RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 września 2009 (pierwszy post)
Witam

kolejne show ( i osobiście uważam że najlepsze z wymienionych już tu) rusza już od 12 września a mianowicie


MAM TALENT
edycja druga

Tak jak za pierwszym razem, tak i teraz nie zabrakło talentów bardzo dziwnych, oryginalnych i nietypowych.
Jury ( Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Kuba Wojewódzki)
i widownia oglądali więc pokazy ognia, gry na przeróżnych rzeczach (niekoniecznie instrumentach muzycznych), akrobatyki i innych.
Obok tego zaprezentowali się także świetni wokaliści i tancerze.
Pojawiło się wiele prawdziwych talentów, które wzruszały do łez.
Byli też dziwacy, powodujący swoimi występami wybuchy śmiechu publiczności.
Kilka razy zdarzyły się owacje na stojąco, będące hołdem publiczności dla tych, którzy zawładnęli ich sercami.
Na castingi wstępne zgłosiło się ok. 10 tys uczestników.

=====

Pytania ogólne

- Czy nie zwróciliście uwagę ( obecnie tylko po przez urywki programu),
że większą uwagę skupiają na siebie członkowie jury niż osoby występujące ?
- Kogo w tym jury byś wymieniła/ wymienił i dlaczego
- Czy "wygłupienie" się na oczach telewidzów to szczyt ambicji ludzi czy tylko chęć zaistnienia w TV ?

=====

Temat jest poświęcony całemu programowi a nie pojedynczym odcinkom
tak więc wszelkie pytania i opinie proszę umieszczać tu i nie tworzyć nowych tematów

=====

UWAGA
Jeśli Twoja opinia na temat tego programu jest negatywna
wyraź ją w kulturalny sposób a najlepiej także uargumentuj ją.
Uszanuj także osoby które lubią tego typu programy
oraz uczestników którzy w tym programie wystąpili

w przeciwnym razie
:ban:

====

Pozdrawiam
Zapraszam do dyskusji
...Ignorance is bliss...
margotka
margotka
  11 września 2009

niestety nie pooglądam... bo mam gości:P

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 września 2009
margotka
margotka: niestety nie pooglądam... bo mam gości:P

są powtórki , jest oficjalna strona w internecie :)
...Ignorance is bliss...
HandOfFate
HandOfFate
  11 września 2009
RexMundi
RexMundi: - Czy nie zwróciliście uwagę ( obecnie tylko po przez urywki programu), że większą uwagę skupiają na siebie członkowie jury niż osoby występujące ?

*uwagi ;p
*poprzez* ;p
Nie, skupiam sie na wystepach a potem na wypowiedziach jury, reszte olewam...wiadomo ze gwiazdy gwiazdorzą :)

RexMundi
RexMundi: - Kogo w tym jury byś wymieniła/ wymienił i dlaczego

Foremniak...bo nie lubie wynioslych ludzi a ona sprawia wrazenie takiej osoby...poza tym, po co ona tam? na doczepke niejako ;]

RexMundi
RexMundi: - Czy "wygłupienie" się na oczach telewidzów to szczyt ambicji ludzi czy tylko chęć zaistnienia w TV ?

wiesz...bardzo czesto w tego typu programach ludzie naprawde prezetuja jakies talenty a nie wyglupy. A Ci ktorzy sie wyglupiaja? Albo sa nieswiadomi swojej glupoty i serio mysla ze sa fajni, albo zwyczajnie ida tam dla jaj a jak przy okazji zalapia sie na swoje 5 minut w tv to jeszcze lepszy maja z tego ubaw :)

RexMundi
RexMundi: Jeśli Twoja opinia na temat tego programu jest negatywna wyraź ją w kulturalny sposób a najlepiej także uargumentuj ją. Uszanuj także osoby które lubią tego typu programy oraz uczestników którzy w tym programie wystąpili

jedyny tego typu program jaki ogladam, zreszta w sumie jest to jedna z napraaawde nielicznych rzeczy jakie w ogole ogladam w tv, lubie ten show.
razotka
razotka
  11 września 2009
RexMundi
RexMundi: - Czy nie zwróciliście uwagę ( obecnie tylko po przez urywki programu), że większą uwagę skupiają na siebie członkowie jury niż osoby występujące ?

