Keith
Keith
  11 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Anime to japońskie kreskówki stworzone na podstawie mangi, czyli japońskiego komiksu ;D Oni tam maja wszystko po swojemu, w ogóle ciekawa kultura ;)
Chciałbym się zapytać, czy ktoś tutaj interesuje się takimi rzeczami? Pamiętacie może swoją pierwszą bajke z dzieciństwa, a może macie jakąś ulubioną?
Ja osobiście nie byłem do tego przekonany, uważałem, że to dobre dla dzieci i ludzi, którzy nie mają nic do roboty. Pewnego dnia, jednak, przekonałem się, że wcale tak nie jest. Postanowiłem odpalić bardzo popularne ( niestety troche zniszczone przez jetix) naruto i zostałem tytm maksymalnie pochłonięty ;D.
Naprawde świetna zabawa, ciekawe i można się baaardzo dużo nauczyć, poznac ciekawe charaktery ;)
Pamiętam moją pierwszą i ulubioną bajke - Kapitan Tsubasa ;D dzięki tej bajce moje życie kręci się tylko wokół piłki. to były piękne czasy dzieciństwa...
Naruto bardzo fajne, ale za najlepsze uważam Death Note i Bleach ;P Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji ;)

Sondej991
Sondej991
  12 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepsze anime

zapomniałem o Clannad!! najbardziej przejmująca historia w anime jaką dano mi było oglądać...coś wspaniałego
incurious
incurious
  12 sierpnia 2009
Keith
Keith: a może macie jakąś ulubioną?

death note jesli chodzi o anime :tak:
kifero
kifero
  12 sierpnia 2009

Młodzież oczywiście nie wspomniała o takich klasykach jak Neon Genesis Evangelion, Ghost in the Shell, bądź animacje Hayao Miyazakiego. Albo wspaniała space opera - Cowboy Bebop. Albo Record of Lodoss War. Albo Grobowiec Świetlików. Albo... i mogę tak godzinami.

32mateo
Keith
Keith
  12 sierpnia 2009

Ojej widze, że czeka mnie sporo oglądania. Dzięki za wszystkie tytuły ;)

satooshi
satooshi
  17 sierpnia 2009
Keith
Keith: Chciałbym się zapytać, czy ktoś tutaj interesuje się takimi rzeczami? Pamiętacie może swoją pierwszą bajke z dzieciństwa, a może macie jakąś ulubioną?

Sam jestes bajka. No moim pierwszym było Dragon Ball.
A obejrzałam Nane i stwierdzam, że najlepsze anime jakie widziałam ^^ pewnie mi minie.
A jesli o tasiemce chodzi to Inuyasha :zakochany:
deathang3l
deathang3l
  23 sierpnia 2009

Mój znajomy jest tym niemal maniacko zainteresowany. Oglądałem kilka seriali i kilka pełnometrażowych i na dłuższą metę jest to nie mniej ciekawe niż normalne kino. Co mogę polecić, to:
Ghost In The Shell (Duch W Pancerzu) - część 1 i 2 oraz odcinki o podtytule Stand Alone Complex
Akira jako absolutny klasyk anime
Vampire Hunter D - Bloodlust
Armittage cokolwiek da się znaleźć
Animatrix - The Second Rennaissance 1 i 2

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.