RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 września 2009 (pierwszy post)
Witam

kolejne show ( i osobiście uważam że najlepsze z wymienionych już tu) rusza już od 12 września a mianowicie


MAM TALENT
edycja druga

Tak jak za pierwszym razem, tak i teraz nie zabrakło talentów bardzo dziwnych, oryginalnych i nietypowych.
Jury ( Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Kuba Wojewódzki)
i widownia oglądali więc pokazy ognia, gry na przeróżnych rzeczach (niekoniecznie instrumentach muzycznych), akrobatyki i innych.
Obok tego zaprezentowali się także świetni wokaliści i tancerze.
Pojawiło się wiele prawdziwych talentów, które wzruszały do łez.
Byli też dziwacy, powodujący swoimi występami wybuchy śmiechu publiczności.
Kilka razy zdarzyły się owacje na stojąco, będące hołdem publiczności dla tych, którzy zawładnęli ich sercami.
Na castingi wstępne zgłosiło się ok. 10 tys uczestników.

=====

Pytania ogólne

- Czy nie zwróciliście uwagę ( obecnie tylko po przez urywki programu),
że większą uwagę skupiają na siebie członkowie jury niż osoby występujące ?
- Kogo w tym jury byś wymieniła/ wymienił i dlaczego
- Czy "wygłupienie" się na oczach telewidzów to szczyt ambicji ludzi czy tylko chęć zaistnienia w TV ?

=====

Temat jest poświęcony całemu programowi a nie pojedynczym odcinkom
tak więc wszelkie pytania i opinie proszę umieszczać tu i nie tworzyć nowych tematów

=====

UWAGA
Jeśli Twoja opinia na temat tego programu jest negatywna
wyraź ją w kulturalny sposób a najlepiej także uargumentuj ją.
Uszanuj także osoby które lubią tego typu programy
oraz uczestników którzy w tym programie wystąpili

w przeciwnym razie
:ban:

====

Pozdrawiam
Zapraszam do dyskusji
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co ona później zaśpiewa?

Alicia Keys - Fallin

Konto usunięte
Konto usunięte: skomentował decyzję jury w ten sposób jakby rezygnując, okazała się za dumna.

cyganie są dziwni :ninja:
w końcu to już inna kultura
...Ignorance is bliss...
Konradziq
Konradziq
  4 października 2009
RexMundi
RexMundi: cyganie są dziwni w końcu to już inna kultura

Są dumni.
Zresztą, nie wiem, czy zauważyliście. W rodzinie liczy się zdanie mężczyzn, głównie ojca. Kobiety niewiele mają do powiedzenia. Dlatego ona nie wystąpiła sama, a z akompaniamentem.

I jedna myśl po wypowiedzi tych dwóch chłopców, których pokazali na końcu. "Występowaliśmy na całym świecie, tylko nie w Polsce" - smutne jest to, że u nas nie ma ludzi 'w branży', którzy by się nimi zajęli.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 października 2009
Konradziq
Konradziq: Są dumni. Zresztą, nie wiem, czy zauważyliście. W rodzinie liczy się zdanie mężczyzn, głównie ojca. Kobiety niewiele mają do powiedzenia. Dlatego ona nie wystąpiła sama, a z akompaniamentem.

mieszkałem miesiąc z cyganami ... coś o nich wiem :ninja:

Konradziq
Konradziq: "Występowaliśmy na całym świecie, tylko nie w Polsce"

za mało silikonu i zbyt trudne teksty jak na polski rynek :)
...Ignorance is bliss...
Alafis
Alafis
  5 października 2009

Ale nie idzie powiedzieć "Beztalencia" dali popis.
Tylko jak znowu darzą skecz o jury to będzie denne.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale nie idzie powiedzieć "Beztalencia" dali popis.

mi się nie podobało
skecz odgapiony z kabaretu DNO
...Ignorance is bliss...
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  5 października 2009
RexMundi
RexMundi: Jeśli Twoja opinia na temat tego programu jest negatywna wyraź ją w kulturalny sposób a najlepiej także uargumentuj ją. Uszanuj także osoby które lubią tego typu programy oraz uczestników którzy w tym programie wystąpili

...przestaje mi sie podobac ten program ...zbyt duzo wokalistow,wokalistek i roznego rodzaju artystow cyrkowych....
..brakuje mi takich wystepow...
http://www.youtube.com/watch?v=7DkW-Sgy414&feature=related

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

razotka
razotka
  5 października 2009
Konradziq
Konradziq: jedna myśl po wypowiedzi tych dwóch chłopców, których pokazali na końcu. "Występowaliśmy na całym świecie, tylko nie w Polsce" - smutne jest to, że u nas nie ma ludzi 'w branży', którzy by się nimi zajęli.