Ale właśnie to dobrze. Bo patrząc na inne programy: "Taniec z gwiazdami" ; "Jak oni śpiewają" to jury w nich jest dla mnie jak flaki z olejem. Nudne i bezbarwne.
A tutaj szokują uczestnicy, a rozśmiesza jury.
RexMundi
RexMundi: - Kogo w tym jury byś wymieniła/ wymienił i dlaczego - Czy "wygłupienie" się na oczach telewidzów to szczyt ambicji ludzi czy tylko chęć zaistnienia w TV ?

Kożuchowska taka trochę .. inna jest niż Wojewódzki i Chylińska, ale ona w porównaniu z nimi nadaje subtelności ;P
To zależy od uczestnika. Czasami po występie widać, że przyszedł bo mu tak chopaki z podwórka doradzili, a czasami po czyimś występie z wrażenia nie wiem co powiedzieć.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: *uwagi ;p *poprzez* ;p

zdarza sie i najlepszym ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: ..wiadomo ze gwiazdy gwiazdorzą :)

no tak..ale czy to nie jest za bardzo "sztuczne" ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Foremniak...bo nie lubie wynioslych ludzi a ona sprawia wrazenie takiej osoby...poza tym, po co ona tam? na doczepke niejako ;]

też jej nie lubię :tak:
miała być Dr. Zosią a zrobiła z siebie..taką druga Tyszkiewicz

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale właśnie to dobrze. Bo patrząc na inne programy: "Taniec z gwiazdami" ; "Jak oni śpiewają" to jury w nich jest dla mnie jak flaki z olejem. Nudne i bezbarwne. A tutaj szokują uczestnicy, a rozśmiesza jury.

ale czy to nie jest udawane ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Kożuchowska

:lol:
;p

Konto usunięte
Konto usunięte: ale ona w porównaniu z nimi nadaje subtelności ;P

właśnie że nie :)
jak ostatnio sama Chylińska powiedziała to Ona jest w tym programie ci:cenzura:ą a Foremniak su:cenzura:ą
...Ignorance is bliss...
razotka
razotka
  11 września 2009
RexMundi
RexMundi: ale czy to nie jest udawane ?

Nie wierzę.
Wiem, że Chylińska tak się zachowuje w większości sytuacji, Wojewódzki zresztą też.

Foremniak*
:and:
donRino
donRino
  11 września 2009
RexMundi
RexMundi: Czy nie zwróciliście uwagę ( obecnie tylko po przez urywki programu), że większą uwagę skupiają na siebie członkowie jury niż osoby występujące ?


Tak to prawda. Zauważyłem, że to Jury przyciąga uwagę w takich programach najczęściej. Akurat w "Mam Talent" ironiczne, dogryźliwe i błyskotliwe teksty Wojewódzkiego w połączeniu z Chylińską tworzą niezłą mieszankę ;). Ale to nie prawda, że tylko oni. Bywały talenty godne uwagi, a także takie godne wyśmiania. Pamiętam tego Mirka:rotfl: co wszedł i zaczął śpiewać damskim głosikiem:lol:. Program ogólnie nie jest zły, chociaż ja bardziej preferowałem "Idola". W sumie jestem ciekaw drugiej edycji...

RexMundi
RexMundi: Kogo w tym jury byś wymieniła/ wymienił i dlaczego - Czy "wygłupienie" się na oczach telewidzów to szczyt ambicji ludzi czy tylko chęć zaistnienia w TV ?

Ja bym wymienił Foremniakową. Jest ona zbyt poważna jak na ten "show" .Uważam, że w programach rozrywkowych powinno byc dużo śmiechu i wygłupów. Z tego też względu program przyciąga widza. Nie pasuje przede wszystkim do image wojewódzkiego i Chylińskiej, którzy we dwójke tworzą pewien kontrast czerni i bieli, a ona jest taką cichą, grzeczną i dystyngowaną kobietką...
Każdy lubi oglądać to co śmieszne. Powaga zabija powoli, a dzięki takim ludziom, którzy potrafią rozbawić telewizja staje sie przyjemniejsza w oglądaniu...
WrednaFrandza
WrednaFrandza
  12 września 2009

pomysł na program dobry
w końcu mogą się pokazać ludzie którzy mają talent a nigdy nikt ich nie docenił,nie mieli okazji się pokazać itd...np. Gwiazda brytyjskiej edycji Susane Boyle
A co do jury : Czasami potrafią bawić swoimi wypowiedziami,ale czasami mnie załamuja ....

