manieeek1991
manieeek1991
  30 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Zapraszam do wspólnej konwersacji;)

Vance
Vance
  31 sierpnia 2009

Jumpstyle to kiszka

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  31 sierpnia 2009

to zapodaj temat

...Ignorance is bliss...
manieeek1991
manieeek1991
  31 sierpnia 2009

Dlaczego uważasz że jump to kiszka? ja myśle, że to kwestia gustu. W tej chwili jump jest tak rozwinięty, że powstał polski styl zwany ownstyle i jest jednym z najatrakcyjniejszym stylem, ponieważ jest połączeniem wszystkich innych stylów. Jest także osoba, która zaczęła łączyć jumpa z breakiem i jego pomysły są fantastyczne:)

AIucard
AIucard
  31 sierpnia 2009

Jest to skakanie jakie dzieci robią tego nie można nazwać ani tańcem ani niczym innym.

manieeek1991
manieeek1991
  31 sierpnia 2009

bo jump właściwie nie jest tańcem tylko stylem;) trzeba ćwiczyć wiele miesięcy i lat by osiągnąć doskonałą technike. Może wydaje sie to dziecinnie proste ale w rzeczywistości początkującym jest strasznie ciężko utrzymać równowage, szybkość i zmiennośc kroków odpowiednio do muzyki nie mówiąc już o technice. Ja też kiedyś mówiłem, że to banalne dopóki sam nie spróbowalem. pozdrawiam;)

folkemon
folkemon
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W tej chwili jump jest tak rozwinięty, że powstał polski styl zwany ownstyle i jest jednym z najatrakcyjniejszym stylem, ponieważ jest połączeniem wszystkich innych stylów.

ale bełkot
manieeek1991
manieeek1991
  31 sierpnia 2009

bo na szybkości pisane -.- to nie forum od sprawdzania gramatycznej formy tylko wypowiadania sie na dany temat^^ w szkole będą mnie z tym sprawdzać...

ThaAlkaholik
ThaAlkaholik
  1 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapraszam do wspólnej konwersacji;)

Gratuluje z dupy wysranego tematu.
Konto usunięte
Konto usunięte: jumpstyle

Kolejna moda która już na szczęście mija...
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  1 września 2009

to już nie jest modne :nie: :and: :Smutny: :zonk:

manieeek1991
manieeek1991
  2 września 2009

bo w Polsce taka tradycja, że coś jest a później nie ma. Tak samo jak z tym, że Małysz kiedyś wygrywał to był wynoszony w niebiosa a teraz jak mu spadła forma to wszyscy zaczeli na nim psy wieszać. i tyle w tym temacie

cycq
cycq
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo w Polsce taka tradycja, że coś jest a później nie ma. Tak samo jak z tym, że Małysz kiedyś wygrywał to był wynoszony w niebiosa a teraz jak mu spadła forma to wszyscy zaczeli na nim psy wieszać. i tyle w tym temacie

Nikt inteligentny na Nim przecież psów nie wiesza.. Bo przecież każdy wie, że Adam lata ostro :P

a co do tematu to

Konto usunięte
Konto usunięte: z dupy wysrany
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.