Ci chłopcy mnie powalili. Kurcze tutaj niby w zapowiedzi tacy elo, hip hop rap itp, a tutaj taki głosik :szok2:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 października 2009

tak przy okazji widzieliście to albo słyszeliscie ?

ukraińska wersja Mam Talent -- drobny wypadek http://www.youtube.com/watch?v=sdkf6Nb3l-8

udana mistyfikacja czy prawda ? :D

...Ignorance is bliss...
Alafis
Alafis
  10 października 2009

Szczerbaty i łezka koło oka i daje flow :crylol:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 października 2009

po piątym odcinku

z doświadczenia z Idola wiem że Hip hopowcy na castingach to tragedia ale ten Damian wypadł całkiem nieźle jak i jego żeby z przodu :wtf:
Pan Ząbek był dziwny.. ale na te dwa TAK zasłużył
Występ cheerlederek z Wrocławia był efektowny ale nie widzę ich w półfinałach
Ania Teliczan śpiewając "Rehab" Amy Winehouse mnie zachwyciła
( jeden z lepszych występów w tym odcinku)
duet Kruk i Blacha pozytywne wrażenia zwłaszcza imitator dobry
występem wieczoru dla mnie było wykonanie piosenki "Gdzie Ci mężczyźni" przez jedenastoletnią Agatę ( może trochę za młoda na tą piosenkę ale zaśpiewane bardzo dobrze ) no i te łzy z poznania Chylińskiej :smutny:
Ryszard z garnkami też był dobry przynajmniej miał pomysł na siebie

zonk odcinka dla Esmy - tancerki na rurze :zonk:

...Ignorance is bliss...
Alafis
Alafis
  17 października 2009

Dawid w czasie przemijania :rock:

MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  18 października 2009
RexMundi
RexMundi: w przeciwnym razie

a kim ty jestes zeby komus banem grozic? :nielapie:

RexMundi
RexMundi: Jeśli Twoja opinia na temat tego programu jest negatywna wyraź ją w kulturalny sposób a najlepiej także uargumentuj ją. Uszanuj także osoby które lubią tego typu programy oraz uczestników którzy w tym programie wystąpili

nie ogladam telewizji wiec nie mam jakos specjalnie zdania wlasnego na temat tego typu programow
ot kolejna zapchajdziura nabijajaca kase naszym nedznej jakosci producentom telewizyjnym
a patrzac po tych fragmentach ktore predzej czy puzniej staja sie bardzo popularne w sieci moge tylko stwierdzic ze to swietna okazja dla skrzywdzonych spolecznie nieudacznikow ktorzy zrobia wszystko zeby chociaz na chwile pokazac swoje fizis w tefał nie baczac na to ze robia z siebie ogolnoswiatowe posmiewisko podniecaja sie namiastka czegos co w ich chorym przekonaniu oznacza popularnosc :P
co do osob ktore faktycznie maja cos ciekawego do pokazania i posiadaja jakis niezwykly talent ktorego nie sa w stanie wypromowac inaczej niz przez takowe programy a to najczesciej z braku kasy i znajomosci to zdaje sobie sprawe ze takowe osoby istnieja ale niestety w urywkach youtube'owych sa malo popularne wiec raczej nie mialem okazji z takowymi sie zaznajomic
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a kim ty jestes zeby komus banem grozic?

cichociemnym na Kulturze

Konto usunięte
Konto usunięte: a patrzac po tych fragmentach ktore predzej czy puzniej staja sie bardzo popularne w sieci moge tylko stwierdzic ze to swietna okazja dla skrzywdzonych spolecznie nieudacznikow ktorzy zrobia wszystko zeby chociaz na chwile pokazac swoje fizis w tefał nie baczac na to ze robia z siebie ogolnoswiatowe posmiewisko podniecaja sie namiastka czegos co w ich chorym przekonaniu oznacza popularnosc :P

na siłę nikt ich nie pcha to telewizji
a jest to program rozrywkowy więc trzeba ich pokazać, a i może dla nich jest to dobra lekcja życia

