Konto usunięte
Konto usunięte: 4-Czy po tym filmie możecie powiedzieć że jest jednym z lepszych horrorów jakie do tej pory mieliście szanse obejrzeć?

zdecydowanie nie
chyba ze względu na brak klimatu obecnych horrorów czy w tym wypadku slasherów

osobiście uważam że najlepszymi horrorami są te z lat 70-80
(ze względu na klimat)
oraz poszczególne rodzynki z "nowszych" produkcji i japońskie kino

Konto usunięte
Konto usunięte: -Pytanie ostatnie do tych kieruje którzy się przyjrzeli idealnie koncówce filmu czy podejrzewacie że nastąpi kolejna cześć,czy raczej odwzoruwujecie się na kontynuacji wzgórz mają oczy-i myślicie że to jest zakończenie całej sagi o legendarnych kanibalach-czy wręcz odwrotnie?-wybór pozostawiam wam.

z pytania idzie wywnioskować że producenci pozostawili sobie możliwość nakręcenia kolejnej cześć

Konto usunięte
Konto usunięte: czy podoba wam się ta dziewczyna,

na tym zdjęciu nie

Konto usunięte
Konto usunięte: czy kojarzycie ją czasem z innych filmów?

z kilku komedii
właśnie przed momentem oglądałem jej wdzięki w Sekslista 101
...Ignorance is bliss...
Nimfoman69
Nimfoman69
  22 października 2009

widzialem ten film i nie wiem czy warto go obejrzec

Alafis
Alafis
  23 października 2009

Nie lubię filmów w stylu " droga bez powrotu czy wzgórza mają oczy ".

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.