xMaDziAxMx
xMaDziAxMx
  4 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Czy ktoś może kojarzy faceta któy występuje w teledysku do piosenki Hayden Panettiere "Wake up call", bo ja go kojarze, ale nie wiem za cholercie skąd..
tutaj macie link http://www.youtube.com/watch?v=ZFm6aJuoS70

Ichabod
Ichabod
  4 sierpnia 2009

Ten facet nazywa się Sebastian Stan, zagrał w dość fajnym filmie The Covenant.

A co do samej piosenki, to jest koszmarna, jej głos nie nadaje się do śpiewania.
W Heroes zagrała ona nawet dobrze, ale śpiewać to nie potrafi w ogóle.

agoosiaaa
agoosiaaa
  4 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W Heroes zagrała ona nawet dobrze,

serio tak myslisz??
bo moim zdaniem ona byla najgorsza aktorka w tym filmie (serialu), w ogole nie ma zdolnosci aktorskich i zadnej sceny z nia nie bralam 'na serio'. no nie wiem, ale to jak ona gra wscieklosc czy tam smutek wzbudza u mnie wybuchy smiechu, a to tylko dlatego, ze nie bede plakac nad takimi 'zdolnosciami' aktorskimi :nie:
kurcze, troche dziwi mnie w ogole, ze ja wybrali do tego filmu, bo nawet nie ma duzych cyckow.
ale sie rozpisalam :ninja:
Ichabod
Ichabod
  4 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: serio tak myslisz??


Nawet dobrze, czyli nie drażniła mnie ona, ani swoim irracjonalnym zachowaniem (ale to wina scenarzystów, choć wyczytałem, że wprowadzono pewne zmiany w jej bohaterce po interwencji samej aktorki), ani średnią grą aktorską. Czyli krótko, nie zachwyciła mnie ona niczym, ale też nie wkurzyła, więc zasługuje na notę 'nawet dobrze' w moim systemie oceniania :ninja: W ogóle Heroes to strasznie kukiełkowy serial jeżeli rozpatrzeć grę aktorską, poza genialnym Zacharym Quinto - jedynie historia trzymała mnie przy jego oglądaniu (;
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.