Konradziq
Konradziq
  10 sierpnia 2009 (pierwszy post)

W sumie to ja głównie z pytaniem o poradę: na jakim serwisie najlepiej założyć bloga? (Dlaczego akurat tam?)

Ale że nie lubię tematów pytanie-odpowiedź-koniec, to się trochę wysilę :ninja: .

Primo, piszecie sami blogi? O czym, po co i dlaczego? (Pochwalcie się.)
Secundo, jeśli nie, to czy czytacie jakieś blogi regularnie? Jakie, po co i dlaczego? O czym są?

Od 2005 r. organizowany jest konkurs na Blog Roku. Początkowo tylko bloggerzy z onetu mogli brać w nim udział, jednak od 2007 został on otwarty na wszystkie domeny.

Słyszeliście wcześniej o takim konkursie?
Braliście w nim udział?
Głosowaliście?

Co w ogóle myślicie o blogach? O tych zwykłych, służących jako swego rodzaju pamiętniki i o tych komercyjnych?
Albo o tych 'fantazyjnych' (takich, gdzie autor puszcza wodze fantazji - po prostu zmyśla)?

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 sierpnia 2009
Konradziq
Konradziq: W sumie to ja głównie z pytaniem o poradę: na jakim serwisie najlepiej założyć bloga? (Dlaczego akurat tam?)

nie wiem
Ja mam na WP ale nie wydaje mi się by był to najlepszy serwis ( portal)

Konradziq
Konradziq: Primo, piszecie sami blogi?

kiedyś pisałem

Konradziq
Konradziq: O czym, po co i dlaczego?

na pierwszym - swoje "emo" wiersze :ninja:
na drugim.. - jakieś tam swoje przemyślenia z własnego życia i tego co czuję
no i dochodzi jeszcze photoblog gdzie traktowałem to jako pamiętnik otwarty

Konradziq
Konradziq: ochwalcie się.)

nie ma czym

Konradziq
Konradziq: Secundo, jeśli nie, to czy czytacie jakieś blogi regularnie? Jakie, po co i dlaczego? O czym są?

nie czytam
dlaczego ?
bo zanim mi się załaduję strona bloga staję się "autem ze strzałka na czerwonym"

Konradziq
Konradziq: Słyszeliście wcześniej o takim konkursie? Braliście w nim udział? Głosowaliście?

słyszałem
nie brałem
nie głosowałem

Konradziq
Konradziq: Co w ogóle myślicie o blogach?

że to XXI wieczne zeszyty

Konradziq
Konradziq: O tych zwykłych, służących jako swego rodzaju pamiętniki

j.w
plus jakaś szansa podzielenia sie z innymi swoimi "myślami" których na codzień nie ma kto wysłuchać lub nie jesteśmy w stanie ich wymówić

Konradziq
Konradziq: o tych komercyjnych? Albo o tych 'fantazyjnych' (takich, gdzie autor puszcza wodze fantazji - po prostu zmyśla)?

autopromocja samego siebie
...Ignorance is bliss...
shamaramorgan
shamaramorgan
  10 sierpnia 2009
Konradziq
Konradziq: W sumie to ja głównie z pytaniem o poradę: na jakim serwisie najlepiej założyć bloga?

może blogger?
najlepszy pod względem wizualnym, bez żadnych tapet i innych duperelek

Konradziq
Konradziq: Primo, piszecie sami blogi?

nie piszę.
Czasem wstawię zdjęcie (które usunę po kilku dniach) na photobloga :d
Konradziq
Konradziq: Secundo, jeśli nie, to czy czytacie jakieś blogi regularnie?

czytałam bloga "koleżanki" żeby mieć się z czego śmiać :d

Konradziq
Konradziq: Co w ogóle myślicie o blogach? O tych zwykłych, służących jako swego rodzaju pamiętniki i o tych komercyjnych? Albo o tych 'fantazyjnych' (takich, gdzie autor puszcza wodze fantazji - po prostu zmyśla)?

