BuziaczkiOdJusti
Posty: 446 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
BuziaczkiOdJusti
  14 października 2009 (pierwszy post)
Najciekawszy film na ten weekend. Jaki możecie mi polecić??

...Street Racing is not a Crime...

margotka
margotka
  14 października 2009

Dystrykt 9 :)) widziałam i jestem pod wrażeniem :) sądze, ze wart uwagi nie tylko na estetykę, ale i podejście do tematu...

zapewne powstaną następne częsci, bo kompozycja jest otwarta... ale nie zdradzę nic tym, którzy nie widzieli...by nie popsuć wrażenia...

ze starszych może "Hancock" ze względu na nowatorskie podejscie do wyobrażeń o herosie :P

HandOfFate
HandOfFate
  14 października 2009
margotka
margotka: Dystrykt 9 :)) widziałam i jestem pod wrażeniem :) sądze, ze wart uwagi nie tylko na estetykę, ale i podejście do tematu...

Tak, ja tez polecam pod warunkiem ze ktos lubi temat sci-fi, obcych itd. Film fajny, ciekawie zrealizowany i wcale nie glupi jakby moglo sie wydawac.
Poza tym teraz w kinach chyba nic ciekawego i wartego uwagi nie ma :woot:
Alafis
Alafis
  14 października 2009
margotka
margotka: Dystrykt 9

Muszę zobaczyć jak tak dobrze jest krytykowany :)

Ja bym polecił na weekend obejrzenie sobie filmów z Louis de Funes od szczęściarze :)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 października 2009
Kino
Dystrykt 9 - pod względem rozmachu film wręcz obowiązkowy lecz niekoniecznie dla wszystkich
Dobry, zły i zakręcony - azjatycka wersja westernu Dobry, zły i brzydki - lecz zabawniejsza
Odlot - bajka ( jak to bajki..wszystko zależy od dobrego dubbingu)
9 - bajka ale już raczej dla dorosłych długometrażowa wersja nagrodzonego Oscarem filmu krótkometrażowego
Bękarty Wojny - dla fanów Tarantino
Kac Vegas - komedia
Oszukać Przeznaczenie 4 3D - kolejne odcinanie kuponów i nie wiem czy nie w coraz to gorszym wydaniu .. jednak kusząca opcja 3D
Weronika postanawia umrzeć - dla fanów Paulo Coelho

TV
Piątek
HBO 2 - numer 23 godz. 20.20
Canal + film - Wyspa Nim 20.45 - dubbingowany film ( to minus) familijna opowieść
Universal Channel - Psychoza - 21.00
Ale Kino - The Ring Krąg II (azjatycki) 21.50 , Dziecko Rosemery 23.40
AXN - Terminator 3 Bunt Maszyn - 21.00

Sobota
TVP 1 - Sztuczki - 14.00 ,Skarb Narodów 20.20
Polsat - Niekończąca się opowieść 7:45
TVN - Złodziej życia 00:10
TVP 2 - Traffic - 23.20
TVN 7 - Kłamca kłamca - 19.00 , Eurotrip 21.00 ( komedie)
Cinemax - Elizabeth 18.00
Ale Kino - Wykolejony 21.55

Niedziela
Ale Kino - Życie jest piękne - 20.10 , Niebezpieczny umysł 21.55
TVP 1 - Powrót do Przyszłości II - 9.45 Vanilla Sky 23.00

DVD , VHS, AVI.
temat podklejony

Uff
...Ignorance is bliss...
HandOfFate
HandOfFate
  14 października 2009
RexMundi
RexMundi: Vanilla Sky 23.00

genialne kino!
Laaila
Laaila
  14 października 2009
RexMundi
RexMundi: Polsat - Niekończąca się opowieść 7:45

chciałabym to obejrzeć w końcu,lecz tak wcześnie?

RexMundi
RexMundi: Weronika postanawia umrzeć - dla fanów Paulo Coelho

na to bym z chęcią przeszłą się do kina
margotka
margotka
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: RexMundi: Weronika postanawia umrzeć - dla fanów Paulo Coelho na to bym z chęcią przeszłą się do kina


też poluje na ten film, a mąż ciągnie na Bękarty wojny:) ale remont w końcu musimy skończyć, więc musze odpuścić łeee :P

ponieważ uwiebiam bajki to "Odlot" po reklamach, które widzę w Tv zachęca do obejrzenia... bo epoką lodowcową już byłam rozczarowana... masłomaślane i chyba już coraz bardziej nudne się to robi...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 października 2009
margotka
margotka: ponieważ uwiebiam bajki to "Odlot" po reklamach, które widzę w Tv zachęca do obejrzenia...

