xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  12 października 2009 (pierwszy post)

Witam dziś porozmawiamy o filmie Wrong Turn 3 Left For Dead
1Widzieliście już nową cześć czy dopiero zamierzacie obejrzeć?
2Jeśli ktoś już widział to czy u was wywował jakieś obrzydzenie?
3Czy niesądzicie że 3 jest cześcią najsłabszą ze wszystkich?
4Która z cześci według was uważacie za najlepszą i dlaczego?
5.Jakie wady i zalety wychaczyliście w tej właśnie części(o ile film ten posiada)
6.Film ten występował pod tytułami Zły skręt,Droga bez powrotu a wy jaki byście dali?
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  14 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli za rok

pewnie też pażdzierniku wyjdzie bo 6 cześć już za pare dni w kinach.....
kuba92762
kuba92762
  14 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: az obejrze, zaciekawiles mnie

Czekam na opinie:tak:
Alafis
Alafis
  14 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie też pażdzierniku wyjdzie bo 6 cześć już za pare dni w kinach.....

Oni ją zawsze na halloween wypuszczają u nich to stało się tradycją :rotfl:
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  14 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: stało się tradycją

arek słyszałeś nowinke że na rynek wypuścili grę pt:Saw
narazie tylko na jedną platforme xbox360-ciekaw jestem czy będzie na PC
to już przegięcie,jak już figurki zrobili to jeszcze gier im zachciało się robić:)
AleJaTakNieChce
Posty: 1408 (po ~200 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
AleJaTakNieChce
  14 października 2009

Z nowych horrorów/thrillerów polecam film Orphan (Sierota).

Co do Wrong Turn 3 wyłączyłem zaraz po jednej z początkowych scen jak laska dostaje w cyca bo zajechało tandetą. Moim zdaniem jedyna miała najlepszy klimat. Dwójka też daje radę ale jest ciut gorsza.

Alafis
Alafis
  14 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: arek słyszałeś nowinke że na rynek wypuścili grę pt:Saw narazie tylko na jedną platforme xbox360-ciekaw jestem czy będzie na PC to już przegięcie,jak już figurki zrobili to jeszcze gier im zachciało się robić:)

Słyszałem, ma byc na iksa i ps3 , matwanka polegająca na krążeniu i zbieraniu przedmiotów by się wydostać. Ale jeden WIELKI PLUS, że będzie to osobno wymyślona opowieść nie bazująca wcale na filmie. Tylko wystąpią postacie Jigsawa , Amandy oraz gliniarza z 2 części.
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  14 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Amandy oraz gliniarza z 2 części.

byłoby by fajnie jakby wszystkie postacie wzieły udział bo tak to jest ograniczenie
czy piła jest na tyle filmem ambitnym by już stać się legendą,takie wnioski arek
pasowałoby wziąć po zamknięciu całego rozdziału piły....

David Hackl w wywiadzie w gazecie amerykańskiej powiedział mimo że piła dobiegnie końca,ja kolejne dzieło rozpoczne od nowa,arek powiedz mi co miał na myśli bo niedokonca jaże,czyżby wział pod uwage film sadysta w którym bylo podobnie jak częściach piły......
ixde
ixde
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wrong Turn

top jest bardziej poryty film niż Wzgórza mają oczy.....
HandOfFate
HandOfFate
  16 października 2009

@Alafis:
Obejrzalem Eden Lake - Niezly, anglicy robia fajne kino grozy, podobnie bylo w przypadku 28dni/tygodni pozniej albo Jaskini.
Jak znasz jeszcze jakies godne polecenia tytuly to poprosze.

kuba92762
kuba92762
  17 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: @Alafis: Obejrzalem Eden Lake - Niezly, anglicy robia fajne kino grozy, podobnie bylo w przypadku 28dni/tygodni pozniej albo Jaskini. Jak znasz jeszcze jakies godne polecenia tytuly to poprosze.

Kto inny Eden Lake polecil:mrgreen:
Chcesz filmy grozy czy inne? ostatnio obejrzalem dobry 'Rock'n'rolla', ale to juz nie groza.
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  17 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Eden Lake

jest jednym z filmów który powiem ci że mi sie podobał:)
a z takich wartych polecenia,uważam że martyrs-choć przyznam niezaciekawie się skończył.....
HandOfFate
HandOfFate
  19 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto inny Eden Lake polecil

fuck, racja, sorry :) :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Chcesz filmy grozy czy inne? ostatnio obejrzalem dobry 'Rock'n'rolla', ale to juz nie groza.

ogolnie uwazam sie za osobe dosc mocno rozeznana w tematyce kinowej, ale nie wszystko ogladam z jednej prostej przyczyny - brak czasu. jak mozesz cos polecic - wal smialo, w najgorszym wypadku juz to widzialem :)
marion695
marion695
  19 października 2009

objerzalem droge bez powrotu 3 i jestem zawiedziony..najgorsza czesc

kuba92762
kuba92762
  19 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ogolnie uwazam sie za osobe dosc mocno rozeznana w tematyce kinowej, ale nie wszystko ogladam z jednej prostej przyczyny - brak czasu. jak mozesz cos polecic - wal smialo, w najgorszym wypadku juz to widzialem :)

To z takich psychologicznych polecam 'Mechanik" z Christianem Bale'm i z nowych to 'Rock'n'rolla' jesli lubisz komedie kryminalne:)
HandOfFate
HandOfFate
  20 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To z takich psychologicznych polecam 'Mechanik" z Christianem Bale'm i z nowych to 'Rock'n'rolla' jesli lubisz komedie kryminalne:)

Mechanika widzialem, owszem fajny. Rock'n'Rolla w takim razie musze zobaczyc bo nie mialem okazji :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.