jakoś tak nie lubię czytać blogów. ani tych wymyślnych, ani osób poważnych, ani z życia prywatnego gwiazd.
scrumy
scrumy
  10 sierpnia 2009
Konradziq
Konradziq: Primo, piszecie sami blogi? O czym, po co i dlaczego? (Pochwalcie się.)

kiedyś pisałam, to były czasy -opisywało się cały dzień, co się robiło z psiapsiółkami, o zgrozo. :ninja:
Idaho1986
Posty: 13 (po ~217 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 432
Idaho1986
  11 sierpnia 2009

Blog, imo najlepszy wordpress. mozna zalozyc u nich i trzymac na wordpressie swojego bloga, albo na swoim wlasnych serwerze. plus to wygoda, kontrola nad trescia, elastycznosc, masa dodatkow. zaden onet nawet sie nie ociera o mozliwosci wordpressa imo. sam kiedys pisalem, wlasnie na wordpressie, ale z braku czasu i natchnienia przestalem. czytuje czasem rozne blogi, ale zadnego jakos specjalnie regularnie.

TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  11 sierpnia 2009
Konradziq
Konradziq: W sumie to ja głównie z pytaniem o poradę: na jakim serwisie najlepiej założyć bloga? (Dlaczego akurat tam?)

Miałam kiedyś bloga na mylog.pl.
Można tam ustawić własne tło, generalnie 'urządzić' bloga tak, jak tylko będzie Ci się podobało.

Konradziq
Konradziq: Primo, piszecie sami blogi? O czym, po co i dlaczego?

Kiedyś pisałam, teraz już tego nie robię.
Zaczęło się od opisywania jak wyglądał mój dzień, bla, bla.
Później, jak byłam starsza to pojawiały się teksty bardziej, hmm.. filozoficzne (?).
Jakieś poglądy, przemyślenia.

Konradziq
Konradziq: Secundo, jeśli nie, to czy czytacie jakieś blogi regularnie?

Nie, nie czytuję.

Konradziq
Konradziq: Słyszeliście wcześniej o takim konkursie?

Nie.

Konradziq
Konradziq: Co w ogóle myślicie o blogach?

Internetowe pamiętniki, które zastąpiły takie zwykłe, tradycyjne.
Świat w końcu idzię z postępem, khem. :ninja:.
margotka
margotka
  11 sierpnia 2009

nie piszę bloga... a próbowałam kilkakrotnie... zazwyczaj kończyło się tym, że przestawałam mieć na to czas...

miałam dwa, które uwielbiałam czytać i oglądać... ale ich właściciele postanowili zająć się realnym życiem ...

kruspe88
kruspe88
  11 sierpnia 2009
Konradziq
Konradziq: na jakim serwisie najlepiej założyć bloga? (Dlaczego akurat tam?)

blox.pl jest dobry...

Konradziq
Konradziq: Primo, piszecie sami blogi?

nie :)

Konradziq
Konradziq: Secundo, jeśli nie, to czy czytacie jakieś blogi regularnie? Jakie, po co i dlaczego? O czym są?

czytam 4, a właściwie 3 bo jeden autor prowadzi dwa blogi...
www.kominek.in
www.kominek.tv
www.mim.blox.pl
www.morfeusz.blox.pl
ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  11 sierpnia 2009
Konradziq
Konradziq: Primo, piszecie sami blogi? O czym, po co i dlaczego? (Pochwalcie się.) Secundo, jeśli nie, to czy czytacie jakieś blogi regularnie? Jakie, po co i dlaczego? O czym są?

Nie piszę, nie mam takiej potrzeby.. nie wiem nawet o czym :)
Czytam, z opowiadaniami erotycznymi :tak:

Ja tu zrobię Meksyk.

fantastica
fantastica
  11 sierpnia 2009
Konradziq
Konradziq: Primo, piszecie sami blogi? O czym, po co i dlaczego? (Pochwalcie się.)

kiedyś pisalam... byl dość popularny ale i tak go skasowalam bo czasu mi bylo szkoda :mrgreen:
Konradziq
Konradziq: Secundo, jeśli nie, to czy czytacie jakieś blogi regularnie? Jakie, po co i dlaczego? O czym są?

