shamaramorgan
shamaramorgan
  23 sierpnia 2009 (pierwszy post)

witam

tak sie zastanawiałam gdzie umieścić ten temat, na dziale radio i Muzyka czy tu, ale myślę, że KULTURA jest lepszym miejscem, bo nie chodzi mi o muzykę, lecz jej "ubiór" :)

Czy słuchając muzyki (nawet na MTV czy VIVIE) zwracacie uwagę na teledysk?
Jest jakiś, który zwrócił Waszą szczególną uwagę? Który moglibyście oglądać godzinami?
Jaki jest najpiękniejszy teledysk który widzieliście?

ja bardzo lubię teledysk Myslovitz- Good day my Angel, a jednocześnie ma coś w sobie takiego niepokojącego

Tak swoją drogą- nie zauważyliście czasem, że nieraz teledysk kompletnie nie łączy się ze słowami piosenki?

WladcaLemur
WladcaLemur
  27 sierpnia 2009

Najpiękniejszy teledysk - Avenged Sevenfold - Seize the day

Najcudowniejszy moment w teledysku to jest piękna szybka solówka zagrana na trumnie po prostu mistrzostwo

agniesiaO3
agniesiaO3
  27 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a mi ten dzieciak działa na nerwy ;)

który:D hehe fakt w jego teledyskach duzo dzieci się przewija;p ale bardzo lubię "together" http://vodpod.com/watch/423871-together-bob-sinclar
shamaramorgan
shamaramorgan
  27 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: który:D hehe fakt w jego teledyskach duzo dzieci się przewija;p ale bardzo lubię "together"

no ten główny bohater z teledysku World Hold On i Rock This Party
olewaaa
olewaaa
  28 sierpnia 2009

Zwracam ogromną uwagę na teledyski, sama nawet często układam sobie scenariusze do piosenek które lubię, każdą scenę, wszystko.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki jest najpiękniejszy teledysk który widzieliście?

Tak na szybko, bo musiałabym się dobrze zastanowić.
Od razu pomyślałam o Bjork i jej 'All is full of love' :zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.