obejrzyj "9"
ładnie zrobiona klimatyczna animacja

Konto usunięte
Konto usunięte: chciałabym to obejrzeć w końcu,lecz tak wcześnie?

zawsze masz dvd
...Ignorance is bliss...
feuliette
feuliette
  15 października 2009

na Disney Channel i Disney XD zawsze jest coś fajnego :tak:

LitLawliet
Posty: 121 (po ~203 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
LitLawliet
  17 października 2009

a ja polecam "X-Men Geneza: Wolverine " na dvd obejrzeć ostatnia część w tym przypadku nie wszystkie rikłesty wychodzą beznadziejnie

SP3maq
SP3maq
  17 października 2009

W zależności co lubisz...
Jak lubisz czarne komedie to polecam: Hot Fuzz. Bardzo fajna brytyjska komedia o policjancie który był za dobry i został przeniesiony z Londynu do małej wsi o zerowej przestępczości... Tyle że to nie jest do końca prawda... W trakcie śledztwa wychodzą naprawdę nieprzewidywalne wnioski... Zdecydowanie polecam! Film w stylu Strasznego Filmu, ale w Brytyjskim stylu. Nie zalatuje komercją.

Wolisz Amerykańskie produkcje?
Proszę bardzo: "Epic Movie" parodia X-MEN, Borat, Piraci z Karaibów, Opowieści z Narnii, itp.

Z mniej ekscentrycznego kina polecam: "Journey to the center of the Earth". Można się uśmiać, fabuła jest zupełnie zakręcona, a przedstawione w filmie numery są po prostu niewykonalne :). Sam nonsen niektórych scen jest zabawny.

Nie lubisz komedii?
To może: "The Chronicles Of Narnia Prince Caspian". Zdecydowanie lepszy film niż Harry Ploter. Zdecydowanie lepszy niż pierwsza część i super ścieżka dźwiękowa.
Odradzam za to "The Spiderwick Chronicles", trialer był fajny, ale na filmie się zawiodłem...

Fantasy tak, ale nie tego typu?
To może: "The Golden Compass" z moją ulubioną aktorką Nicole Kidman w roli baaaaaardzo wrednej kobiety. Film naprawdę robi dobre wrażenie. Reżyser się postarał, zresztą scenariusz też jest całkiem niezły. Naprawdę coraz mniej jest dobrych filmów wykonywanych przez amerykańskie wytwórnie. Zresztą jak film jest w miarę ok to zawsze skopią scenariusz i akcja jest strasznie przewidywalna, no ale nie w tym przypadku :) .

Wolisz SCI-FI?
W takim razie: "X-Men Origins: Wolverine" lub nowy Star Trek.
"Watchmen" nie polecam, super efekty specjalne, muzyka ok, ale scenariusz...
"Jumper" też odradzam, efekty specjalne suuuuper, ale cała reszta...
Oczywiście jeszcze dość stary ale słabo znany film "Dark City" - moim zdaniem pozycja obowiązkowa.

Osobiście bezskutecznie szukam "The League of Extraordinary Gentlemen", ale nigdzie nie mogę go dostać... :(

bardzej ekstremalne kino?
Polecam "The chronicles of Riddick" i to wszystkie części w równym stopniu, ale uwaga jak masz słabe nerwy to nie oglądaj.

Wolisz głębokie filmy, dające do myślenia...
Proszę bardzo: "The Fountain" i "Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring" (zdecydowanie najlepszy film jaki widziałem), oraz trochę ekstremalny "Donnie Darko".

bardziej w stronę filmów sensacyjnych?
Polecam "Next" - efekty specjalne porównywalne z Matrixem, oraz oczywiście "Live Free or Die Hard" czyli 4 część Szklanej Pułapki, ale ta, jest chyba najlepsza z wszystkich :), no i gra jak zawsze Bruce Willis.

Animowane?
np. "Monsters vs Aliens" fajny filmik o kobiecie która trafiona meteorytem staje się strasznie wielka... Fajny, ale do Shrek'a to mu daleko. Widziałem tylko po angielsku :( - z dubingiem powinien być lepszy.

Zresztą zawsze możesz zerknąć na filmweb.pl i poszukać filmów po ulubionej kategorii. Jak chcesz obejrzeć trialer to youtube, albo go wygoogluj, z tym że wtedy możesz trafić na amerykańskie servery gdzie tylko ludzie z USA mogą oglądać filmiki :(

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.