xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  12 października 2009 (pierwszy post)

Witam dziś porozmawiamy o filmie Wrong Turn 3 Left For Dead
1Widzieliście już nową cześć czy dopiero zamierzacie obejrzeć?
2Jeśli ktoś już widział to czy u was wywował jakieś obrzydzenie?
3Czy niesądzicie że 3 jest cześcią najsłabszą ze wszystkich?
4Która z cześci według was uważacie za najlepszą i dlaczego?
5.Jakie wady i zalety wychaczyliście w tej właśnie części(o ile film ten posiada)
6.Film ten występował pod tytułami Zły skręt,Droga bez powrotu a wy jaki byście dali?
marion695
marion695
  12 października 2009
margotka
margotka: widziałam tylko pierwszą część... i przyznam, ze ten gatunek filmów w ciązy nie bardzo mi odpowiada:P

pierwsza czesc chyba najlepsza moim zdaniem
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1Widzieliście już nową cześć czy dopiero zamierzacie obejrzeć?

raczej nie planuje oglądać

Konto usunięte
Konto usunięte: 4Która z cześci według was uważacie za najlepszą i dlaczego?

pierwsza część mi się podobała
nie była za krwawa, oraz pomysł był w marę ciekawy
( klimatem pasował do jednego z odcinków Z Archiwum X )
druga cześć to już jakieś nieporozumienie

Konto usunięte
Konto usunięte: wychaczyliście

wyhaczyliście

Konto usunięte
Konto usunięte: 6.Film ten występował pod tytułami Zły skręt,Droga bez powrotu a wy jaki byście dali?

Zły skrę pasował do pierwszej części
...Ignorance is bliss...
HandOfFate
HandOfFate
  12 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zombieland


Konto usunięte
Konto usunięte: w jakosci "dvd"

daj linka bo wiem ze nie ma...a jesli jakims dziwnym trafem gdzies jest, to chce.
Transcendencja
Transcendencja
  12 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma co pierwsza jej odlona byla extra, teraz to juz bedzie juz tylko gorzej:)

Pierwsza przeważnie najlepsza .
No chyba że filmy z serii Only Internal , czy Ass Traffic :crylol:
@temat
Nie ściągam raz że nie lubię crapnych t5 a dwa nie lubię telenoweli .
Alafis
Alafis
  13 października 2009

Ciekawe czy za swojego życia doczekam się godnego horroru a nie sadystycznych lejących się hetro litrów krwi amerykańskich odstresowników.

kuba92762
kuba92762
  13 października 2009

Jeden z najbardziej zalosnych horrorow jakie ogladalem.

HandOfFate
HandOfFate
  13 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe czy za swojego życia doczekam się godnego horroru a nie sadystycznych lejących się hetro litrów krwi amerykańskich odstresowników.

ja juz przestalem miec nadzieje :)
kuba92762
kuba92762
  13 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja juz przestalem miec nadzieje :)

Sobie Eden Lake obejrzyj.Krew jest, ale thriller swietny.Straszniejszy niz wiekszosc horrorow teraz.
HandOfFate
HandOfFate
  13 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sobie Eden Lake obejrzyj.Krew jest, ale thriller swietny.Straszniejszy niz wiekszosc horrorow teraz.

az obejrze, zaciekawiles mnie
marion695
marion695
  13 października 2009

a co myslicie o Zombieland??horror i komedia w jednym.lubicie takie filmy?

margotka
margotka
  14 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe czy za swojego życia doczekam się godnego horroru a nie sadystycznych lejących się hetro litrów krwi amerykańskich odstresowników.


bo po Seven to ciężko znaleźć "coś godnego uwagi...:] i właściwie to nie horror a dreszczowiec... horrory są z wampirami, wilkołakami i duchami oraz egzorcymami:]

w sumie po Seven tylko ring mnie zaciekawił (wersja azjatycka)... ale znów znalał wielu nasladowców... i postają kolejne sieczki:]
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 października 2009
margotka
margotka: bo po Seven to ciężko znaleźć "coś godnego uwagi...:] i właściwie to nie horror a dreszczowiec... horrory są z wampirami, wilkołakami i duchami oraz egzorcymami:] w sumie po Seven tylko ring mnie zaciekawił (wersja azjatycka)... ale znów znalał wielu nasladowców... i postają kolejne sieczki:]


Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe czy za swojego życia doczekam się godnego horroru a nie sadystycznych lejących się hetro litrów krwi amerykańskich odstresownikó

a Blair Witch Project :and:
...Ignorance is bliss...
Alafis
Alafis
  14 października 2009
margotka
margotka: bo po Seven to ciężko znaleźć "coś godnego uwagi...:] i właściwie to nie horror a dreszczowiec... horrory są z wampirami, wilkołakami i duchami oraz egzorcymami:] w sumie po Seven tylko ring mnie zaciekawił (wersja azjatycka)... ale znów znalał wielu nasladowców... i postają kolejne sieczki:]

Ale raczej nic nie jest wydawanym w pięknym klasycznym stylu , tylko co rok obserwujemy piłę na ekranie.

RexMundi
RexMundi: a Blair Witch Project

Szczerze , za trudny film dla mnie. Połowy nie zrozumiałem , nie wiadomo czy to fakt czy mit. A raczej nie zgłębiałem się w niego.

Ostatni dobry horror to widziałem Amityville z 2005.
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  14 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: piłę na ekranie.

niebawem jej ekranizacja dobiegnie końca bo siódma cześć będzie zakończeniem pozostałych,jak twórcy przewidują ci którzy stworzyli oszukać przeznaczenie
w postaci trójwymiaru to od piły reżyserzy,chyba hackl ostatnią wyreżyseruje to wezmie na format 3d:)
Alafis
Alafis
  14 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: niebawem jej ekranizacja dobiegnie końca bo siódma cześć będzie zakończeniem pozostałych,jak twórcy przewidują ci którzy stworzyli oszukać przeznaczenie w postaci trójwymiaru to od piły reżyserzy,chyba hackl ostatnią wyreżyseruje to wezmie na format 3d:)

Czyli za rok , wyjdzie papkowate 3d piły. 3d czyli 45 minut to pewnie pokarzą wszystkie sceny z "grami".
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.