RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 września 2009 (pierwszy post)
Witam
Żeby trochę ożywić to forum ( może :woot: )
postanowiłem założyć jeden z kilku tematów w których będzie można podzielić sie
opiniami, komentarzami na temat danych programów rozrywkowych
na pierwszy ogień:


TANIEC z GWIAZDAMI
seria X

W tej edycji wystąpią: (od lewej)
Natasza Urbańska(aktorka ? ), Weronika Rosati(aktorka), Otylia Jędrzejczak( pływaczka), Iga Wyrwał(modelka),
Marcin Urbaś(lekkoatleta), Piotr Zelt(aktor), Anna Mucha(aktorka), Zygmunt Chajzer (prezenter),
Michał Kwiatkowski(piosenkarz), Grażyna Wolszczak(aktorka), Radosław Majdan(piłkarz), Marek Kościkiewicz(muzyk)


=====

Temat jest poświęcony całemu programowi a nie pojedynczym odcinkom
tak więc wszelkie pytania i opinie proszę umieszczać tu i nie tworzyć nowych tematów

=====

Podobał Ci sie jakiś występ, para, kreacja czy cokolwiek związanego z programem
masz okazje podzielić sie z tym innymi jak również wyrazić swoje negatywne spostrzeżenia na temat show

========

UWAGA
Jeśli Twoja opinia na temat tego programu jest negatywna
wyraź ją w kulturalny sposób a najlepiej także uargumentuj ją.
Uszanuj także osoby które lubią tego typu programy lub danego uczestnika

w przeciwnym razie
:ban:

====

Pozdrawiam
Zapraszam do dyskusji
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra dzida ma czym oddychać i figurkę

ujdzie w tłumie :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie to nie wiem czy obejrzę choć jeden odcinek.

chociaż jeden obejrzyj :P
co poprowadzisz temat ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: ale fakt faktem, ostatnia edycja nie rzuciła na kolana (przynajmniej mnie) tak jak poprzednie.

bardzo niski poziom i do tego najlepsza tancerkę wywalono w pierwszym odcinku
Basia :smutny: [*]
...Ignorance is bliss...
malatynka1990
malatynka1990
  16 września 2009
RexMundi
RexMundi: bardzo niski poziom i do tego najlepsza tancerkę wywalono w pierwszym odcinku Basia [*]

też to przyżywałam :and:
fioletowykrokodyl
fioletowykrokodyl
  16 września 2009
RexMundi
RexMundi: TANIEC z GWIAZDAMI

No jeżeli taniec z glizdami może być zakwalifikowany jako coś ocierające się o kulturę to zatrzymajcie świat - ja wysiadam.
Po pierwsze primo nie ma tam żadnych gwiazd, nigdy nie było tam nikogo z tzw "pierwszego garnitury" aktorów czy piosenkarzy. To co widać to zbieranina miernot z podrzednych serialin, gwiazdek momentu lansowanych na siłę przez tvn i innych znanych z tego że są znani. Żenada. Najlepszym przykładem jest udział miss Wyrwał której jedynym życowym sukcesem jest pokazywanie wielkich cyców w angielskich brukowcach - oto gwiazda moi państwo.
Jak dla mnie to tylko zapychacz czasu antenowego. Osobiście wolę pozmywać albo obejrzeć na discovery program o zwyczajach godowych manatów niż kalać oczy tym samaonapędzającym się kółkiem wzajemnej adoracji miernot.
Amen.
fioletowykrokodyl
fioletowykrokodyl
  16 września 2009

Bosz, nie pisałem tu chyba z pół roku a ciągle jestem w top autorach.
[']

odwieczna
odwieczna
  16 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To co widać to zbieranina miernot z podrzednych serialin, gwiazdek momentu lansowanych na siłę przez tvn i innych znanych z tego że są znani.

Zdolności artystyczne twórców nie mają żadnego znaczenia, gwiazdka ta musi być atrakcyjna fizycznie, by przyciągać uwagę, ale jednocześnie winna być pozbawiona talentu, by za rok wszyscy o niej zapomnieli i oczyścili tym samym rynek dla następnej gwiazdeczki.
A to wszystko z czystej kalkulacji ekonomicznej - taniej jest zaangażować pojękującą piosenkarkę niż prawdziwego, dobrego muzyka, to samo z aktorami. ; >

Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepszym przykładem jest udział miss Wyrwał której jedynym życowym sukcesem jest pokazywanie wielkich cyców w angielskich brukowcach - oto gwiazda moi państwo.


:lol:
Dziwię się, że ktokolwiek chce je oglądać. Jest brzydka i gruba. :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.