Konto usunięte
Konto usunięte: co do osob ktore faktycznie maja cos ciekawego do pokazania i posiadaja jakis niezwykly talent ktorego nie sa w stanie wypromowac inaczej niz przez takowe programy a to najczesciej z braku kasy i znajomosci to zdaje sobie sprawe ze takowe osoby istnieja ale niestety w urywkach youtube'owych sa malo popularne wiec raczej nie mialem okazji z takowymi sie zaznajomic

bo u nas sprzedaje się plastikowo sylikonowe talenty w stringach z płytką twórczością
wiele osób które się przewinęły przez Mam Talent mówiły że występowali na scenach Europy czy świata a w Polsce praktycznie nikt ich nie zna nie docenia
własnie po to sa takie programy ..bo pokazać szerszej publiczności nasz "skarby"
chociażby AudioFeels z pierwszej edycji ..bardzo dobrze się wypromowali
...Ignorance is bliss...
MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  18 października 2009
RexMundi
RexMundi: cichociemnym na Kulturze

znaczy kapusiem? :nielapie:

RexMundi
RexMundi: bo u nas sprzedaje się plastikowo sylikonowe talenty w stringach z płytką twórczością wiele osób które się przewinęły przez Mam Talent mówiły że występowali na scenach Europy czy świata a w Polsce praktycznie nikt ich nie zna nie docenia własnie po to sa takie programy ..bo pokazać szerszej publiczności nasz "skarby" chociażby AudioFeels z pierwszej edycji ..bardzo dobrze się wypromowali

nie wiem czy moge sie z tym zgodzic czy nie
jak juz wspomnialem tiwi od dawien dawna nie ogladam w ogóle tak wiec temat tego co w polsce popularne jest a co byc powinno a nie jest jest mi raczej srednio znajomy
uwazam ten syf jaki u nas w kraju nazywa sie kultura za obrazajacy moja inteligencje totez zadne wyjatki od regoly nie przekonaja mnie aby choc na chwile zainteresowac sie innym wariantem polskiej tzw. "tfurczosci" zekomo kulturalnej niz literatura a i tutaj raczej celuje w produkcje niszowe
Konradziq
Konradziq
  18 października 2009
RexMundi
RexMundi: tak przy okazji widzieliście to albo słyszeliscie ?

Widziałem kiedyś na hajdzie. Jak dla mnie to trochę dziwne. Mają eliminacje bez publiczności :woot:.
Poza tym, jeśli rzeczywiście się coś stało, to pewnie nic strasznego, bo by pokazali dalej. A tak, to ucięli w odpowiednim momencie i zrobili sensację.

Konto usunięte
Konto usunięte: a kim ty jestes zeby komus banem grozic?

Widać, kto czyta regulaminy danych działów.

RexMundi
RexMundi: bo u nas sprzedaje się plastikowo sylikonowe talenty w stringach z płytką twórczością wiele osób które się przewinęły przez Mam Talent mówiły że występowali na scenach Europy czy świata a w Polsce praktycznie nikt ich nie zna nie docenia

Prawda. Niestety.

Konto usunięte
Konto usunięte: uwazam ten syf jaki u nas w kraju nazywa sie kultura za obrazajacy moja inteligencje totez zadne wyjatki od regoly nie przekonaja mnie aby choc na chwile zainteresowac sie innym wariantem polskiej tzw. "tfurczosci" zekomo kulturalnej niz literatura a i tutaj raczej celuje w produkcje niszowe

Takiś inteligent? ;>
Skąd wiesz, jaki jest ten syf, skoro (jak piszesz) nie oglądasz telewizji w ogóle?
Jesteś uprzedzony do tego typu rozrywki.
Nie wiem, próbujesz uchodzić za kogoś lepszego, bo odrzucasz kulturę masową? Sam sobie zamykasz drzwi do poznawania świata, wybierając tak wąski przedział jak produkcje niszowe.
Ale to nie temat o tym...

W eliminacjach warszawskich moim zdaniem było zbyt dużo osób zajmujących się muzyką (czy to instrument czy śpiew).
Mam nadzieję, że w półfinałach będzie jakaś różnorodność.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.