blaithil
blaithil
  20 lipca 2009 (pierwszy post)

witam. (:

poszukuję e-bookow z serii "Balsam dla duszy....",

znacie może adresy pod jakimi mogłabym znaleźć jakąś książkę z tej serii?
z góry dziękuję.

Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  20 lipca 2009

kurczę raz że piractwo
dwa ban na google??

obsordine
obsordine
  20 lipca 2009

Mam kilka książek z tej serii,ale nie w postaci e-booka.
Poza tym czy tak trudno poszukać?
Jestem pewna,że po wpisaniu w Google pozycji coś udałoby się wyszukać;]

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: poszukuję e-bookow z serii "Balsam dla duszy....",

poszukaj na CHOMIKUJ
znajdziesz tam kilka
...Ignorance is bliss...
wiewiooorka
wiewiooorka
  20 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kurczę raz że piractwo

e tam piractwo
wazne że ludzie chca czytać cokolwiek :mrgreen:
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  20 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: e tam piractwo wazne że ludzie chca czytać cokolwiek

niby dobrze że chcą czytać. to jeden +
Literatura niby kultura
ale kradzieży już bym pod te słowo nie podczepił
i jak bym miał coś czytać przed monitorem co ma więcej niż 10 stron to by mi oczy wypaliło
Książka powinna być na papierze.
z ładną okładką
przy okazji jest ozdobą domowej biblioteczki.
no i chyba tyle
pauline321
pauline321
  21 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wazne że ludzie chca czytać cokolwiek


Takie e-booki to się o wiele gorzej czyta. Przeczytałam tylko jednego, a oczy to tak mnie bolały. Do tego odleżyny na dupie od siedzenia kilka godzin :lol:
mam jeszcze kilka e-booków (ba, dwie książki Kinga), ale tak mnie ta forma zniechęca, że ich nie mam zamiaru czytać.
wiewiooorka
wiewiooorka
  21 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Takie e-booki to się o wiele gorzej czyta. Przeczytałam tylko jednego, a oczy to tak mnie bolały. Do tego odleżyny na dupie od siedzenia kilka godzin mam jeszcze kilka e-booków (ba, dwie książki Kinga), ale tak mnie ta forma zniechęca, że ich nie mam zamiaru czytać.

ja tam problemu nie mam automatyczne przewijanie +powiekszony format
wygodny fotel albo łozko i jadymy :mrgreen:
btw ja to itak wiekszosc ebooków drukuje bo trudno mi sie oderwac i w drodze do pracy np czytam
pauline321
pauline321
  21 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam problemu nie mam automatyczne przewijanie +powiekszony format wygodny fotel albo łozko i jadymy btw ja to itak wiekszosc ebooków drukuje bo trudno mi sie oderwac i w drodze do pracy np czytam


Drukować nie mogę, bo zaraz usłyszę: "Papier zużywasz, nawet nie próbuj!" ;d
ja jestem ślepa, muszę z bliska dlatego nigdy nie mogę się wyłożyć. Zresztą ja wolę czytać "normalne" książki, jest ten klimat, strony posklejane, zalane herbatą ;d
wiewiooorka
wiewiooorka
  21 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Drukować nie mogę, bo zaraz usłyszę: "Papier zużywasz, nawet nie próbuj!" ;d ja jestem ślepa, muszę z bliska dlatego nigdy nie mogę się wyłożyć. Zresztą ja wolę czytać "normalne" książki, jest ten klimat, strony posklejane, zalane herbatą ;d

no niby tak ale sa ksiazki niedostepne w ksiegarniach .. w bibliotekach sa w takim stanie ze nie da sie czytac wiec trzeba sobie jakos radzic :mrgreen: pozatymczasem kasy brakuje a tutaj za free :P
ja mam znizki w drukarni to luz jest :mrgreen: a w domu laserówka tez robi swoje :mrgreen:
wiewiooorka
wiewiooorka
  21 lipca 2009

a i jeszcze jedno ...gdybym miala miec wszystkie ksiazki ktore przeczytalam w normalnej formie to bym chyba musiala specjalnie mieszkanie dla nich wynajac :lol:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.