gruby993
gruby993
  27 lipca 2009 (pierwszy post)

Podajcie mi kilka waszych pewnych typów do miana najlepszego horroru :)

olewaaa
olewaaa
  3 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: olewaaa: Moje uwielbione: '28 dni później' i '28 tygodni później'. Fajna w tych filmach jest dynamika zombie. Nie są to człapiące poczwary, tylko zabijające wyścigówki.

Własnie. Totalnie łamią ich stereotyp. Tu 'ludzie' mają w sobie furię, taką zwierzęcość, która sama w sobie nie jest nawet zwierzęcością tylko czyms o wiele gorszym.

A poza tym - bardzo dobry scenariusz. Nie chodzi o gonienie i uciekanie.
Sa poruszane kwestie samotności, desperacji, zmian jakie zachodzą w człowieku pod wpływem strachu i bezsilności, nawet relacje w rodzinie.
No i myzyka mojego uwielbionego Murphy'ego ;zakochany:
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  3 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Podajcie mi kilka waszych pewnych typów do miana najlepszego horroru :)

'Klątwa'
'The Blair Witch Project'
'Lustra'
'Ring'
xxRocker19xx
Posty: 20 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
xxRocker19xx
  3 sierpnia 2009

'The Thing'
Najlepszy prawdopodobnie horror w historii i absolutny klasyk ,każdy fan horrorów powinien go obejrzeć zresztą nie znam takiego fana tego typu filmów który nie oglądał 'The Thing' oraz 'Obcy ósmy pasażer Nostromo'
Z nowszych filmów :
- '28 dni później'
- '28 tygodni później'
- 'Lęk'
- 'Puls'
- '30 dni mroku'

UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  3 sierpnia 2009

O a mi się jeszcze przypomniało parę tytułów. "W mroku Zła" - podobno na faktach autentycznych, "Wzgórza mają oczy" i dwójka też, "Ichi the Killer" (najbardziej pokręcony japoński film, jaki w życiu oglądałam!)

Issabele
Posty: 120 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Issabele
  3 sierpnia 2009

" Droga bez powrotu " - to jest moj ulubiony
a co do " Egzorcyzmy Emily Rose " to nie jest to taki starszy film, taki sredni tak naprawdę.

Tańczę, więc jestem.

MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  3 sierpnia 2009
Issabele
Issabele: a co do " Egzorcyzmy Emily Rose " to nie jest to taki starszy film, taki sredni tak naprawdę.

przestaje taki byc kiedy sobie uswiadomisz ze to filom na faktach
shamaramorgan
shamaramorgan
  3 sierpnia 2009
Issabele
Issabele: " Droga bez powrotu " - to jest moj ulubiony


Issabele
Issabele: a co do " Egzorcyzmy Emily Rose " to nie jest to taki starszy film, taki sredni tak naprawdę.

o matko, soro mówisz, że "Egzorcyzmy..." to średni film, to co Cię straszyło w "drodze bez powrotu"? :wtf:

Przecież "Droga..." przy "Egzorcyzmach..." to bajeczka :d
kuba92762
kuba92762
  6 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież "Droga..." przy "Egzorcyzmach..." to bajeczka :d

Wedlug mnie w Drodze bez powrotu nie bylo nic strasznego...Motyw przewijajacy sie w co drugim horrorze teraz.daje mu 2/10 w skali strachu,
shamaramorgan
shamaramorgan
  7 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wedlug mnie w Drodze bez powrotu nie bylo nic strasznego...Motyw przewijajacy sie w co drugim horrorze teraz.daje mu 2/10 w skali strachu,

no też tak uważam.
Można robić zakłady w jakiej kolejności poumierają bohaterowie :d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.