eMeR
eMeR
  13 sierpnia 2009 (pierwszy post)

My Sister's Keeper/Bez mojej zgody - Jodi Picoult



Konto usunięte
Konto usunięte: Anna została poczęta, by zostać dawczynią szpiku dla swej siostry, Kate. Nigdy nie kwestionowała tej roli, choć musi żyć tak, jakby była ciężko chora. Ma dopiero trzynaście lat, a już przeszła niezliczone zabiegi operacyjne, by jej starsza siostra miała szansę wyleczyć się z białaczki. Jak większość nastolatków, Anna zastanawia się, kim jest; inaczej jednak niż przeciętna nastolatka ma poukładane życie: istnieje właściwie wyłącznie jako dopełnienie siostry. Dlatego podejmuje decyzję, która zagrozi jej rodzinie i prawdopodobnie będzie mieć fatalne konsekwencje dla Kate.


Czytaliście?
Polecacie?
Czekacie na film? :ssh:
Czytaliście inne książki tej autorki? Jakie? Które możecie polecić?

Pozdrawiam. Marita
shamaramorgan
shamaramorgan
  14 sierpnia 2009
eMeR
eMeR: ostatnio poszłam do biblioteki z listą książek to żadnej nie mieli ;/ muszę chyba na allegro kupić.

nie wiesz może, czy przez internet można składac zamówienie ze świata książki?

Ja szłam ostatnio z listą do księgarni i nic nie było ;/
eMeR
eMeR
  14 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiesz może, czy przez internet można składac zamówienie ze świata książki?

nigdy nie zamawiałam, ale z tego co widzę na ich stronie to chyba można zamówić.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja szłam ostatnio z listą do księgarni i nic nie było ;/

ja do swojej nawet nie idę bo pewnie też nie ma nic ;P
Konradziq
Konradziq
  14 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie wiem, dlaczego masz taki z tym problem. co ci przeszkadza w tym, ze to mi sie nie podoba??

Nie, ja nie mam problemu, tylko Ty :ninja: .
Jako hipotetyczny przyszły tłumacz, muszę bronić honoru :lol2: .
A tak na serio, chciałem tylko sprostować.
PS Też nie lubię tego, że tytuły są tłumaczone w taki a nie inny sposób.
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 sierpnia 2009
Konradziq
Konradziq: Nie, ja nie mam problemu, tylko Ty .

:jezyk2:
dobra dobra :P

Konradziq
Konradziq: Jako hipotetyczny przyszły tłumacz, muszę bronić honoru . A tak na serio, chciałem tylko sprostować. PS Też nie lubię tego, że tytuły są tłumaczone w taki a nie inny sposób.

no ja wiem jak jest, ale mimo wszystko mysle, ze jesli maja je tlumaczyc jak tlumacza to niech lepiej zostawia oryginalny tytul :P
Zadziora
Zadziora
  15 sierpnia 2009
eMeR
eMeR: bo to ona, gra w tym filmie ;) do polskich kin wchodzi 21 sierpnia.

Aaa tak myślałam, że to ona :D Uwielbiam takie filmy i na pewno się wybiorę :)
EraGangstera
EraGangstera
  18 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ponieważ od kilku lat nie mogę zdobyć w żadnej księgarni ani bibliotece dość popularnej książki, więc tą tym bardziej nie będę miała możliwości zdobyć ;)

No, ale posiadasz Internet. :tak:
shamaramorgan
shamaramorgan
  18 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No, ale posiadasz Internet.

e-booki ciężko znaleźć, a ja wolałabym wypożyczyć, bo na razie mam trochę wydatków.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.