czasem z nudów... ale bardzo rzadko
Konradziq
Konradziq: Słyszeliście wcześniej o takim konkursie?

słyszałam
Konradziq
Konradziq: Braliście w nim udział?

chyba nie
Konradziq
Konradziq: Głosowaliście?

głosowałam
Konradziq
Konradziq: Co w ogóle myślicie o blogach? O tych zwykłych, służących jako swego rodzaju pamiętniki i o tych komercyjnych?

pamiętniki są wg mnie beznadziejne bo w 90% opowiadają historie wymyślone żeby ludzie nam zazdrościli - lub o tym że nastolatka chce sie zabijać :ziew:
Konradziq
Konradziq: Albo o tych 'fantazyjnych' (takich, gdzie autor puszcza wodze fantazji - po prostu zmyśla)?

nudne jak Harry Potter
4Pure
4Pure
  11 sierpnia 2009

Od roku piszę bloga na onecie. Moje przemyślenia, refleksje, opis dnia... wszystko, co mam ochotę napisać - piszę tam. Pochwalić się? Hm, w zasadzie czemu nie. wtedy.blog.onet.pl . Nie brałam udziału w konkursie, ale kto wie - może w przyszłości, nie wiem.

EraGangstera
EraGangstera
  11 sierpnia 2009
Konradziq
Konradziq: W sumie to ja głównie z pytaniem o poradę: na jakim serwisie najlepiej założyć bloga

Najlepiej to nie wiem. Miałam stycznośc tylko z onetem. Tam poczta i tak jakoś wyszło. Nie narzekałam, onet naprawdę wystarczy.

Konradziq
Konradziq: Primo, piszecie sami blogi? O czym, po co i dlaczego? (Pochwalcie się.) Secundo, jeśli nie, to czy czytacie jakieś blogi regularnie? Jakie, po co i dlaczego? O czym są?

Kiedyś jeszcze w gimnazjum może pisałam. Jeden miałyśmy z przyjaciółką na spółę i tak pisałyśmy o swoich dniach, jeden był mój osobisty, potem moja twórczość, jeden z fotografiami. ;-)
Oj nie czytam regularnie. Czasem na jakieś opowiadania się wejdzie czy coś...

Konradziq
Konradziq: Co w ogóle myślicie o blogach? O tych zwykłych, służących jako swego rodzaju pamiętniki i o tych komercyjnych? Albo o tych 'fantazyjnych' (takich, gdzie autor puszcza wodze fantazji - po prostu zmyśla)?

A tam, niech sobie będą. Nie dużo mnie one obchodzą.
d3nisxxx
d3nisxxx
  12 sierpnia 2009

ja kiedyś prowadziłem blog, ale to było za dzieciaka [16l.]

Konradziq
Konradziq
  13 sierpnia 2009
RexMundi
RexMundi: Ja mam na WP ale nie wydaje mi się by był to najlepszy serwis ( portal)

Dlaczego? ;> Możesz podać jakieś wady?

RexMundi
RexMundi: nie ma czym

Chociażby wierszami :>.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czasem wstawię zdjęcie (które usunę po kilku dniach) na photobloga :d

A czemu usuwasz? ;>

Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś pisałam

Czemu przestałaś?

TakeTheSunAway
TakeTheSunAway: Internetowe pamiętniki, które zastąpiły takie zwykłe, tradycyjne. Świat w końcu idzię z postępem, khem. .

Tyle, że te zwykłe pamiętniki chowa/ło/ się do szuflady lub pod łóżko. Teraz, każdy może je przeczytać ;>.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 sierpnia 2009
Konradziq
Konradziq: Dlaczego? ;> Możesz podać jakieś wady?

tzn. chyba chodzi o to że nie ma większego wyboru jeśli chodzi o wygląd i funkcjonalność
( nie wiem dawno juz tam nie byłem )

Konradziq
Konradziq: Chociażby wierszami :>.

już nie mam tego bloga :)

Konradziq
Konradziq: A czemu usuwasz? ;>

bo jest fejkiem :mrgreen:
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.