ChamKlasyczny
ChamKlasyczny
  12 września 2009
RexMundi
RexMundi: Uszanuj także osoby które lubią tego typu programy

Jakoś nie potrafię, prymitywna rozrywka dla pospólstwa.
RexMundi
RexMundi: oraz uczestników którzy w tym programie wystąpili

A tych już jestem w stanie uszanować, przynajmniej część z nich... Np. odnaleziony przypadkowo filmik. Z tym że tego typu talenty powinny być promowane przez imprezy/zawody do tego przeznaczone, a nie chałowate programy.
pikaczu
pikaczu
  12 września 2009
RexMundi
RexMundi: Pytania ogólne - Czy nie zwróciliście uwagę ( obecnie tylko po przez urywki programu), że większą uwagę skupiają na siebie członkowie jury niż osoby występujące ? - Kogo w tym jury byś wymieniła/ wymienił i dlaczego - Czy "wygłupienie" się na oczach telewidzów to szczyt ambicji ludzi czy tylko chęć zaistnienia w TV ?

- zauważyłam, ale mnie to nie przeszkadza ;)
- Foremniak, zbyt poważna i zarozumiała.
- uważam że ten program jest wielką szansą dla osób, które naprawdę mają talent, chociaż i tak większość ludzi idzie do programu bo po prostu chce się 'pokazać' i stać się rozpoznawalnym.
shamaramorgan
shamaramorgan
  12 września 2009
RexMundi
RexMundi: rusza już od 12 września a mianowicie

oo to już dziś :]

RexMundi
RexMundi: Czy nie zwróciliście uwagę ( obecnie tylko po przez urywki programu), że większą uwagę skupiają na siebie członkowie jury niż osoby występujące ?

Jury świeci, bo są to gwiazdy. Ogólnie szkoda, że zamiast profesjonalistów od np. śpiewu czy tańca ( bo sporo jest uczestników w tej dziedzinie) dali żółtodziobów.

RexMundi
RexMundi: - Kogo w tym jury byś wymieniła/ wymienił i dlaczego

Jeśli nie wszystkich, to Foremniak.

RexMundi
RexMundi: - Czy "wygłupienie" się na oczach telewidzów to szczyt ambicji ludzi czy tylko chęć zaistnienia w TV ?

niektórzy mieli prawdziwy talent, a program stał się jedną z dróg do kariery.
HandOfFate
HandOfFate
  12 września 2009
RexMundi
RexMundi: zdarza sie i najlepszym ;]

oczywiscie, tylko poprawilem, nie smieje sie z nikogo/niczego.

RexMundi
RexMundi: no tak..ale czy to nie jest za bardzo "sztuczne" ?

hm, ja sie nie znam, nie jestem psychologiem...wojewodzki taki jest, chylinska podobno prywatnie jest strasznie sukowata a w programie milutka, foremniak to wyniosla dama ktora mnie drazni...ciezko wyczuc ile w tym gry a ile ich naturalnego sposobu bycia, ktos z nas musialby ich znac prywatnie abysmy mieli porownanie.

RexMundi
RexMundi: też jej nie lubię miała być Dr. Zosią a zrobiła z siebie..taką druga Tyszkiewicz

oo widzisz, dobre porownanie, Tyszkiewicz jr. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Kożuchowska

:D
razotka
razotka
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: :D

Oj spadajcie każdemu się może pomylić :P
obie blondynki :ninja:
eSzatyNe
eSzatyNe
  12 września 2009
RexMundi
RexMundi: - Czy nie zwróciliście uwagę ( obecnie tylko po przez urywki programu), że większą uwagę skupiają na siebie członkowie jury niż osoby występujące ?

Momentami się zdarza.

RexMundi
RexMundi: - Kogo w tym jury byś wymieniła/ wymienił i dlaczego

Chylińska Agnieszka. Konkretna. Bezpośrednia. Szczera. Nie owija w bawełnę.

RexMundi
RexMundi: - Czy "wygłupienie" się na oczach telewidzów to szczyt ambicji ludzi czy tylko chęć zaistnienia w TV ?

Chęć zaistnienia w tv.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.