XQueenOfDisco
XQueenOfDisco
  13 września 2009 (pierwszy post)
Jakie polecacie horrory godne obejrzenia ze stronki seans 24 online? Bo dużo tego tam jest i nie wiem na jakie się zdecydować :D
Wolę oglądać takie typu Piątek Trzynastego albo Domek w Górach czy Ostatni Dom po Lewej... coś podobnego. Jeżeli macie tam konto i widzieliście coś fajnego to podzielcie się ;)
shamaramorgan
shamaramorgan
  13 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatni Dom po Lewej...

głupie to.
Jesli z tego typu to może nieproszeni goście.
kuba92762
kuba92762
  13 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: głupie to.

Podzielam zdanie.Film mi tak dziewczyna polecala, a przez poltorej godziny czekalem na to co mialo byc glownym watkiem filmu.
Nieznajomych sobie obejrzyj jak o takie cos ci chodzi, chociaz tutaj tez filmu nie polecam, ale moze Ci sie spodoba.
Naomi
Naomi
  13 września 2009

nie lubię horrorów, ale akurat Wywiad Z Wampirem mi się spodobał ;)

shamaramorgan
shamaramorgan
  13 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Film mi tak dziewczyna polecala, a przez poltorej godziny czekalem na to co mialo byc glownym watkiem filmu.

typowo amerykańskie badziewie ;)
Zwłaszcza na końcu, gdzie ojciec wsadza facetowi głowę do mikrofalówki :d

Konto usunięte
Konto usunięte: Nieznajomych sobie obejrzyj jak o takie cos ci chodzi, chociaz tutaj tez filmu nie polecam, ale moze Ci sie spodoba.

Nieznajomi ciekawy film, lubię do niego wracać, chociaż czasem przeraża mnie głupota bohaterów ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.